Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA 727 KOBERCOVÉ ČTVERCE – ROBUSTNÍ A UNIVERZÁLNÍ

Při pohledu na tuto prémiovou sbírku od Heugy vás jedna věc zaujme: Heuga 727 volné pokládací kobercové dlaždice jsou k dispozici ve 48 různých barvách, které lze vzájemně kombinovat podle vašich představ. Trvanlivý povrch zajišťuje dlouhou životnost a nový vzhled. Tato vynikající kolekce kombinuje nekonečné možnosti designu s nejvyšší kvalitou a výsledek je působivý: kobercové desky Heuga jsou velmi odolné a snadno se instalují. Současně přicházejí v mnoha různých barvách a poskytují vám maximální tvůrčí prostor. Díky vynikajícímu zpracování je tato vynikající podlaha vhodná pro instalaci ve všech oblastech, domácí i komerční.

Dozvědět se více

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

ZVOLTE MEZI 48 RŮZNÝMI BARVAMI HEUGA 727

Tato sbírka značky Heuga nezanechává nic, co by bylo nežádoucí, a tak nemůžete mít potíže s výběrem z této široké palety barev. Nezáleží na tom, jestli hledáte studené nebo teplé tóny, jasné nebo jemné barvy, Heuga 727 má všechny! V této kolekci najdete skvělou škálu šedých vzorů, stejně jako hnědé a béžové nebo více barevných možností v různých odstínech modré, zelené a červené. Můžete si vybrat mezi tmavšími, jemnějšími barvami pro elegantní vzhled a světlými barvami, které do každé místnosti přinášejí zářící barvu.

 

HEUGA 727 - PODLAHY S MNOHA MOŽNOSTMI DESIGNU

Vzhledem k tomu, že Heuga 727 je modulární podlahový materiál, můžete si vybrat tolik barev, kolik chcete, a kombinovat je, abyste vytvořili jedinečnou podlahu. Kreativita není omezena. Můžete vytvořit pruhy, kostkované vzory nebo zvýraznit konkrétní oblasti místnosti. Aby bylo možné dosáhnout ještě více designových možností, může být Heuga 727 instalována buď monoliticky nebo s „čtvrtinovou zatáčkou“. Jak můžete vidět, vaše kreativita není absolutně nijak omezena, pokud jde o návrh vaší nové podlahy Heuga.

 

SILNÉ KOBEREČKY, KTERÉ VYDRŽÍ I VELKOU FREKVENTOVANOST

Podlaha nejen potřebuje vypadat dobře, ale také musí být trvanlivá - pouze jedna z mnoha vlastností Heuga 727 kobercových dlaždic. Povrch koberečků je velmi měkký, a protože příze je vyrobena ze 100 % nylonu, jsou tyto kobercové dlaždice extrémně pružné. Kobercové dlaždice Heuga 727 jsou perfektní podlaha pro každé domácí i komerční prostředí. Tato kolekce nabízí nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Tyto robustní dlaždice jsou vhodné pro použití s ​​kolečkovými židlemi a udržují si jejich moderní vzhled i v oblastech s vysokou dopravou. Můžete také použít koberce Heuga s podlahovým topením, které vytváří příjemnou atmosféru. Jelikož tyto volně položené kobercové dlaždice jsou neuvěřitelně odolné, dodávají se se zárukou 7 let od výrobce.

 

KOBERCOVÉ DLAŽDICE HEUGA 727 SE ROVNĚŽ ZAMĚŘUJÍ NA POHODLÍ

Tyto protiskluzové a protipožární vlastnosti kobercových dlaždic zvyšují bezpečnost vašeho domova i kanceláře. Současně je pro větší pohodlí izolace proti hluku a nárazu (23 dB). To je skvělé pro rodiny s dětmi nebo v kancelářích, kde klidná atmosféra zvyšuje produktivitu. Navíc jsou koberečky Heuga 727 antistatické.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE A ÚDRŽBA S HEUGA 727

Všechny kobercové dlaždice v kolekci Heuga 727 jsou volně položené, což znamená, že při instalaci nové podlahy nebudete muset používat lepidla. Hmotnost jednotlivých dlaždic, vysoká rozměrová stabilita a prémiový podklad Graphlex® zajišťují, že každá dlaždice zůstane na svém místě. Je třeba opravit pouze několik klíčových dlaždic. Zde můžete použít TacTiles®, malé lepicí pásky, které usnadňují instalaci. Kobercové dlaždice Heuga 727 mohou být instalovány bez problémů a nepotřebujete žádné speciální vybavení. Pokud potřebujete řezat dlaždice, jednoduše použijte koberec. Další velkou výhodou koberce Heuga je jejich snadná údržba: pravidelné vysávání je dostatečné k tomu, aby vaše podlaha byla čistá a pokud máte trvalé skvrny, můžete vyndat dlaždici, kterou můžete kdykoli vyčistit.

 

HEUGA 727 – PODLAHA PRO VŠECHNY OBLASTI

Hledáte pružnou podlahu, která nabízí vysoký komfort a bezpečnost? Pak se nedívejte dále než na kobercové dlaždice Heuga. Prohlédněte si skvělý výběr barev online v BRICOFLORu a objednejte si vzorky zdarma, abyste viděli živé barvy. Máte-li jakékoli dotazy týkající se tohoto vynikajícího produktu, neváhejte nám poslat e-mail nebo nám zavolejte. Náš kompetentní tým vám vždy pomůže.