Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 725 – KREATIVITA A HOUŽEVNATOST

Vzhledem k tomu, že společnost Heuga vynalezla kobercové dlaždice před mnoha desetiletími, má za sebou již dlouhou cestu. Dnes nabízí široký sortiment domácích i komerčních možností ve všech možných barevných variacích pro potřeby a očekávání každého člověka. Heuga 725 je extrémně odolný výrobek, který dokáže odolat i nejrušnějšímu kancelářskému nebo veletržnímu nátlaku, aniž by ztratil jakoukoli kvalitu. Podle své klasifikace opotřebení 33 jsou kobercové dlaždice Heuga dokonale vhodné pro těžké komerční použití. To také zahrnuje všechny typy kancelářských zařízení, např. židle na kolečkách nebudou schopny poškodit velur ani po mnoha letech.

Dozvědět se více

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

VYBERTE Z ŠIROKÉHO SPEKTRA BAREV HEUGA 725

Nezáleží na tom, zda jste člověk, který preferuje tradiční typy barev nebo někdo, kdo touží po živé a zřetelnější barvě. Heuga 725 nabízí úžasných 27 různých možností, od konvenční černé, šedé a béžové až po svěží a světlejší barvy. Nicméně, i pokud jde o černé, existují variace, jako například "uhlí" nebo "skutečná černá". Pak, když se podíváte na živější barvy, existuje také mnoho různých stínů. Například existují 3 různé typy zelených jako "jaro", velmi světlé barvy trávy. Mohli byste také zvolit mnohem tmavší odstín "Fir" nebo jít na krásnou směs zelených a modrých šperků nazvanou "Real Emerald". To je jen pár příkladů úchvatného sortimentu Heuga 725. Přirozeně můžete kombinovat různé barvy a vytvářet vlastní tvorbu, která je určena podle vašeho vkusu.

 

VLASTNOSTI, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

Interface, mateřská společnost Heuga, pokračovala v brilantní produkci mimořádně odolných a spolehlivých kobercových dlaždic. Tato sbírka se skládá z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují, že silný nylonový povrch se po těžkém používání nepoškozuje, včetně zachování původní barvy po mnoha letech. Koberec Heuga je navíc odolný proti hoření pod Euroclass Bfl s1, což je nutné pro uložení tohoto výrobku v jakémkoliv komerčním prostředí. Je to působivé, jak může tato firma poskytnout pohodlný a měkký povrch, který je současně nápadně robustní a odolný proti nečistotám.

 

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 725 ZAJIŠŤUJÍ SNADNOU INSTALACI

Obecně je jednodušší instalovat modulární koberce než klasické podlahové možnosti. Existuje několik důvodů k podpoře tohoto tvrzení, počínaje jednoduchou přepravou krabic k praktickému ukládání a realizaci volně ložených kobercových dlaždic bez nutnosti jakékoliv odborné pomoci. To znamená, že téměř každý může instalovat tento typ podlahy a zároveň ušetřit peníze a čas. Jak je to možné? Heuga 725 má těžkou konstrukci s podložkou Graphlex, která je speciálně vyrobena pro pokládku kobercových dlaždic bez potřeby jakýchkoli tekutých lepidel. Vše, co potřebujete, je Heuga's TacTiles pro snadnou instalaci přilepení dlaždic vedle sebe, a dokonce i když náhle přehodnotíte své myšlenky a chcete je přesunout, může to být provedeno okamžitě bez rizika poškození podlahy nebo samotného výrobku. Další výhodou je, že tyto kobercové dlaždice můžete kdykoli vyměnit a vyčistit.

 

UDRŽITELNOST JE PRO HEUGU PRIORITOU

Heuga má silný smysl pro zodpovědnost vůči ochraně životního prostředí, a proto dělá vše, co je v jejich silách, aby přispěla výrobou svých výrobků k ochraně přírody. Příze Heuga 725 využívá 100% recyklovaného obsahu, minimalizuje potřebu původních materiálů a snižuje tak dopad na životní prostředí. Vzhledem k tomu, že tyto kobercové dlaždice nepotřebují tekuté lepidla, existuje méně nebezpečných chemických látek, které by jinak vytvářely více odpadů a měly negativní vliv na životní prostředí.

 

NAKUPUJTE ONLINE NA BRICOFLORU, KDE NAJDETE VÝROBKY HEUGA

Nyní, pokud vás tento vynikající produkt zaujal, neváhejte nás kontaktovat nebo objednávejte  v našem online obchodě BRICOFLOR. Najdete všechny barvy Heuga 725 a jakmile jste si vybrali, můžete okamžitě pokračovat v objednávce nebo odstranit jakékoliv pochybnosti a požádat o bezplatný vzorek od nás.