Close icon

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 725 – KREATIVITA A HOUŽEVNATOST

Vzhledem k tomu, že společnost Heuga vynalezla kobercové čtverce před mnoha desetiletími, má za sebou…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 18 z 18 Produkty

VYBERTE Z ŠIROKÉHO SPEKTRA BAREV HEUGA 725 - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Nezáleží na tom, zda jste člověk, který preferuje tradiční typy barev nebo někdo, kdo touží po živé a zřetelnější barvě. Heuga 725 nabízí úžasných 27 různých možností, od konvenční černé, šedé a béžové až po svěží a světlejší barvy. Nicméně, i pokud jde o černé, existují variace, jako například "uhlí" nebo "skutečná černá". Pak, když se podíváte na živější barvy, existuje také mnoho různých stínů.

Například existují 3 různé typy zelených jako "jaro", velmi světlé barvy trávy. Mohli byste také zvolit mnohem tmavší odstín "Fir" nebo jít na krásnou směs zelených a modrých šperků nazvanou "Real Emerald". To je jen pár příkladů úchvatného sortimentu Heuga 725. Přirozeně můžete kombinovat různé barvy a vytvářet vlastní tvorbu, která je určena podle vašeho vkusu.

VLASTNOSTI, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ - KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA

Interface, mateřská společnost Heuga, pokračovala v brilantní produkci mimořádně odolných a spolehlivých kobercových dlaždic. Tato sbírka se skládá z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují, že silný nylonový povrch se po těžkém používání nepoškozuje, včetně zachování původní barvy po mnoha letech. Koberec Heuga je navíc odolný proti hoření pod Euroclass Bfl s1, což je nutné pro uložení tohoto výrobku v jakémkoliv komerčním prostředí. Je to působivé, jak může tato firma poskytnout pohodlný a měkký povrch, který je současně nápadně robustní a odolný proti nečistotám. Kobercové čtverce se charakterizují velmi dobrými vlastnostmi.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 725 ZAJIŠŤUJÍ SNADNOU INSTALACI

Kobercové čtverce Heuga jsou velmi přizpůsobivé každému prostoru, a tím poskytují zajímavou alternativu ke konvenčnímu koberci. Dokonce i jejich položení je velmi snadné a rychlé. Postačuje fixovat klíčové kobercové čtverce, protože až do velikosti místnosti 30 m² můžete položit koberec Heuga volně. Křída, měřicí páska, pravítko a nůž dělají zařízení kompletním. Abyste vytvořili ideální podmínky pro váš nový koberec značky Heuga, je nejlepší dlaždice vydělat z obalu pro aklimatizaci předem. Povrch by měl být hladký, tvrdý a čistý.

Existují různé směry, podle kterých se můžete orientovat šipkami na zadní straně koberců Heuga. Nejběžnější způsob kladení se nazývá "monolitický" - všechny šipky směřují stejným směrem. Koberce Heuga samozřejmě nabízejí i další možnosti instalace, které vám umožní živit svou kreativitu a vytvářet individuální vzory a uspořádání. Obrázky produktů firmy Heuga nabízejí spoustu inspirace, jak dát místnostem zvláštní nádech.

Pokládka koberců Heuga začíná určením středu místnosti. S pomocí páskové mezery se měří délka a šířka prostoru a střed, kde se obě linie nacházejí, označené křídou. Umístěte středovou dlaždici v pravém úhlu dvou čar. Z tohoto počátečního bodu položte přímou čáru kobercových dlaždic podél vykreslených čar a vytvoříte kříž. Chcete-li zaručit optimální přilnavost, můžete tyto klíčové kobercové čtverce připevnit. Na okrajích místnosti musí být zkráceny hraniční kobercové čtverce . Vždy krájejte kobercové čtverce ze spodu pomocí nožů a pravítka. Potom můžete zbývající část místnosti naplnit kobercovou dlažbou Heuga ze středu. Mělo by být vždy zajištěno, že směr pokládky je zachován a že koberečky jsou navzájem propojené. Rozhraní by mělo směřovat ke stěně.

Aby byla zajištěna co nejlepší stabilita, Heuga má také inovativní systém TacTiles. Jedná se o tenké, jednostranné samolepky, které zajišťují soudržnost jednotlivých dlaždic. Podrobnější informace a podrobné pokyny, jak položit Heugu a jiné kobercové čtverce vám poskytuje také jejich výrobce.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA JSOU URČENY PRO DĚTI

Kobercové čtverce Heuga se snadno ošetřují a udržují. Stejně jako u obyčejného koberce bude pravidelné vysávání zajišťovat, že budete mít dlouhou dobu něco nového. Samozřejmě, v každodenním životě může dojít k malé nehodě. Ale také skvrny mohou být řešeny s několika jednoduchými kroky. Kobercové čtverce Heuga jsou obecně vyrobeny z velmi odolného materiálu. Přesto byste měli co nejdříve ošetřit potenciální místa, abyste dosáhli optimálních výsledků. S papírovým ručníkem můžete nejdříve vytřít tekutiny - tak, abyste zbytečně nezvětšili skvrnu a nezapracovali ji do materiálu.

Pokud je to nutné, můžete prostě odstranit koberec Heuga z kompozitu a opláchnout jej vodou, nebo jemně jej ošetřit jemným čisticím prostředkem a kartáčem. Nepokládejte kobercovou dlažbu Heuga zpět, dokud nebude zcela vysušena ve vzduchu. Pro více tvrdohlavých skvrn je velkou výhodou kobercové čtverce, že může být znovu použita, například na nenápadnějším místě nebo zcela nahrazena.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE – UDRŽITELNOST A ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Stále více lidí si dnes uvědomuje svou zodpovědnost za naše prostředí a zdroje, které nám nabízí. Zachování a udržitelnost jsou čím dál důležitější pro naši budoucnost. Společnost Heuga se zabývá ve velké míře se touto problematikou, a zakladatel Heuga Ray Anderson, již řešil udržitelnou podnikovou kulturu, dlouho předtím, než měla takový význam. Nejvyšším závazkem je pracovat směrem k cíli a stát se plně udržitelnou společností v roce 2020 a ještě provést dodatečný příspěvek pro životní prostředí. To je také implementováno společností Heuga jako součást mise.

Tento projekt je realizován, ale ne pouze v malém měřítku při výběru materiálů pro kobercových čtverců Heuga a jejich ideálními vlastnostmi a účinky na vnitřní prostředí a zdraví. Využití zelené energie a bioplynu ve všech evropských závodech, zavedení uzavřených vodních systémech s přepracováním, doprava se sníženými emisemi CO2 a zamezení plýtvání, aby vaše Heuga kobercové dlaždice byly ekologicky obzvlášť nezávadné. Všechny tyto snahy ale mají vliv také na osobní pohodu. Heuga kobercové dlaždice jsou také vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který filtruje prachové částice ve vzduchu, a tak poskytují lepší klima v místnosti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více