Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 580 – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Výrobce Heuga působí na trhu již několik let, ze kterých čerpá své zkušenosti, tudíž jeho výrobky jsou neobvykle vysoké kvality. Sbírka Heuga 580 je již řadu let jedním z nejvíce oblíbených nylonových koberců v dosahu a je neuvěřitelně všestranná. Nejvyšší standardy materiálů a zpracování zaručují technicky zdravý výrobek, který snadno vyhovuje každému do každodenního života, a dokonce i na frekventovanější místa v obchodním sektoru. Obrovská škála barev dělá z Heuga 580 neuvěřitelně všestrannou kolekci, která se bezproblémově spojí s okolím, ať už je to příjemný domov nebo obchod. Kobercové dlaždice, které splňují všechny požadavky na kvalitu a také vizuálně splňují všechna vaše přání, jste našli s Heuga 580.

Dozvědět se více

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREVNÝCH VARIANT S HEUGA 580

Někdy je těžké najít podlahovou krytinu, která odpovídá nejen kvalitě jejích požadavků, ale také, že vizuálně zapadá do prostoru. S obrovským množstvím téměř všech možných barev v kolekci Heuga 580 jsou nudné barvy nyní věcí minulosti. Pečlivě výrobní proces kobercových dlaždic dodává nylonovým nitím extra hloubku a zároveň jim dává odolnost a menší citlivost na nečistoty. Sbírka různých odstínů stejné barvy, jako je šedá nebo modrá, vám umožní vytvořit pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Pokud se budete pohybovat více směrem k extravagantním barvám, vaše potřeby budou zajištěny barvami jako je zářivě oranžová, měkká žlutá nebo intenzivně růžová. Volba je na vás.

 

KOBERCOVÉ DLAŽDICE HEUGA 580 – VYROBENÉ PRO MAXIMÁLNÍ ZATÍŽENÍ

Heuga 580 je určitě jednou z nejrozmanitějších v kolekcích Heuga. Nejen kvůli ohromujícímu výběru barev, ale také díky technickým kvalitám a vysoké trvanlivosti kobercových dlaždic této řady je tím, co z nich dělá univerzální podlahu. Kobercové dlaždice Heuga, které jsou vyrobeny ze 100% čistého nylonu, mají vysoce kvalitní povrch a vydrží extrémní zatížení nejen v soukromém sektoru, ale i v obchodním sektoru (NK 33). Ani kola z kancelářského vybavení a nábytku nejsou problémem; podlaha má těsnění zpomalující hoření (Bfl s1) a je protiskluzová. Co se týče komfortu, nabízí Heuga 580 tolik možností: příjemný pocit pro nohy, izolaci zvuku až do 25 dB, vlastnosti absorbující teplo a umožňují stabilizovat životní a pracovní prostředí.

 

INSTALACE NIKDY NEBYLA JEDNODUŠŠÍ NEŽ S HEUGA 580

Heuga 580 je podlahou, která je velmi snadná na instalaci. Díky svému jednoduchému čtvercovému tvaru může jednoduše ležet v rohu, dokud nebudete připraveni začít s položením podlahy. Pro tento okouzlující výrobek není zapotřebí tekutého lepidla nebo šroubů, které by držely Heuga koberec na místě. Dále, pokud chcete zvednout podlahu, protože chcete změnit design, jednoduše ji zvednete bez velké námahy. Je to tak jednoduché!

 

HEUGA - DOSAŽENÍ CESTY PRO ČISTĚJŠÍ BUDOUCNOST

Výrobce Heuga je nejen znám svou zkušeností a kvalitou, ale také je nyní na znám, pokud jde o šetrnost k životnímu prostředí. V dnešní době se tato otázka stává čím dál důležitější a společnost Heuga se dlouhodobě zavázala k udržitelnému rozvoji, aby se stala plně udržitelnou obchodní společností. Jako součást "Mise Nula" je důležité, aby byl vyloučen jakýkoli dopad na životní prostředí. Proto společnost snižuje množství odpadu, šetří peníze pro vás a je to dobré pro životní prostředí. Uložené kobercové dlaždice se do této koncepce hodí jako produkt šetrný k životnímu prostředí, eliminuje potřebu tekutých lepidel a zajišťuje menší ztráty díky praktickým rozměrům. Můžete mít čisté svědomí, když si zakoupíte Heuga 580!

 

VŠECHNY BARVY DOSTUPNÉ NA BRICOFLOR CZ

Zajímavou kolekci ohromujícího výběru z 60 barev Heugy najdete v našem on-line obchodě. Pokud potřebujete jakoukoli pomoc týkající se měření nebo jaký typ podlahového řešení by nejlépe vyhovoval vašemu životnímu nebo pracovnímu prostoru, neváhejte nás kontaktovat. Náš přátelský personál společnosti BRICOFLOR je zde, aby vám pomohl s jakýmkoli dotazem, který můžete mít.