Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA 530 – KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO VŠECHNY MÍSTNOSTI

Kolekce Heuga 530 je vysoce odolná kobercová taška dostupná v mnoha brilantních barevných provedeních. Hrubá strukturovaná smyčka vytváří speciální povrch, který dává jak pocit luxusu, tak jasné barvy atraktivní hloubky. Vysoce kvalitní nylon zajišťuje výraznou dlouhověkost této odolné podlahy.

Dozvědět se více

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Možná je i kombinace dvou nebo více barev dohromady a umožňuje individuálně přizpůsobit podlahu vašemu barevnému konceptu. Vzhledem k dokonalému řemeslnému zpracování a kvalitním materiálům jsou kobercové čtverce Heuga 530 také vhodné nejen pro použití v soukromých domech, nicméně se vyznačují možností použití v různých objektech díky jejich odolnosti.

 

KOBERCOVÉ DLAŽDICE HEUGA 530: VE 24 SVĚTLÝCH BARVÁCH

Hrubé texturované smyčky tkané z dokonale shodné kombinace přízí v různých odstínech téže barvy: Kolekce Heuga 530 a položené kobercové dlaždice z této série mají mimořádně krásné vzezření, které je dostupné v mnoha barvách. Řada Heuga 530 obsahuje 24 barevných možností. Ať už upřednostňujete klasičtější diskrétnost nebo barevnost, je to na vás, protože položené kobercové dlaždice Heuga 530 dokáží udělat obojí. Řada odstínů šedi - jako chladicí modrý nádech kouře (Heuga 530 „Smoke“ nebo teplejší Dolphin) tvoří základ čokoládová Brown, pergamen a také klasická tmavošedá rozšiřuje typickou paletu. Ale i pro milovníky barev má Heuga 530  hodně co nabídnout - atraktivní strakatý blues, silnou zelenou a část zejména původních variant, jako jsou tmavě červené nebo žluté až zázvorové. Nicméně tyto barvy nejsou jediné, které dosáhnou jejich efektu, i když jsou spolu vzájemně propojeny, vznikají vzrušující kontrasty nebo jemné vzory.

 

HEUGA 530 – KOBERCOVÉ ČTVERCE V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ

Vysoce kvalitní nylonová příze ze sbírky Heuga 530 je vyrobena ze 100% polyamidu. Texturované hrubé smyčky dávají podlaze nejen atraktivní vzhled, ale jsou také extrémně robustní. Samo pokládací kobercové desky Heuga 530 se vyznačují vhodností pro objekty, a dokonce se snadno vyrovnávají s břemenem vysoké frekventovanosti (NK 33). Kromě toho je zajištěna vaše bezpečnost: vynikající požární chování (Bfl s1) a bezpečné držení s odolností proti skluzu DS jsou standardními vlastnostmi této série. Samozřejmě, podlaha je také vhodná pro použití s ​​židlemi a podlahovým topením. Vlastnosti absorbující zvuk jsou zvláště výhodné pro domácnosti s dětmi nebo místnosti, ve kterých je důležité tiché pracovní prostředí. Impaktní zvuk je zeslabený až o 28 dB. Současně je s Heuga 530 zaručeno pohodlí pro nohy, protože pohodlná podlahová krytina je oceněna luxusní třídou 2. Vysoce kvalitní produkt, který splňuje všechny požadavky na kvalitu.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE: HEUGA

Samozavíratelné kobercové desky Heuga 530 mohou vizuálně přesvědčit - ale nejdřív musí přijít na podlahu. Dokonce i pro milovníky DIY to není žádný problém s tímto produktem. Již během přepravy se výhody samo-pokládacích kobercových čtverců stanou jasnými, protože praktický formát usnadňuje práci. Pokládka může být tradičně provedena v jednom směru s plstěným účinkem nebo v šachovnicovém vzoru. Bez problému: díky robustní konstrukci systému Graphlex® lze jednoduše položit Heuga 530 volně a bez použití tekutých lepidel. Nová podlaha je tedy okamžitě přístupná a nejsou uvolňovány žádné zbytečné škodlivé chemikálie. A dokonce i když se rozhodnete změnit směr pokládání - obnovení a přemístění podlahy je snadné díky jejím vlastnostem. Zlepšená rozměrová stabilita zajišťuje dlouhotrvající pevnou přilnavost a vysoká odolnost proti opotřebení brání roztřepení okrajů.

 

KOBERCOVÉ DLAŽDICE HEUGA JSOU VYSOCE UDRŽITELNÉ

Již dlouhou dobu má Heuga velmi ambiciózní cíl, který je svědomitě prosazován: stát se udržitelnou společností, která už nemá negativní dopad na životní prostředí. Jako součást projektu byl zahájen projekt "Mise nula", jehož cílem je dosáhnout tohoto cíle do roku 2020 pomocí vícebodového plánu. Samostatné pokládací kobercové dlaždice s nízkým množstvím odpadu a absence lepidel jsou jen jednou částí celku, protože celá výroba a doprava jsou zaměřeny na šetrnost k životnímu prostředí. Předcházení vzniku odpadů není prováděno pouze zákazníkem, ale také ve velkém měřítku v celé společnosti a neutrální emise jsou významným přínosem pro environmentální povědomí. Heuga je na cestě k dosažení stanoveného cíle, a tak se na tomto pozadí vytvářejí samostatné pokládací koberce Heuga 530.

 

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 530 V OBCHODĚ BRICOFLOR

Samonosné kobercové dlaždice, které vydrží hodně a stále vypadají elegantně - Heuga 530 splňuje obě kritéria podle 7leté záruky specifické pro výrobce. Pokud vás mnohé výhody kolekce Heuga 530 přesvědčily stejně jako nás, podívejte se na náš internetový obchod na stránkách BRICOFLOR.cz!