HEUGA 530 II – KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO VŠECHNY MÍSTNOSTI

Kolekce Heuga 530 jsou vysoce odolné kobercové čtverce, které jsou dostupné v mnoha …

Přečtěte si více
20 / 22 Produkty

HEUGA 530 II – KOBERCOVÉ ČTVERCE

Možná je i kombinace dvou nebo více barev dohromady a umožňuje individuálně přizpůsobit podlahu vašemu barevnému konceptu. Vzhledem k dokonalému řemeslnému zpracování a kvalitním materiálům jsou kobercové čtverce Heuga 530 také vhodné nejen pro použití v soukromých domech, nicméně se vyznačují možností použití v různých objektech díky jejich odolnosti.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA 530 - 24 SVĚTLÝCH BAREV

Hrubé texturované smyčky tkané z dokonale shodné kombinace přízí v různých odstínech téže barvy: Kolekce Heuga 530 a položené kobercové čtverce z této série mají mimořádně krásné vzezření, které je dostupné v mnoha barvách. Řada Heuga 530 obsahuje 24 barevných možností. Ať už upřednostňujete klasičtější diskrétnost nebo barevnost, je to na vás, protože položené kobercové čtverce Heuga 530 dokáží udělat obojí.

Řada odstínů šedi - jako chladicí modrý nádech kouře (Heuga 530 „Smoke“ nebo teplejší Dolphin) tvoří základ čokoládová Brown, pergamen a také klasická tmavošedá rozšiřuje typickou paletu. Ale i pro milovníky barev má Heuga 530  hodně co nabídnout - atraktivní strakatý blues, silnou zelenou a část zejména původních variant, jako jsou tmavě červené nebo žluté až zázvorové. Nicméně tyto barvy nejsou jediné, které dosáhnou jejich efektu, i když jsou spolu vzájemně propojeny, vznikají vzrušující kontrasty nebo jemné vzory. Kobercové čtverce jsou nabídnuty v několika barvách.

HEUGA 530 – KOBERCOVÉ ČTVERCE V NEJVYŠŠÍ KVALITĚ

Vysoce kvalitní nylonová příze ze sbírky Heuga 530 je vyrobena ze 100% polyamidu. Texturované hrubé smyčky dávají podlaze nejen atraktivní vzhled, ale jsou také extrémně robustní. Samo pokládací kobercové čtverce Heuga 530 se vyznačují vhodností pro objekty, a dokonce se snadno vyrovnávají s břemenem vysoké frekventovanosti (NK 33). Kromě toho je zajištěna vaše bezpečnost: vynikající požární chování (Bfl s1) a bezpečné držení s odolností proti skluzu DS jsou standardními vlastnostmi této série. Samozřejmě, podlaha je také vhodná pro použití s ​​židlemi a podlahovým topením. Vlastnosti absorbující zvuk jsou zvláště výhodné pro domácnosti s dětmi nebo místnosti, ve kterých je důležité tiché pracovní prostředí. Impaktní zvuk je zeslabený až o 28 dB. Současně je s Heuga 530 zaručeno pohodlí pro nohy, protože pohodlné kobercové čtverce jsou oceněny luxusní třídou 2. Vysoce kvalitní produkt, který splňuje všechny požadavky na kvalitu.

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE: HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE

Samozavíratelné kobercové čtverce Heuga 530 mohou vizuálně přesvědčit - ale nejdřív musí přijít na podlahu. Dokonce i pro milovníky DIY to není žádný problém s tímto produktem. Již během přepravy se výhody samo-pokládacích kobercových čtverců stanou jasnými, protože praktický formát usnadňuje práci. Pokládka může být tradičně provedena v jednom směru s plstěným účinkem nebo v šachovnicovém vzoru.

Bez problému: díky robustní konstrukci systému Graphlex® lze jednoduše položit Heuga 530 volně a bez použití tekutých lepidel. Nová podlaha je tedy okamžitě přístupná a nejsou uvolňovány žádné zbytečné škodlivé chemikálie. A dokonce i když se rozhodnete změnit směr pokládání - obnovení a přemístění podlahy je snadné díky jejím vlastnostem. Zlepšená rozměrová stabilita zajišťuje dlouhotrvající pevnou přilnavost a vysoká odolnost proti opotřebení brání roztřepení okrajů.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA JSOU VYSOCE UDRŽITELNÉ

Již dlouhou dobu má Heuga velmi ambiciózní cíl, který je svědomitě prosazován: stát se udržitelnou společností, která už nemá negativní dopad na životní prostředí. Jako součást projektu byl zahájen projekt "Mise nula", jehož cílem je dosáhnout tohoto cíle do roku 2020 pomocí vícebodového plánu. Samostatné pokládací kobercové čtverce s nízkým množstvím odpadu a absence lepidel jsou jen jednou částí celku, protože celá výroba a doprava jsou zaměřeny na šetrnost k životnímu prostředí. Předcházení vzniku odpadů není prováděno pouze zákazníkem, ale také ve velkém měřítku v celé společnosti a neutrální emise jsou významným přínosem pro environmentální povědomí. Heuga je na cestě k dosažení stanoveného cíle, a tak se na tomto pozadí vytvářejí samostatné pokládací koberce Heuga 530.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE – UDRŽITELNOST A ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Stále více lidí si dnes uvědomuje svou zodpovědnost za naše prostředí a zdroje, které nám nabízí. Zachování a udržitelnost jsou čím dál důležitější pro naši budoucnost. Společnost Heuga se zabývá ve velké míře se touto problematikou, a zakladatel Heuga Ray Anderson, již řešil udržitelnou podnikovou kulturu, dlouho předtím, než měla takový význam. Nejvyšším závazkem je pracovat směrem k cíli a stát se plně udržitelnou společností v roce 2020 a ještě provést dodatečný příspěvek pro životní prostředí. To je také implementováno společností Heuga jako součást mise.

Tento projekt je realizován, ale ne pouze v malém měřítku při výběru materiálů pro kobercových čtverců Heuga a jejich ideálními vlastnostmi a účinky na vnitřní prostředí a zdraví. Využití zelené energie a bioplynu ve všech evropských závodech, zavedení uzavřených vodních systémech s přepracováním, doprava se sníženými emisemi CO2 a zamezení plýtvání, aby vaše Heuga kobercové dlaždice byly ekologicky obzvlášť nezávadné. Všechny tyto snahy ale mají vliv také na osobní pohodu. Heuga kobercové dlaždice jsou také vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který filtruje prachové částice ve vzduchu, a tak poskytují lepší klima v místnosti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více