HEUGA 493 – KOBERCE PRO DOMÁCNOST I DO PRÁCE

Heuga 493 jsou vysoce kvalitní, robustní kobercové dlaždice, které lze instalovat ve vš…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

TRVANLIVÉ KOBERCOVÉ ČTVERCE VE 20 VZRUŠUJÍCÍCH STYLECH

Tato sbírka vysoce kvalitních kobercových dlaždic je k dispozici ve 20 různých barevných variantách, z nichž každý má své vlastní kouzlo. Tento styl způsobuje, že švy zmizí a skvrny na místě odstraníte. Tímto způsobem je Heuga 493 perfektní podlahovou volbou pro často používané plochy domů, jako jsou obytné místnosti a chodby.

 

HEUGA 493 - KOBERCOVÉ ČTVERCE, KTERÝM NEODOLÁTE

Heuga stojí za výrobou nejkvalitnějších kobercových dlaždic po dobu 60 let a nadále uspokojuje potřeby svých zákazníků, pokud jde o poskytování vynikajících kobercových dlaždic. Řada 493 odolná proti skluzu je vhodná pro systémy podlahového vytápění, které činí Váš dům pohodlnějším a bezpečnějším. Vzhledem k tomu, že tyto vynikající kobercové dlaždice odolávají nárazu kolečkových židlí, jsou také dobrou volbou pro komerční prostory.

 

SNADNÁ INSTALACE PRODUKTU BEZ POTŘEBY PROFESIONÁLNÍ POMOCI

Zařízení Heuga 493, vybavené podkladem Graphlar®, odolává deformaci a může být snadno umístěno pomocí instalace s volnými ložisky. Koberečky Heuga mohou být položeny buď v tradičním monolitickém stylu, nebo jako šachovnice, což vám dává více možností pro návrh vašeho snu. Vzhledem k tomu, že při instalaci koberečků nemusíte používat lepidla, může být podlaha okamžitě používána a nebude docházet k toxickým výparům.

 

VYHLEDEJTE NEJLEPŠÍ CENY NA BRICOFLOR CZ

Při objednávání podlahy u nás můžete využít našich zkušeností s Heugou. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu pro naše zákazníky, takže si můžete být jisti, že jste si vybrali ideální barvu pro váš pokoj. Pokud objednáváte velké množství, nezapomeňte si vyžádat přizpůsobenou nabídku. Všechny koberečky značky Heuga se vyrábějí po zadání objednávky a odhadovaná dodací lhůta činí přibližně 14 pracovních dnů. Těšíme se na Vás, BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více