Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA 493 – KOBERCE PRO DOMÁCNOST I DO PRÁCE

Heuga 493 jsou vysoce kvalitní, robustní kobercové dlaždice, které lze instalovat ve všech domácnostech a jsou také vhodné pro lehké komerční využití. Mohou být instalovány přes systémy podlahového vytápění, což dává každému domácímu pokoji útulnou a teplou atmosféru. Antistatické a protiskluzové vlastnosti dlaždice se hodí při instalaci v komerční oblasti.

Dozvědět se více

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

TRVANLIVÉ KOBERCOVÉ ČTVERCE VE 20 VZRUŠUJÍCÍCH STYLECH

Tato sbírka vysoce kvalitních kobercových dlaždic je k dispozici ve 20 různých barevných variantách, z nichž každý má své vlastní kouzlo. Tento styl způsobuje, že švy zmizí a skvrny na místě odstraníte. Tímto způsobem je Heuga 493 perfektní podlahovou volbou pro často používané plochy domů, jako jsou obytné místnosti a chodby.

 

HEUGA 493 - KOBERCOVÉ ČTVERCE, KTERÝM NEODOLÁTE

Heuga stojí za výrobou nejkvalitnějších kobercových dlaždic po dobu 60 let a nadále uspokojuje potřeby svých zákazníků, pokud jde o poskytování vynikajících kobercových dlaždic. Řada 493 odolná proti skluzu je vhodná pro systémy podlahového vytápění, které činí Váš dům pohodlnějším a bezpečnějším. Vzhledem k tomu, že tyto vynikající kobercové dlaždice odolávají nárazu kolečkových židlí, jsou také dobrou volbou pro komerční prostory.

 

SNADNÁ INSTALACE PRODUKTU BEZ POTŘEBY PROFESIONÁLNÍ POMOCI

Zařízení Heuga 493, vybavené podkladem Graphlar®, odolává deformaci a může být snadno umístěno pomocí instalace s volnými ložisky. Koberečky Heuga mohou být položeny buď v tradičním monolitickém stylu, nebo jako šachovnice, což vám dává více možností pro návrh vašeho snu. Vzhledem k tomu, že při instalaci koberečků nemusíte používat lepidla, může být podlaha okamžitě používána a nebude docházet k toxickým výparům.

 

VYHLEDEJTE NEJLEPŠÍ CENY NA BRICOFLOR CZ

Při objednávání podlahy u nás můžete využít našich zkušeností s Heugou. Nabízíme bezplatnou ukázkovou službu pro naše zákazníky, takže si můžete být jisti, že jste si vybrali ideální barvu pro váš pokoj. Pokud objednáváte velké množství, nezapomeňte si vyžádat přizpůsobenou nabídku. Všechny koberečky značky Heuga se vyrábějí po zadání objednávky a odhadovaná dodací lhůta činí přibližně 14 pracovních dnů. Těšíme se na Vás, BRICOFLOR.