Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BALSAN PILOTE² - MŮŽE EKOLOGIE KOOPEROVAT S DOBRÝM DESIGNEM?

Kobercové dlaždice z kolekce Balsan Pilote² jsou jedinečným důkazem postupného procesu změny, který se odehrává v koncepci designu kancelářských prostor. Mimořádně živá škála pastelových barev, v kombinaci s organickým materiálem, je živým důkazem možnosti spolupráce mezi oběma tvrzeními. Inspirací pro jeho vytvoření byl trend inovativních estetiky. Navrhuje řešení otevřené pro lidský život v souladu s přírodou.

Dozvědět se více

Balsan Pilote 2

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

 

MODERNISTICKÝ VÝVOJ VAŠICH KANCELÁŘÍ DÍYK BALSAN PILOTE²

Máte-li zájem o změny trendů v interiéru, určitě se vám líbí řada Balsan Pilote². Nejen umělecké nebo tvůrčí ateliéry se mohou pochlubit více extravagantním designem ve využívání specifických konstrukcí kobercových čtverců, respektive přizpůsobení jejich interiéru. Díky tomu není slovo "kancelář" tak spjato s rigidními konvencemi a konzervativním dekorem. Balsan Pilote² kobercové dlaždice se snaží jako jeden z mnoha zlomit tuto konvenci a zavádí dech čerstvosti v pracovním zařízení v určitém stylu.

 

KOMBINOVAT RŮZNÉ ODSTÍNY NENÍ AVANTGARDA, ALE STYL

Dostupnost barev, kterou nabízí řada kobercových čtverců Balsan Pilote² je neomezená možnost tvorby stále různorodější kombinace a kontrastů jako téma své umělecké vize. Chladná modrá, intenzivní silné zelené a červené odstíny - palety umožňují, abyste uvolnili svou představivost a udělali ze své práce zajímavou místnost, která není nutně spojena pouze s nepříjemnou povinností. Záleží jen na vás, jaký barevný koncept se rozhodnete uspořádat pro svůj interiér!

 

CHARAKTERISTIKY, KTERÉ POSKYTUJÍ NEOMEZENÝ KOMPLETNÍ KOMFORT

Vysoká technická kvalita koberců Balsan Pilote² je potvrzena četnými certifikáty, které jim byly uděleny, mezi nimi COVA +. Velmi vysoká odolnost proti třepení, zabarvení, nebo jakýkoli jiný druh poškození jsou vlastnosti, které jsou schopny tlačit obklady Balsan Pilote² k vrcholu žebříčku udržitelnosti a zachování kvality pro nadcházející roky. Kromě toho stojí za zmínku, že panelová konstrukce ze sta procent polyamidu v přítomnosti prostředku zajišťuje nízkou citlivost vůči vnějším vlivům, a především poskytují bezprecedentní ochranu a schopnost vytvořit rychlou a snadnou údržbu podlahové krytiny v případě nehody. Hmotnost vlny je 580 g / m2 a její výška se pohybuje v rámci 2,6 mm, což je optimální kombinace tlaku přispívají.

 

INSTALACE NENÍ PROBLÉM PRO NIKOHO

Instalace našich koberců Balsan Pilote² nevyžaduje širokou škálu technických dovedností a dlouholetých zkušeností. Dva doporučené způsoby pokládání: monolitické a tahové, by neměly způsobit další potíže a selhání. Pokud chcete, abyste se stali osobním tvůrcem a vykonavatelem své umělecké vize, je to možné, ale stojí za to si uvědomit, že někdy pomoc profesionálního týmu může být neocenitelná, zejména pokud jde o přípravy povrchu byste si měli být vědomi několika velmi důležitých bodů, které pro ně jsou jednoduše neoddělitelné.

 

BRICOFLOR – DŮVĚRYHODNÉ MÍSTO K NÁKUPU BALSAN PILOTE²

Díky široké nabídce on-line nabídky získáte možnost přizpůsobit všechny detaily způsobem, který splňuje všechny vaše požadavky a má absolutní důvěru v kvalitu produktu. Doporučujeme využít možnost objednání bezplatných vzorků obkladů, které vám umožní přečíst si všechny podrobnosti a důkladnou srovnávací analýzu před tím, než si vyberete daný produkt. Chcete-li plně prokázat své znepokojení související s možnými pochybnostmi o konkrétní nabídce, doporučujeme řešit s námi. Máte otázku nebo si nejste jisti o jakémkoli aspektu vztahujícím se k prodeji nebo technickým charakteristikám? Kontaktujte BRICOFLOR a získejte pomoc, návrhy nebo rady!