Balsan Pilote² - Kobercové čtverce s krasným designem

Kobercové čtverce z kolekce Balsan Pilote² jsou jedinečným důkazem postupného procesu změny, kte…

Přečtěte si více
20 / 44 Produkty

Kobercové čtverce Balsan Pilote²

Máte-li zájem o změny trendů v interiéru, určitě se vám líbí řada Balsan Pilote². Nejen umělecké nebo tvůrčí ateliéry se mohou pochlubit více extravagantním designem ve využívání specifických konstrukcí kobercových čtverců, respektive přizpůsobení jejich interiéru. Díky tomu není slovo "kancelář" tak spjato s rigidními konvencemi a konzervativním dekorem. Balsan Pilote² kobercové čtverce se snaží jako jeden z mnoha zlomit tuto konvenci a zavádí dech čerstvosti v pracovním zařízení v určitém stylu.

KOMBINOVAT RŮZNÉ ODSTÍNY NENÍ AVANTGARDA, ALE STYL - KOBERCOVÉ ČTVERCE BALSAN

Dostupnost barev, kterou nabízí řada kobercových čtverců Balsan Pilote² je neomezená možnost tvorby stále různorodější kombinace a kontrastů jako téma své umělecké vize. Chladná modrá, intenzivní silné zelené a červené odstíny - palety umožňují, abyste uvolnili svou představivost a udělali ze své práce zajímavou místnost, která není nutně spojena pouze s nepříjemnou povinností. Záleží jen na vás, jaký barevný koncept se rozhodnete uspořádat pro svůj interiér!

CHARAKTERISTIKY, KTERÉ POSKYTUJÍ NEOMEZENÝ KOMPLETNÍ KOMFORT - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Vysoká technická kvalita koberců Balsan Pilote² je potvrzena četnými certifikáty, které jim byly uděleny, mezi nimi COVA +. Velmi vysoká odolnost proti třepení, zabarvení, nebo jakýkoli jiný druh poškození jsou vlastnosti, které jsou schopny tlačit obklady Balsan Pilote² k vrcholu žebříčku udržitelnosti a zachování kvality pro nadcházející roky.

Kromě toho stojí za zmínku, že panelová konstrukce ze sta procent polyamidu v přítomnosti prostředku zajišťuje nízkou citlivost vůči vnějším vlivům, a především poskytují bezprecedentní ochranu a schopnost vytvořit rychlou a snadnou údržbu podlahové krytiny v případě nehody. Hmotnost vlny je 580 g / m2 a její výška se pohybuje v rámci 2,6 mm, což je optimální kombinace tlaku přispívají.

INSTALACE NENÍ PROBLÉM PRO NIKOHO

Instalace našich koberců Balsan Pilote² nevyžaduje širokou škálu technických dovedností a dlouholetých zkušeností. Dva doporučené způsoby pokládání: monolitické a tahové, by neměly způsobit další potíže a selhání. Pokud chcete, abyste se stali osobním tvůrcem a vykonavatelem své umělecké vize, je to možné, ale stojí za to si uvědomit, že někdy pomoc profesionálního týmu může být neocenitelná, zejména pokud jde o přípravy povrchu byste si měli být vědomi několika velmi důležitých bodů, které pro ně jsou jednoduše neoddělitelné.

Kobercové čtverce BALSAN PILOTE² A JEJICH VELIKOST

Balsan Balsan Pilote je vyráběn ve velikostech 50 cm x 50 cm. Tyto kobercové čtverce disponují vlastnostmi, které zajišťují dokonalou podlahovou krytinu. A to samozřejmě také zahrnuje inovativní možnost tvorby. Reprezentujte své individuální potřeby a stanovte nové standardy. 

K dispozici je v deseti přírodních a teplých barvách, jako je žulová béžová, stromová kůra hnědá a saze, pro každou chuť existuje něco. Čtvercové koberce, inspirované africkými tkaninami, umožňují, aby se přírodní vlákna pohybovala do každé místnosti. Využijte volné a snadné pokládání! Vy sami rozhodujete, zda monolitický nebo offsetový look! Spolehněte se na technickou kvalitu s koberci s vysokou kvalitou koberce od Balsan Batik.

Vynikající technická kvalita je předpokladem této vynikající podlahové krytiny. Vybaven protipožární třídou Bfl-s1, dostanete podlahu se sníženou hořlavostí, která je také lehká, což znamená, že si můžete tuto estetickou krásu lehce položit bez jakýkoliv větších problémů. Balsan Batik je standardně dodáván s bitumenovou podložkou a má celkovou výšku 5,9 mm. Zvuková vrstva zvuku Sonic Confort se ukazuje jako velký vrchol, který si můžete vybrat místo bitumenového podkladu, abyste dosáhli ještě lepší akustické absorpce. 

Kobercové koberce mají celkovou výšku 9,1 mm a poskytují vám vyšší zvukovou izolaci proti nárazu 35 dB místo standardních 25 dB standardní podložky. Navíc máte dokonce možnost položit Balsan Batik na podlahové vytápění. Mezi speciální vlastnosti této kvality patří také vhodnost pro kolečková křesla a antistatické vlastnosti. Ta zabraňuje poruchám v IT vybavení dokonce i v chladných zimních dnech, zatímco vhodnost kolečkových křesel potvrzuje klasifikaci vhodnosti v komerčních zónách s vysokým provozem.

Kobercové čtverce – Čištění a údržba je velmi jednoduchá

Balsan Pilote je produkt šetrný k životnímu prostředí, který má certifikaci GUT seal. To potvrzuje, že kobercové čtverce Balsan byly testovány na škodlivé látky, ekologické a zdravotní aspekty. Věděli jste také, že starý mýtus, že textilní potahy nejsou vhodné pro alergiky, byl vyvrácen řadou studií? Naopak, kobercové čtverce zajišťují mnohem lepší kvalitu ovzduší, zejména v obytných oblastech. 

Tyto pozitivní vlastnosti kobercových čtverců můžete zachovat díky pravidelnému úklidu. Prach snadno vysávejte jednou nebo dvakrát týdně pomocí vysavače. Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost oblastem, které nejsou okamžitě patrné, jako jsou prostory pod postelemi nebo křesly. Tato kolekce dokonale splňuje všechny požadavky. Dopřejte svým pokojům nové, svěží prostředí, které vám slibuje kvalitu a řadu výhod!

V ideálním případě splňují moderní vize designu prostoru a jsou vysoce technologicky vyspělými produkty, které nabízejí mnoho originálních a kreativních kombinací designu a barvy. Tento produkt bude určitě dělat atmosféru v kanceláři nebo v jiném profesionálním prostředí.

ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREV K VÝBĚRU JE NAVRŽENA BEZ OMEZENÍ

Tyto kobercové čtverce se vyrábějí v počtu až deseti různých barevných variant, z nichž každá bude plnit svou roli v jiném typu interiéru a dokončí celý prostorový design. Všechny barvy jsou inspirovány barvami nalezenými v přírodě, a může zahrnout mimo jiné, imitující bronz odstín stromové kůry, šedé barvy žuly béžové, uhlí černé, zelené a zemité. Tím, že je navržen a vytvořen pro výrobce Balsan vláken Econyl (asi vlasové smyčky), které jsou recyklovány, můžete si být jisti, že výrobek je šetrný k životnímu prostředí - v závislosti na barvě množství recyklovaného materiálu ve vrstvě nití je od 70 do až 100%.

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

Kobercové čtverce - Vysoce kvalitní koberce

Sleva nebo normální cena - kvalita koberců ani životní prostředí by nemělo nikdy být na úkor ceny. Kobercové čtverce jsou ve srovnání s tradičním kobercem zvlášť šetrné k životnímu prostředí. Tekuté lepidlo obsahuje méně chemikálií a malé množství odpadu a díky praktickým rozměrům snižuje množství odpadu. Udržitelná činnost je také důležitá pro mnoho výrobců a větší pozornost je věnována neutrálním emisím, používání recyklovaných materiálů a výrobě šetrné k životnímu prostředí. Z toho profitují i ​​naše speciální nabídky, protože se jedná o dobře známé kvalitní výrobky, které jsou levně nabízeny jako zbytkové položky.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE BALSAN NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více