Close icon

BALSAN L480 KOBERCOVÉ ČTVERCE – ELEGANCE A KVALITA PRO VAŠI KANCELÁŘ

Kobercové čtverce Balsan L480 jsou kolekcí, která je udržována v minimalistické estetic…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 13 z 13 Produkty

SUROVÝ MATERIÁL A JEDNODUCHOST - VYNIKAJÍCÍ VNITŘNÍ KLIMA S BALSAN L480

Balsan kobercové čtverce z této kolekce jsou založeny na nekomplikované struktuře a průhlednosti, design je skvělý model, který funguje dobře v mnoha místnostech. Vaše kancelář má šanci získat pohled, který je neochvějný pro pracovní oblasti nejvyšší úrovně. Pamatujte si, že první vizuální dojem je polovina bitvy - věřte našim dlaždicím a určitě nebudete zklamáni svým posledním vzhledem a „spoluprací“ se specifičností interiéru navrženého tak, aby splňoval specifickou roli. Bojíte se trvanlivosti a odolnosti, které jsou nezbytnou podmínkou intenzivního provozu? S Balsan L480 není problém díky jedinečným, vysoce kvalitním technickým vlastnostem.

POUŽÍVEJTE VEŠKERÉ BARVY A ZMĚŇTE VÁŠ INTERIÉR, JAK CHCETE

K dispozici je 13 barevných variant dostupných v sortimentu koberců Balsan L480, což je prohlášením mnoha inspirací a zajímavých nápadů pro interiérový design. Různé barvy vám umožní mít estetické kombinace, na které jste dříve nemysleli, že jste schopni je vyvinout. Díky svým klasickým odstínům získáte jedinečnou příležitost "hrát" s barvami v uspořádání celého pokoje. Chybí vám náznak extravagance? Přidejte si ke zvolené barevné variantě série neobvyklou kombinaci silnější barvy z jiné kolekce - efekt překvapení a potěšení.

BALSAN L480 - VLASTNOSTI PODPORUJÍCÍ EKOLOGICKÁ ŘEŠENÍ

Technické vlastnosti koberců Balsan L480 jsou sadou prvků, které poskytují kvalitu pro dlouhou životnost. Optimalizované rozměry - hmotnost rouna je 480g / m2, zatímco jeho výška - 2,4 mm, umožňují důkladné čištění vložky a zabraňují pronikání větších prvků do ní. Kromě toho také umožňují vydržet vysoký tlak a válcování, což jsou důsledky používání otočných židlí s kolečky a jiného nábytku.

Důležitou informací pro všechny milovníky života v souladu s přírodou je skutečnost, že kobercové dlaždice z kolekce Balsan L480 mají speciální certifikát EPD (Environmental Product Declaration), který dokládá jejich kvalitu dosaženou při současné korelaci zdravých ekologických vztahů. Užitečnou vlastností je také skvělá spolupráce obkladů a dlažeb, která se vyskytuje při aplikaci podlahového vytápění.

Za zmínku stojí především bezpečnost výrobku - jeho vysoká úroveň je prokázána tím, že výrobek má nejvyšší třídu požární odolnosti - Bfl-s1, stejně jako vlastnosti zajišťující stabilitu a protiskluznost. Hodnoty týkající se komfortní třídy (1) a použití (33) jsou velmi důležité parametry, zejména pokud máte na paměti použití kobercových dlaždic Balsan L480 v prostoru s vysokým využitím. Sníte o dokonalém komfortu a klidu při plnění pracovních povinností? Zvuková izolace a potlačení vnějšího hluku jsou vlastnosti, které by vám to měly poskytnout, aby byla zajištěna vaše spokojenost.

JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTERÁ SE PŘIPOJÍ K NEZÁVISLÉ REALIZACI VAŠEHO PROJEKTU

Montáž koberců Balsan L480 je opravdu snadný proces - podmínkou je seznámit se s požadovanými doporučeními pro další kroky. Výběrem jedné ze dvou navrhovaných metod pokládky (ponorů nebo monolitických) rozhodujete o tvaru vašeho projektu v etapách realizace. Pamatujte na bezpečnost, která vám pomůže poskytnout skupina profesionálů - díky svým znalostem a zkušenostem vás seznámí s tajemným světem montáže dlaždic.

Chcete individuálně uspořádat svou vysněnou uměleckou vizi? Nezapomeňte na přesnou přípravu podkladu - podstatou je základní princip ze tří kroků: základem je čištění, vyhlazování a sušení! Také stojí za to mít na paměti teplotu v místnosti, kde ukládáte kobercové dlaždice.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce – Čištění a údržba je velmi jednoduchá

Balsan Desert je produkt šetrný k životnímu prostředí, který má certifikaci GUT seal. To potvrzuje, že kobercové čtverce Balsan byly testovány na škodlivé látky, ekologické a zdravotní aspekty. Věděli jste také, že starý mýtus, že textilní potahy nejsou vhodné pro alergiky, byl vyvrácen řadou studií? Naopak, kobercové čtverce zajišťují mnohem lepší kvalitu ovzduší, zejména v obytných oblastech. 

Tyto pozitivní vlastnosti kobercových čtverců můžete zachovat díky pravidelnému úklidu. Prach snadno vysávejte jednou nebo dvakrát týdně pomocí vysavače. Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost oblastem, které nejsou okamžitě patrné, jako jsou prostory pod postelemi nebo křesly. Tato kolekce dokonale splňuje všechny požadavky. Dopřejte svým pokojům nové, svěží prostředí, které vám slibuje kvalitu a řadu výhod!

Objednávejte kobercové čtverce na eshopu Bricoflor

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více