BALSAN IMPRESSION KOBERCOVÉ ČTVERCE – VYTVOŘEN PRO TO, ABY ZAUJAL

Balsan kobercové čtverce jsou produktem známého výrobce, který se vyznačuje spolehlivos…

Přečtěte si více

BALSAN IMPRESSION – KOBERCOVÉ ČTVERCE PRO VÁŠ DOMOV NA DLOUHÁ LÉTA

Koberec se velmi dobře prezentuje v interiérech určených k relaxaci, jako je ložnice nebo obývací pokoj. Poskytuje rodině pocit bezpečí a charakteristického tepla, které vyplývá z jeho izolačních vlastností a atmosféry, kterou vytváří. V případě krátké vlny se však doporučuje i pro často navštěvované pokoje, jako jsou kanceláře nebo hotely. Dlaždice je známá svou mimořádnou pevností.

Balsan Impression patří do kategorie dlaždic se středně dlouhými vlákny. Je to 4,4 mm, zatímco výška celé podlahové krytiny je 7,7 mm. Výrobce je proto označen za vhodný pro intenzivní domácí použití. Jedná se o výrobek ze 100% polyamidu. Gramáž je 830 g / m² a užitná hmotnost 550 g / m².

KOBERECOVÉ ČTVERCE JSOU KOMFORTEM PRO VÁŠ PROSTOR

Stejně jako většina výrobků značky Balsan mají kobercové dlaždice ze sbírky Impression vlastnosti izolace hluku. A co víc, společnost Balsan, která si je vědoma potřeb svých uživatelů, navrhla něco navíc. Před vámi, zcela nový a inovativní - Impression Sonic Confort.

Jedná se o typ obkladů, u kterých můžete kromě již existujícího dna použít jako podklad také akustické dno Sonic Confort. To je rozhodně průlomový projekt. Výrobci interiérů usilují o umlčení místností, protože pozorováním rychlého rozvoje měst a podniků lze získat dojem, že to, co potřebujeme nejvíce, je klidný, tichý, domácí koutek.

BALSAN FUNGUJE I DÍKY SVÝM BARVÁM

Teď už víte vše o dlaždicích Balsan Impression? Ještě nás čeká několik překvapení, například takový citát s impresionismem, výjimečně malebným směrem v umění, vytvořený ve Francii ve druhé polovině devatenáctého století, není náhodný. Balsan Impression je 24 barev v paletě barev od modré, načervenalé až travnaté. Nejedná se však o jednotné kompozice, ale o skutečný svátek vzorů, který je uveden v klasické podobě. To vše se harmonicky usadí v interiéru, bez zavádění nudy.

BALSAN IMPRESSION – SNADNÁ INSTALACE

Některé typy obkladů dlažeb se používají pro pokládku lepením, jiné pro volné uspořádání. Balsan Impression patří k typu podlahové krytiny, kterou lze použít bez základního nátěru. Povrch by měl být připraven následujícím způsobem - nejprve zkontrolujte podlahu, která má být zakryta. Měla by být především suchá, plochá, hladká a čistá. V případě nerovnosti byste měli dbát na jejich překonání. Například bude použitelný tmel na dřevo nebo jiné prostředky pro vyhlazování povrchu podlahy.

Společnost Balsan nabízí svým zákazníkům mini kurz, který lze konzultovat online před pokládkou kobercových dlaždic. Jedná se o šest po sobě následujících etap, které zahrnují: 1) kontrolu stavu podlahy, 2) náčrtek kolmých čar procházejících středem místnosti - jinými slovy určení referenčního systému, 3) rovnoběžně s nakreslenými čárami, umístění oboustranných lepicích pásek ve vzdálenosti 30 cm, 4) spojování kobercových dlaždic ve směru vyznačeném šipkami, 5) umístění první dlaždice na průsečík linií označených jako střed místnosti, 6) pokrytí celého povrchu podlahy. Jedná se o tzv. monolitické pokládání a slouží k praktickému a klasickému uspořádání kobercových dlaždic.

BALSAN IMPRESSION - JAK UDRŽET DOBRÝ PRVNÍ DOJEM

Není těžké koupit nový, zajímavý a elegantní produkt pro váš domov, je těžké se o něj dobře starat. Kobercové čtverce by měly být pravidelně čištěny a frekvence čištění, kterou výrobce doporučuje, je jednou nebo dvakrát týdně. Pro většinu koberců je to dost na to, aby byly čištěny vysavačem. Pouze když hovoříte o vlněných vlnách (se smyčkovým vlasem), budete potřebovat vysavač s plochou tryskou a sadou elektrických kartáčků.

Dalším způsobem je čištění práškem, který se rozsype ručně na zvolený povrch, a pak se speciálním strojem nebo kartáčem nechá prášek proniknout do rouna. Nakonec se prášek shromáždí pomocí vysavače. Jedná se však o způsob vhodný pouze pro některé typy podlahových krytin. Není vhodný pro tmavé, s dlouhým vlasem nebo smyčkou.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA WEBU BRICOFLOR

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více