BALSAN AVENUE - MODERNÍ KOBERCE PRO KAŽDOU KANCELÁŘ

Kobercové dlaždice z kolekce Balsan Avenue lze popsat velmi stručně v několika slovech - ve své třídě…

Přečtěte si více

Koberecové čtverce Balsan Avenue - Vysoká kvalita 

Naplňte ložnici měkkým, teplým hnědým tónem Balsan Avenue "610", proměňte chodby hotelu do tmavě modré Balsan Avenue "180" nebo si vyberte světle šedou s Balsan Avenue "910" a relaxujte s jedinečnou atmosférou.

Kobercové čtverce Balsan Avenue a jejich možné kombinace

Kobercové čtverce od Balsanu jsou k dostání v čtvercovém rozměru 50 x 50 cm. Protože kobercové čtverce vyrobené z vysoce kvalitní 100% polyamidové příze lze pokládat volně a snadno, máte možnost vytvořit různé kombinace dekorů. Vytvořte barevně zvýrazněné chodníky nebo speciální vzory kombinací světlých a tmavých tónů. Světlá Balsan Avenue ,,610‘‘ s tmavou Balsan Avenue ,,760‘‘ je vynikajícím příkladem. 

Při vybavování obytných prostorů můžete snadno vytvořit další nádech harmonie přidáním jasných barev. Umístěte těžké modulární podlahové krytiny 4020 g / m² do centra pozornosti a vytvořte inovativní možnosti designu. Díky dané síle řezné hrany se můžete přizpůsobit jakékoliv velikosti místnosti, aniž byste se museli obávat ztráty kvality. Pevnost řezné hrany zabraňují nečistým hranám při řezání. Nechte se hýčkat touto kvalitou, která vám zaručí neskutečné pohodlí.

Výrobce koberců Balsan –  Ochrana životního prostředí nadevše

Nechte se inspirovat výrobou společnosti Balsan, který klade zvláštní důraz na udržitelnost. Balsan se nadále charakterizuje velkém množství různých designů, kterými klade zvláštní důraz na nabídnutí nejvyšší kvality při zachování ekologických výrobních metod. Od roku 1976 je Balsan jedním z průkopníků, kteří se vyznačují udržitelností a ekologickou výrobou. Každá kolekce svítí certifikací GUT seal, která potvrzuje, že jednotlivé kobercové čtverce byly testovány na škodlivé látky i na zdravotní a ekologické aspekty. 

Emisní třída A +, kterou jsou vybaveny všechny kobercové čtverce od Balsanu, potvrzuje ekologickou klasifikaci. V roce 2013 si Balsan stanovila za cíl nevyprodukovat další odpad, proto z produkce těží také zemědělci a zbytky se využívají například jako hnojivo. Balsan Avenue je vybavena protipožární třídou Bfl-s1 a prokazuje se jako samozhášecí, což je samozřejmě velká výhoda, zejména u textilních podlahových krytin. 

Ukázalo se také, že 100% polyamidová příze je obzvláště snadno ošetřitelná a houževnatá. Během celého výrobního procesu přikládá Balsan velký význam zvyšování environmentálního povědomí. Výrobce má integrovaný systém čištění odpadních vod a splňuje kritéria různých environmentálních značek, jako jsou GUT a LEED.

Kobercové čtverce - Všestrannost

Tento velmi všestranný výrobek bude fungovat v mnoha různých provedeních interiéru a dekoracích. Jeho barva, inspirovaná betonem a kamenem, plně zapadá do nejnovějších trendů a měla by oslovit všechny, kteří ocení drsnou výzdobu a jednoduchost. V projektu si můžete také všimnout nějaké zábavy v kontrastech.

Tato zajímavá kolekce Balsan nabízí jedinečnou směs textur na trhu, a proto kobercové čtverce poskytují interiérům velmi městskou atmosféru a zároveň poskytují profesionální vzhled kancelářím. Dopad na všechny tyto prvky je skutečnost, že inspirací pro vytvoření série Avenue byl pohyb města a dynamika, kterou lze vidět pouhým okem.

Balsan Avenue – Skvělá estetika a vlastnosti

Všechny kobercové čtverce z kolekce Avenue jsou k dispozici ve velikosti 50 x 50 cm. Hmotnost jejich rouna je 520 g / m² a výška 2,5 mm. Kromě toho jsou tyto dlaždice velmi populární díky svým impozantním vlastnostem, jako je vysoká užitková třída označená 33, která je poskytována pouze pro výrobky určené pro silně zatížené veřejné prostory. V takovýchto prostorech bude hrát důležitou roli také schopnost potlačit vzdušné zvuky.

Lze také zmínit antistatickou, požární odolnost Bfl-s1, což znamená, že dlaždice jsou vyrobeny z tvrdých materiálů a odolnost proti UV záření a blednutí. Díky dokonale chráněným hranám vytváří tento výrobek díky ochraně proti roztřepení další dojem. Podlahové vytápění také není překážkou pro kobercové dlaždice Avenue. Tento dlouhý seznam výhod jim dává velkou výhodu oproti konkurenci. To je důvod, proč je jedním z bestsellerů francouzské značky Balsan.

Je však třeba připomenout, že se jedná o výrobek, který je doporučován především pro komerční a kancelářské prostory - díky své vysoké pevnosti může vydržet nepřetržitý provoz. Kobercové dlaždice z kolekce Avenue také velmi snášejí tlak a tření způsobené celodenním posunem židlí na kolečkách, které jsou tak často noční můrou pro výrobky nižší kvality. Vysoká třída tohoto produktu je potvrzena pouze certifikátem NF UPEC a získáním nejvyššího hodnocení v rámci renomované certifikace COVA +.

Kobercové čtverce - Rozmanitost barev

V případě kolekce Avenue si můžete vybrat z devíti různých barevných variant. Všechny kobercové čtverce mají vazbu se smyčkovým vlasem ze 100% polyamidu. Každá z nich je ideální pro mnoho typů uspořádání pokojů. Jedná se především o odstíny šedé a modré, které do pokojů přinášejí velmi relaxační a klidnou atmosféru.

Za zmínku stojí také skutečnost, že kobercové čtverce z kolekce Avenue vždy dokonale harmonizují a spojují se s dalšími produkty ze série Metropolitan (tj. sbírek District a Grafik), což umožňuje nekonečné způsoby uspořádání firemních prostorů. Všechny kobercové čtverce z kolekce Metropolitan byly vytvořeny pro kancelářské prostory, ve kterých - i při nejintenzivnějším využití - dokonale plní svůj úkol a zároveň si zachovávají svou kvalitu a vlastnosti.

SNADNÁ INSTALACE – POSKLÁDEJTE SVOU PODLAHU BĚHEM CHVILKY

Kobercové dlaždice z kolekce Avenue jsou také snadno sestavitelné, a pokládka by neměla dělat nikomu sebemenší potíže. Kromě toho umožňují pokládku dvěma způsoby - monolitickou a šachovnicovou. Konečná volba závisí zcela na vaší chuti nebo na dovednostech uživatele. Každá z těchto metod však poskytuje poněkud odlišný efekt, z nichž každý je stejně atraktivní a schopný vytvořit zajímavou atmosféru. Výběr způsobu závisí na místnosti, kterou renovujeme.

Vzhledem k značnému provozu a velkému zatížení by kancelářské prostory měly dodržovat mírně odlišná pravidla než domácí prostory. Instalaci dlaždic v kancelářích je nejlepší ponechat na profesionálech nebo na lidech se zkušenostmi. Teplota v místnosti by neměla být nižší než 12 stupňů a vlhkost by neměla překročit 65%. Je důležité, aby renomovaný substrát byl připraven vhodným způsobem. Musí být předem vyčištěn, vyrovnán a vysušen. Pro nejlepší vizuální efekt sledujte směr rouna na zadní straně kobercových dlaždic.

Ozdobte své pokoje s normální variantou barevných kobercových dlaždic

Široká škála výrobců, kteří se nyní věnují kobercovým čtvercům, je výchozím bodem pro rozmanitost různých vzorů na trhu. Zákazníkovi jsou nabízena četná řešení různých požadavků v obytné a smluvní oblasti a umožňují individuální výběr přizpůsobený vašim osobním potřebám.

Paleta barev sahá od tradičních, tlumených tónů po pozitivní, moderní varianty - v závislosti na efektu, kterého chcete dosáhnout. Mnoho sbírek obsahuje rozsáhlý výběr klasických barev. Kobercové čtverce v neutrální šedé barvě, příjemné béžové a teplé hnědé jsou součástí standardní řady. Ale i pestřejší varianty se mohou zdát nenápadné a elegantní. Ztlumené, vyhrazené verze běžných barev jsou součástí mnoha sbírek a zajišťují vzhled země. 

Téměř přírodní lesy, bobule nebo vodní tóny dávají vašim pokojům barvu, aniž by vypadaly nepřirozeně. K dispozici jsou však i dekory v jasných, moderních barvách, jako je ozdobná růžová nebo silně oranžová

V rámci kolekcí lze různé barvy kombinovat podle vaší nálady. Lze nastavit vzrušující akcenty, tmavé tóny splňují jasné barvy trendů. Lze také vytvořit chodníky, které vytvářejí se harmonické kombinace nebo silné kontrasty, jsou uspořádány pruhy nebo šachovnicové vzory. Kobercové čtverce jsou velmi populární díky tomu, že můžete být velmi kreativní!

Kobercové čtverce - Obrovská možnost výběru a designů

Nejen, že je paleta barev obrovská, jsou zde také bohaté struktury, povrchové vlastnosti a vzory. Tradiční smyčková tkanina, která je k dispozici v mnoha variantách, je zvláště robustní. Smyčky různých šířek vytvářejí skvělé efekty, pevně tkané kobercové čtverce vytvářejí obzvláště plochý a pevný povrch. Kobercové čtverce obsahují kvalitní polyamidové vlákno, a proto jsou velmi měkké a pohodlné. 

Velká část je vyrobena z dokonale sladěné směsi různě barevných přízí, a tak dostává atraktivní mottling, který je někdy jemný, někdy silný a účinný a usnadňuje údržbu povrchu kobercových dlaždic, protože nečistoty jsou méně patrné. Na míru přizpůsobený současným trendům ve světě nábytku a interiérového designu, může být váš osobní design pokoje dokonale doplněn o kobercové čtverce a pokoje bez ozdobných prvků mohou být vyzdobeny právě kobercem.

Kobercové čtverce - Vysoce kvalitní koberce

Sleva nebo normální cena - kvalita koberců ani životní prostředí by nemělo nikdy být na úkor ceny. Kobercové čtverce jsou ve srovnání s tradičním kobercem zvlášť šetrné k životnímu prostředí. Tekuté lepidlo obsahuje méně chemikálií a malé množství odpadu a díky praktickým rozměrům snižuje množství odpadu. Udržitelná činnost je také důležitá pro mnoho výrobců a větší pozornost je věnována neutrálním emisím, používání recyklovaných materiálů a výrobě šetrné k životnímu prostředí. Z toho profitují i ​​naše speciální nabídky, protože se jedná o dobře známé kvalitní výrobky, které jsou levně nabízeny jako zbytkové položky.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce do kanceláře či hotelu

Kobercové čtverce nejsou jen něco pro váš domov! V hotelu vytváří útulnou atmosférou a díky snadné údržbě jsou často používány v obchodech se stravováním, take pro jejich pozitivní vliv na akustiku místnosti. Modulární podlaha a generované vnitřní klima spíše podporují kreativitu a koncentraci. Potěší také jejich antistatické vybavení a vhodnost pro komerční prostory, kde se používají kolečkové židle.

Kobercové čtverce pro veletrhy a akce

Ale také to může být odolnější! Pokládejte kobercové čtverce na veletrzích nebo jako podklad pro spontánní události! Vyčnívejte z davu a odlište se od ostatních vystavovatelů prezentací svých produktů na skvělých podlahách. Pokud skončí současný veletrh, můžete jednoduše zabalit podlahovou krytinu a znovu ji použít v budoucnu! Veletržní výrobky mají také vysokou protipožární třídu, aby splňovaly bezpečnostní požadavky! Buďte dobře připraveni bez ohledu na to, kde chcete podlahu použít!

Objednávejte kobercové čtverce Balsan na Bricoflor

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více