Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOBERCE INTERFACE - ILUZE DŘEVENÉ PRKENNÉ POLAHY SPOJENÉ S KOMFORTEM KOBERCE

Chtěli byste mít nadčasový vzhled dřeva prkenné podlahy ve svém pokoji, ale nechcete se vzdát mnoha výhod i extra pohodlí koberce? S kolekcí Walk The Plank společnost Interface dosahuje bezkonkurenční kombinace obou. Přirozené barvy, jemný melír s pruhovaným vzorem a inovativní forma těchto kobercových prken vám přináší vzhled dřeva do domu, aniž by bylo nutné vzdát se příjemného pocitu koberce pod nohama.

Dozvědět se více

Interface Walk The Plank

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Obrovská škála barev a různých aplikačních metod poskytují velký prostor pro kreativitu, zda chcete mít v temném pokoji váš koberec spíše světlejší či tmavší. Je možné najít několik verzí kobercových prken, které jsou k dispozici na adrese BRICOFLOR, viz:

 

KOBERCE INTERFACE WALK THE PLANK: NEKONČÍCÍ ELEGANTNOST S VKUSNÝM DESIGNEM

Koberce z kolekce Interface Walk The Plank jsou k dispozici celkem v dvanácti různých barvách. Všechny jsou inspirovány různými dřevěnými odstíny přímo z přírody, rozeznatelné tím, že jednotlivé varianty sdílejí jména s odpovídajícími stromy. Nepravidelný čárový vzor kobercových dlaždic v kvalitě smyčky napodobňuje přirozené dřevité zrno. Tento účinek na rozhraní Walk The Plank použitím přízí v různých odstínech, jakož i zpracováním povrchu je zesílen. Jsou zde různé délky smyček kobercových čtverců k řezání ve stejné výšce, takže se vytvoří možnost otevírat a zavírat smyčky. Rozhraní je tedy dáno jemně strukturovaným povrchem, který je zejména v blízkosti organického vzhledu přírodní suroviny. Ať už upřednostňujete tmavé nebo lehké dřevěné varianty, výběr je zcela na vás. Také tlumené odstíny šedé jsou v širokém rozmezí, jelikož můžete vybírat odstíny jako jsou teplé tóny „Ginkgo“, nebo silné, tmavé „Ironwood“. Samozřejmě, že různé barvy mohou být také kombinovány s každou jinou, takže si můžete vytvořit vlastní podlahu v dřevěném vzhledu podle vašeho přání.

 

KOBERCOVÁ PRKNA: DESIGN SPOJENÝ S VELKOU KVALITOU

Skutečnost, že koberečky v kolekci Walk The Plank od Interface nabízejí obzvláště originální a inovativní design, je okamžitě zřejmá. Ale i technické detaily jsou nejvyšší kvality. Vysoce kvalitní příze vyrobená ze 100% recyklovaného polyamidu přidává dotek luxusu v každém pokoji a mimořádný komfort (luxusní třída 2), s „pravými“ prkny lze jen stěží držet krok. Ale Interface Walk The Plank vzbuzuje nejen dobrý pocit, ale je také vysoce odolná a robustní a je vybavena třídou 33 - vhodné i pro ty nejvyšší nároky v komerčním sektoru. Vhodnost židle a podlahového vytápění, jakož i jejich antistatické vlastnosti chrání tyto kobercové dlaždice ve všech oblastech a životních situacích. Extrémně robustní protipožární chování rozhraní Interface Walk Plank kolekce (Bfl s1) a odolnost proti skluzu DS také zajišťují vysokou bezpečnost. Vynikající snížení hluku (27 dB) zajišťuje jak klidnou práci, tak klid a tišší prostředí v domácnosti. Interface Walk The Plank nezanechává žádnou nejistotu a je skutečnou alternativou k tradiční dřevěné podlaze.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE - OBJEDNÁVEJTE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Kobercová prkna jsou mnohem jednodušší při přepravě a položení ve srovnání s běžnými výrobky z plechu. Díky vlastnímu systému TacTiles® se jejich rozhraní Walk Floor Plank rychle položí a zůstane bezpečně na svém místě. Díky speciální konstrukci Graphlex® jednotlivá prkna perfektně zapadají do velkého obrazu. Vzhledem k jeho tvaru podporuje inovativní formát desky vzhled listu a ponechává ve způsobu pokládky spoustu kreativních možností.

Všech 12 variant kolekce Interface Walk The Plank naleznete v našem internetovém obchodě BRICOFLOR.cz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, ať už prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře. Těšíme se na Vás!