Close icon

KOBERCE INTERFACE - ILUZE DŘEVENÉ PRKENNÉ POLAHY SPOJENÉ S KOMFORTEM KOBERCE

Chtěli byste mít nadčasový vzhled dřeva prkenné podlahy ve svém pokoji, ale nechcete se vzd&aa…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Obrovská škála barev a různých aplikačních metod poskytují velký prostor pro kreativitu, zda chcete mít v temném pokoji váš koberec spíše světlejší či tmavší. Je možné najít několik verzí kobercových prken, které jsou k dispozici na adrese BRICOFLOR, viz:

 

KOBERCE INTERFACE WALK THE PLANK: NEKONČÍCÍ ELEGANTNOST S VKUSNÝM DESIGNEM

Koberce z kolekce Interface Walk The Plank jsou k dispozici celkem v dvanácti různých barvách. Všechny jsou inspirovány různými dřevěnými odstíny přímo z přírody, rozeznatelné tím, že jednotlivé varianty sdílejí jména s odpovídajícími stromy. Nepravidelný čárový vzor kobercových dlaždic v kvalitě smyčky napodobňuje přirozené dřevité zrno. Tento účinek na rozhraní Walk The Plank použitím přízí v různých odstínech, jakož i zpracováním povrchu je zesílen. Jsou zde různé délky smyček kobercových čtverců k řezání ve stejné výšce, takže se vytvoří možnost otevírat a zavírat smyčky. Rozhraní je tedy dáno jemně strukturovaným povrchem, který je zejména v blízkosti organického vzhledu přírodní suroviny. Ať už upřednostňujete tmavé nebo lehké dřevěné varianty, výběr je zcela na vás. Také tlumené odstíny šedé jsou v širokém rozmezí, jelikož můžete vybírat odstíny jako jsou teplé tóny „Ginkgo“, nebo silné, tmavé „Ironwood“. Samozřejmě, že různé barvy mohou být také kombinovány s každou jinou, takže si můžete vytvořit vlastní podlahu v dřevěném vzhledu podle vašeho přání.

 

KOBERCOVÁ PRKNA: DESIGN SPOJENÝ S VELKOU KVALITOU

Skutečnost, že koberečky v kolekci Walk The Plank od Interface nabízejí obzvláště originální a inovativní design, je okamžitě zřejmá. Ale i technické detaily jsou nejvyšší kvality. Vysoce kvalitní příze vyrobená ze 100% recyklovaného polyamidu přidává dotek luxusu v každém pokoji a mimořádný komfort (luxusní třída 2), s „pravými“ prkny lze jen stěží držet krok. Ale Interface Walk The Plank vzbuzuje nejen dobrý pocit, ale je také vysoce odolná a robustní a je vybavena třídou 33 - vhodné i pro ty nejvyšší nároky v komerčním sektoru. Vhodnost židle a podlahového vytápění, jakož i jejich antistatické vlastnosti chrání tyto kobercové dlaždice ve všech oblastech a životních situacích. Extrémně robustní protipožární chování rozhraní Interface Walk Plank kolekce (Bfl s1) a odolnost proti skluzu DS také zajišťují vysokou bezpečnost. Vynikající snížení hluku (27 dB) zajišťuje jak klidnou práci, tak klid a tišší prostředí v domácnosti. Interface Walk The Plank nezanechává žádnou nejistotu a je skutečnou alternativou k tradiční dřevěné podlaze.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE - OBJEDNÁVEJTE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Kobercová prkna jsou mnohem jednodušší při přepravě a položení ve srovnání s běžnými výrobky z plechu. Díky vlastnímu systému TacTiles® se jejich rozhraní Walk Floor Plank rychle položí a zůstane bezpečně na svém místě. Díky speciální konstrukci Graphlex® jednotlivá prkna perfektně zapadají do velkého obrazu. Vzhledem k jeho tvaru podporuje inovativní formát desky vzhled listu a ponechává ve způsobu pokládky spoustu kreativních možností.

Všech 12 variant kolekce Interface Walk The Plank naleznete v našem internetovém obchodě BRICOFLOR.cz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, ať už prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře. Těšíme se na Vás!

Plus icon Přečtěte si více