vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

INTERFACE NET EFFECT TWO: ILUZE PŘÍRODY VE VAŠEM DOMĚ

Kdo nesní o úniku z každodenního života a odejití do svého domu u moře? Fantastick&yacu…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Producent Interface je obzvláště šetrný k životnímu prostředí, ovšem není jen inspirován přírodou, ale také se spoléhá na recyklované materiály. Obrazová sada Interface Net Effect Two nejen vyniká výjimečnou blízkostí přírody, ale také díky mimořádně snadné manipulaci, vysoce kvalitním materiálům a pocitu luxusu. Interface Net Effect Two je nejen sbírka rozsáhlého sortimentu předního světového výrobce, který často přináší přírodu do domu, nebo se inspiruje jinak oblastí mimo dům - ale vždy přesvědčil prostřednictvím inovativních myšlenek, které spojují vynikající design s udržitelnými výrobky. Takže nabízí kobercovou podlahovinu Net Effect Two ve velmi speciálním formátu: tvar prken. To nejenže nabízí mnohem snadnější manipulaci při pokládání, ale také otevírá zcela nové pole tvůrčích možností. Prodloužené desky Interface Net Effect Two lze skládat do větších jednotek nebo použít samostatně. Díky jejich praktickému formátu mohou hobby řemeslníci rychle sestavit a položit své vlastní podlahové krytiny.

 

Velký výběr námořních koberců z kolekce Interface Net Effect Two naleznete v obchodě BRIFOFLOR:

 

SILNÝ EFEKT S NET EFFECT TWO INTERFACE- DESIGN V RŮZNÝCH VARIACÍCH

Interface Net Effect Two koberce nabízejí obzvláště široký repertoár různých barev a textur, což vám umožní vytvořit si vlastní individuální mořské scenérie. V našem sortimentu najdete jak variantu rozhraní Net Effect Two B701, která nabízí zajímavější, hrubší povrchovou strukturu, jejíž vzor je mnohem jednotnější než Net Effect Two B702, ale stále udržuje díky speciální konstrukci přirozený charakter. Obě varianty jsou k dispozici v celkem osmi různých barvách, které lze kombinovat podle vaší nálady. Mělo by se jednat o rovnou pláž s jemnou strukturou písku? Pak Interface Net Effect Two Sand je pro vás to pravé! Pokud chcete celou věc ulehčit, můžete nastavit akcenty s "Driftwood", které, jak napovídá název, připomíná dřevo. Jmenované pro různé moře, zbývající šest barev nabízí širokou škálu různých odstínů šedé a modré. Interface Net Effect Two Severní moře je obzvláště intenzivní, tmavé rozhraní Net Effect Two Black Sea přináší do hry šedou barvu. Dva modré odstíny přinášejí více barvy: dva tuhé odstíny "Tichého oceánu" přinášejí hlubokou modrou, zatímco zvláště lehčí příze v "Atlantic" poskytuje vzhled benzínově modré. A stále platí: všechny tyto barvy rozhraní Interface Net Effect Two mohou být buď podle vašeho přání sestaveny zcela jednotně nebo v kombinaci s ostatními!

 

INTERFACE NET EFFECT TWO: KOBERCE NEJVYŠŠÍ KVALITY Z RECYKLOVATELNÝCH MATERIÁLŮ

"Mission Zero" výrobce Interface vám zaručuje čisté „zelené svědomí“ při výběru vašich kobercových dlaždic! Vyrobena ze 100% recyklovaného polyamidu, kolekce Interface Net Effect Two nabízí současně maximální komfort. Obě varianty rozhraní Net Effect Two B701 a B702 nabízí výjimečnou odolnost a robustnost - ideální pro všechny místnosti, protože byla oceněna nejvyšším použitím třídy NK 33, což zajišťuje použitelnost i pro komerční sektor. Vysoká úroveň požární bezpečnosti také přispívá k tomu, že tato podlaha je tak univerzální. Snížení hluku až o 27 dB redukuje nežádoucí šum, ať už v práci nebo v dětském pokoji. Komfortní pocit nohou hovoří také o kvalitě Interface Net Effect Two (luxusní třídy 1 a 2). Podlahová krytina, která je vybavena všemi požadavky!

 

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE

Ne nadarmo se kobercová prkna těší větší oblibě, a také Interface Net Effect Two vám nabízí všechny výhody kobercových prken: díky jejich praktickému formátu se velmi snadno přenáší a vzhledem k jejich snadné instalaci pomocí TacTiles jste hned hotovi. Přidán k tomu je inovativní formát desky Interface Net Effect Two, který otevírá nové možnosti v individuálním designu. Vysoká rozměrová stabilita zajišťuje, že vše zůstane na svém místě.

 

INTERFACE NET EFFECT TWO: OBJEDNÁVEJTE V OBCHODĚ BRICOFLOR

Interface Net Effect Two kolekce kombinuje jedinečný design inspirovaný přírodou, vysoce kvalitní zpracování a materiály, které splňují nejvyšší standardy. Současně společnost respektuje rozhraní nejen pro použití recyklovaných materiálů, ale také pro ekologickou výrobu. V našem online obchodě BRICOFLOR najdete velký výběr různých provedení.

Plus icon Přečtěte si více