SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FORBO FLOTEX Colour – PODLAHY PRVNÍ TŘÍDY PRO NEJVYŠŠÍ POŽADAVKY

Co se stane, když se praktické výhody textilních a elastických podlahových řešen…

Přečtěte si více
1 - 20 z 89 Produkty

FORBO FLOTEX Colour – INOVACE SPLŇUJÍcí podmmínky

Praktické výhody metrového koberce lze vysledovat především od vysoce kvalitního materiálu: Díky povrchu vyrobenému z nejkvalitnějších nylonových vláken má textilní potah prvotřídní trvanlivost a i po letech intenzivního používání si uchová svůj atraktivní vzhled.

Díky vodě nepropustné zadní straně koberce je také možné mechanické mokré čištění s následným rychlým zaschnutím. Koberce Flotex má neklouzavý povrch, takže je možné mokré čištění i během provozu.

Abyste si mohli užít teplou podlahovou krytinu i v chladnějších ročních obdobích, lze textilní koberce snadno kombinovat s podlahovým vytápěním na bázi teplé vody. Aby byla zajištěna vaše osobní bezpečnost, lze podlahovou krytinu klasifikovat jako nehořlavou podle třídy požární ochrany Bfl-s1. Antistatické zařízení navíc chrání elektrostatický náboj před poškozením elektronických zařízení.

VYSOKÝ VÝKON koberce

Textilní koberce, které zaujímají nejvyšší třídu použití ve smluvním sektoru, jsou vhodné pro instalaci v oblastech s různým zatížením, dokonce i ve velmi frekventovaných smluvních místnostech. Protože textilní podlaha vydrží pravidelné účinky kolečkových židlí i v komerčním sektoru, je vhodnou volbou pro pokládku v kancelářské oblasti.

Aby bylo možné nabídnout klidné a příjemné životní a pracovní prostředí, má listový materiál Flotex izolaci proti kročejovému hluku 19 dB, což hovoří také o jeho vhodnosti pro kanceláře a různé vzdělávací instituce.

Jen se zhluboka nadechněte díky FORBO FLOORING

Díky svým antibakteriálním a hygienickým vlastnostem je textilní zboží Flotex vhodnou volbou pro alergiky.Kromě toho je jemný prach a alergeny vázán praktickou konstrukcí koberců v povrchu, což znamená, že je lze odstranit bez intenzivního čištění. Koberce měřičem proto splňuje přísné požadavky Britské nadace pro alergie, která měří vhodnost určitých produktů pro alergiky.

RŮZNÉ TEXTILY PRO KAŽDOU CHUŤ

K dispozici v 90 stylových dekorech, fólie Flotex otevírá neomezené možnosti pro moderní a stylový design interiéru. Máte na výběr ze čtyř atraktivních kvalit: Metro, Calgary, Penang a Canyon.

Zatímco jednoduché, šedé nebo modré vzory ponechávají prostor pro barevný interiér, můžete si také vybrat z mnoha barevně náročných dekorů, které promění váš obývací nebo pracovní prostor v barevný poutač. Alternativně můžete také zvolit černé provedení, které vytvoří vzrušující kontrast ke světlému interiéru.

INSTALUJTE BARVU FORBO FLOTEX RYCHLE A BEZPEČNĚ

Textilní zboží Flotex Color lze pokládat na jakýkoli pevný, stabilní, trvale suchý a rovný povrch. Nejprve byste měli položit stádovou krytinu v podélném směru hlavních dopravních cest. Jednotlivé role jsou očíslovány, a proto by měly být zpracovávány v uvedeném pořadí. Potom byste měli položit listy ve směru šipky na zadní straně směrem ke světlu. Poté můžete pruhy srolovat v jednom směru, než je lze jednotlivě lepit. Měli byste používat pouze disperzní lepidla EC1 bez rozpouštědel, která jsou odolná vůči kolečkům.

EKOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ ZAŘÍZENÍ S FORBO PODLAHAMI

Pečlivé využívání prostředí a jeho zdrojů má ve společnosti Forbo zásadní význam. Společnost se proto vždy snaží zajistit, aby byl celý životní cyklus produktů - od výroby až po použití - co nejudržitelnější. Vyrábí se s obnovitelnou energií a s recyklovaným obsahem až 20%. Deskový materiál Flotex boduje prvotřídními hodnotami udržitelnosti. Nemusíte se bát ani pochybných ingrediencí.

POKLÁDKA KOBERCŮ: NENÍ TO TAK TĚŽKÉ, JAK BY SE MOHLO NA PRVNÍ POHLED ZDÁT

Instalace koberce rozhodně není žádná věda. Pokud si projdete pár základních rad, jak postupovat, můžete položit koberec úplně sami. Určitě to zvládnete.

1.      Měření místnosti

Na úplném začátku je nutné si prostor přesně změřit. Je nutné také poznamenat, že málokdy jsou stěny zcela rovné a stejné na více stranách. Je proto vhodné měřit místnost na několika místech, budete tak znát nejširší šířku a nejdelší délku. Vzhledem k tomu, že koberec je nejčastěji prodávaný v šířkách 4 nebo 5 metrů, měi byste zvážit, jakým směrem provedete vyrovnání, abyste museli co nejméně řezat.

2.      Příprava podloží

Pokud už máte koberec objednaný, je nutné důkladně připravit podklad, na nějž budete koberec instalovat. Podklad musí být čistý a bez prachu, jako byste čistili jakýkoli jiný povrch, vyrovnaný, a jakékoli praskliny v něm zacelené. Nikdy by neměly být použité staré koberce jako základna pro nové. Způsobuje to vlhkost a šíření bakterií. Pokud demontujete starou podlahu, odstraňte i zbylé lepidlo.

3.      Oříznutí

Nejlepších výsledků dosáhnete tím, že koberce pevně zatlačíte proti stěnám do bočních okrajů místnosti. Řez koberce provádějte pomocí ostrého zatahovacího nože a pevné opory. Vždy nechávejte u okrajů přesah minimálně 4 cm, aby později nevznikly žádné vlny. Až po fixaci tyto přečnívající části odřežte. Pokud není pro Vaši místnost jeden pás dostatečný, umístětě druhý pás přes ten první s přesahem alespoň 5 cm. Poté oba prořízněte, docílíte tak plynulého spoje.

4.      Upevnění

Pokud zvolíte volnou instalaci, můžete pracovat s oboustrannou lepicí páskou. Pro fleece je možné použít speciální pásku na suchý zip. Pásku použijte zejména u okrajů místnosti a u prahů. Jakékoli vlny nebo jiné nerovnosti odstraňte ze středu místnosti. Pokud používáte lepidlo, krytinu otočte na jednu polovinu a lepidlo naneste na tu volnou plochu, která vznikne. Při lepení koberce dbejte zvýšený pozor na správné vyhlazení. Druhá půlka už poté půjde snáz, na konci to ještě celé jemně dolaďte k dokonalosti.

OBJEDNEJTE SI KOBEREC ONLINE. SPOUSTA VÝHOD NA JEDNOM MÍSTĚ

O kobercích už nyní víte vše, co je nutné pro jejich použití ve Vašem prostoru. Nákupem prostřednictvím BRICOFLOR CZ si navíc dopřejete mnoho výhod oproti návštěvě kamenné prodejny. Vše začíná u přepravy nového koberce. Všem je jasné, že vláčet se s pětimetrovou rolí vlastním automobilem nepatří mezi nejpohodlnější činnosti ve volném čase. U nás navíc můžete využít bezplatnou službu doručení vzorků, což Vám pomůže vybrat správný produkt. Koberce u nás navíc pořídíte s garancí nejlepší ceny.

Pokud plánujete větší rekonstrukční projekt, kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi Vám připravíme nabídku na míru, kterou plně přizpůsobíme Vašim potřebám. Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci, která povede k Vaší spokojenosti s novou podlahou.

Plus icon Přečtěte si více