Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

BALSAN ULTRASOFT – MALÉ KOBERCE S VELKÝM EFEKTEM

Objevte jemný svět společnosti Balsan Ultrasoft a zažijte příjemný komfort vysoce kvalitního k…

Přečtěte si více
20 / 23 Produkty

ULTRA SOFT: MAXIMÁLNÍ ZATÍŽENÍ, PŘÍJEMNÁ ATMOSFÉRA, SKVĚLÝ POVRCH

Krása společnosti Balsan Ultrasoft je, že ji můžete umístit téměř kdekoli a bude vás doprovázet mnoha různými způsoby. Díky své vysoké třídě 32 je koberec dokonce používán ve frekventovaných místech a přesvědčí se silnými vlákny, které snesou hodně. Tento rozsah zahrnuje restaurace, hotelové pokoje nebo kanceláře. Samozřejmě to neznamená, že nemůžete používat útulný produkt ve svém obytném prostoru, naopak. Se svým domácím využitím třídy 23, UltraSoft mohou být položeny tedy nejen ve svých domovech. Takže se nemusíte bát ani používat textilní koberce v kanceláři, ve vstupních prostorách vašeho domova, nebo dokonce jako povrch pro schodiště.

Balsan používá pro podlahovou plochu pouze polyamid nejvyšší kvality, takže koberec má pocit útulnosti a robustnosti, aby vydržel náročné práce. Jedná se o materiál příze, který je obzvláště oceňován pro jeho prvotřídní třídu oděru, díky čemuž na něm neuvidíte téměř žádné nečistoty. I když pro nečistoty je obtížné proniknout do hlubších struktur vláken, materiál reprodukuje barvy mocně a autenticky, což je oblíbenou volbou ve všech aplikacích. Kromě již tak silných vlastností byla francouzská firma schopna vylepšit použitelnou plochu ochrannou povrchovou úpravou Balsan Protect. To je jako ochranná fólie přes vlákna a navíc je chrání před nečistotami. Dokončení není ani cítit, ani vidět, takže vaše vnímání vysoce kvalitního výrobku není narušeno.

 

S PODLAHOU PRO LEPŠÍ KVALITU VZDUCHU V MÍSTNOSTI

Ale koberec Balsan nabízí mnohem víc než trvanlivý podlahový prostor. Navíc jeho vlastnosti poskytují větší pohodlí a v některých případech dokonce mají pozitivní vliv na vaše zdraví. Zvláště textilní podlahové krytiny jsou známy tím, že vážou vlákna jemných prachových částic. Tím se výrazně snižuje obsah prachu ve vašich prostorách, což může být obzvláště přínosné, pokud trpíte alergií na prach nebo jste jen citliví na prach. Ale i když nemáte žádné stížnosti na prach, bezprašný vzduch si můžete užít mnohem lépe. Zároveň vám pomůže lépe se uvolnit. Prach se přilepí na vlákna, dokud je neodstraníte. To lze provést pomocí komerčního vysavače. Nejen, že vyčistíte podlahu, ale také vytváříte nové kapacity, aby se na vlákna mohly přilepit nové částice prachu.

Pro ty z vás, kteří jsou obzvláště náchylní na příznaky prašných alergií, doporučujeme používat podlahové vytápění založené na horké vodě. Vzhledem k tomu, že teplo stoupá zespodu, mění se cirkulace vzduchu v místnostech a ztěžuje se tak, aby se prach pohyboval volně v místnosti. Tímto způsobem dodatečně omezujete šíření prachu a můžete znovu dýchat. Tak dobré, že Balsan Ultrasoft má praktickou vhodnost pro podlahové vytápění. Abyste se ujistili, že při kontrole podlahy při nízké vlhkosti ve vytápěných místnostech nedošlo k žádnému elektrickému nabití, byla kolekce také antistaticky vybavena. Materiál zpomalující hoření, který vyhovuje vysoké třídě ochrany proti požáru Cfl-s1, zajišťuje ještě další ochranu proti kouři v případě požáru. Na druhé straně vysoká izolace zvuku v pozadí zajišťuje tichý hluk v pozadí a snižuje nárazový zvuk o 25 dB.

Volitelně můžete také získat kolekci s extra izolačním plstem Balsan Confort +, který má další vylepšení v pohodlí při chůzi, izolaci zvuku chodidel nebo rozměrové stabilitě. Zatímco Confort + nabízí mnohem vyšší úroveň absorpce zvuku, tato zadní strana nemá podlahovou vyhřívací schopnost. Také rozměry, jako je celková hmotnost nebo výška sloupku, se mohou lišit.

 

FANTASTICKÝ DESIGN S ŠIROKOU ŠKÁLOU BAREV

Tato kolekce je k dispozici ve více než 25 různých odstínech. Nabízí nejrůznější možnosti návrhu, které vám umožňují samostatné vyvíjení. Například řada antracitových nebo šedých povrchů se doporučuje pro profesionální a komerční použití. Klasický design obytného prostoru však může být vyroben v bílé, krémové nebo terakotové barvě. Naproti tomu modré, žluté, zelené, růžové nebo fialové dekory v různých odstínech umožňují spíše barevný design.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTEROU ZVLÁDNETE I VY

Často naši zákazníci chtějí položit své vlastní podlahy. Proto většina z nich automaticky přistupuje k tvrdým povrchům pomocí hotových instalačních systémů. Také pokládání koberců není pro mnoho předsudků zvlášť obtížné. Vše, co potřebujete, je trochu dovednosti a přípravy. Jak můžete profesionálně položit tuto podlahu jsme shrnuli jednou v praktickém návodu k pokládání koberců, abyste mohli snadno pochopit jednotlivé kroky. Upozorňujeme však, že tyto pokyny byly obecně psány pro textilní materiály. Za určitých okolností se mohou specifické způsoby instalace předepsané výrobcem odchýlit od našeho přehledu. Pokud máte pochybnosti, vždy dodržujte specifikace příslušného výrobce, abyste zajistili optimální výsledek!

 

BALSAN ULTRASOFT - NYNÍ K DISPOZICI V BRICOFLORU

Také si můžete představit Balsan Ultrasoft ve vašich prostorách velmi dobře a nemůžete se dočkat, až začnete s rekonstrukcí? Pak si objednejte estetickou kolekci značky BRICOFLOR dnes a využijte našich služeb, které vám mohou ušetřit peníze. Využijte například naši osvědčenou záruku nejlepší ceny, která Vám nabízí naše výrobky za nejnižší srovnatelnou cenu. Pokud byste se chtěli osobně podívat na jednotlivé dekorace, abyste se přesvědčili o kvalitě výrobků, je vám k dispozici bezplatná ukázková služba. Pokud potřebujete větší množství objednávek najednou, v některých případech také stojí za to osobní kontakt s námi. Z určitého množství vám na vyžádání poskytneme individuální nabídku, kde můžete ušetřit ještě více. Máte-li další dotazy ohledně produktu, objednávky nebo chcete nabídku, jsme Vám k dispozici osobně. Můžete nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím naší horké linky, online prostřednictvím e-mailu nebo nám poslat zprávu přes náš praktický kontaktní formulář. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více