BALSAN SIGNATURE – KLASICKÉ TRVANLIVÉ KOBERCE PRO VAŠE POKOJE

Hledáte silný koberec, jehož design nikdy nevyjde z módy? Pak je kolekce Balsan Signature pro v&aacut…

Přečtěte si více

PERFEKTNÍ PRO VYSOCE FREKVENTOVOU MÍSTNOST – BALSAN KOBEREC

Pokud hledáte odolnou podlahovou krytinu, nebudete se vždy setkávat s kobercem Balsan. Nicméně skutečnost, že odolává náporu dokonce silně frekventovaných oblastí, dokazuje jeho vysoká třída 33, která vám umožňuje položit tuto podlahu téměř všude. Silně využívaným majetkem mohou být hotely, restaurace, obchody nebo kanceláře. Samozřejmě můžete položit produkt, který splňuje tyto požadavky, snadno ve svých pokojích. Signature vytváří uvolněnou atmosféru ve vaší ložnici nebo v obývacím pokoji, ale je také skvělý pro prostory ve vašem domě, které nejsou ideální pro standardní koberce. Mohou to být například vstupní prostory, ale soukromá studie může být také vynikající zdobená sbírkou.

Skutečnost, že podlaha je tak odolná a zároveň vypadá útulně, je dána především materiálem, který francouzská firma používá pro textilní podlahy. Použitelná plocha se skládá ze 100% polyamidu, vysoce kvalitní příze, která má různé vlastnosti. Má tedy vynikající odolnost proti oděru, což s sebou nese obtížnost při vytváření otisků, a přitom je příjemně měkká. Pro nečistoty je také obtížné proniknout do hlubších struktur materiálu, zatímco barevné tóny jsou silné a autentické. Kromě základních vlastností materiálu Balsan vylepšil kolekci s povrchovou úpravou Balsan Protect. Ochrana působí jako přídavný ochranný film na vláknech, čímž je pro lidi obtížnější získat oporu. Toto zdokonalení však nemůže být vidět, ani cítit a je patrné pouze jeho účinkem. To z něj činí dokonalý doplněk k podlahovým krytinám!

 

S PODLAHOU PRO LEPŠÍ KVALITU VZDUCHU V MÍSTNOSTI

Ale koberec Balsan nabízí mnohem víc než trvanlivý podlahový prostor. Navíc jeho vlastnosti poskytují větší pohodlí a v některých případech dokonce mají pozitivní vliv na vaše zdraví. Zvláště textilní podlahové krytiny jsou známy tím, že vážou vlákna jemných prachových částic. Tím se výrazně snižuje obsah prachu ve vašich prostorách, což může být obzvláště přínosné, pokud trpíte alergií na prach nebo jste jen citliví na prach. Ale i když nemáte žádné stížnosti na prach, bezprašný vzduch si můžete užít mnohem lépe. Zároveň vám pomůže lépe se uvolnit. Prach se přilepí na vlákna, dokud je neodstraníte. To lze provést pomocí komerčního vysavače. Nejen, že vyčistíte podlahu, ale také vytváříte nové kapacity, aby se na vlákna mohly přilepit nové částice prachu.

Pro ty z vás, kteří jsou obzvláště náchylní na příznaky prašných alergií, doporučujeme používat podlahové vytápění založené na horké vodě. Vzhledem k tomu, že teplo stoupá zespodu, mění se cirkulace vzduchu v místnostech a ztěžuje se tak, aby se prach pohyboval volně v místnosti. Tímto způsobem dodatečně omezujete šíření prachu a můžete znovu dýchat. Tak dobré, že Balsan Signature má praktickou vhodnost pro podlahové vytápění. Abyste se ujistili, že při kontrole podlahy při nízké vlhkosti ve vytápěných místnostech nedošlo k žádnému elektrickému nabití, byla kolekce také antistaticky vybavena. Materiál zpomalující hoření, který vyhovuje vysoké třídě ochrany proti požáru Cfl-s1, zajišťuje ještě další ochranu proti kouři v případě požáru. Na druhé straně vysoká izolace zvuku v pozadí zajišťuje tichý hluk v pozadí a snižuje nárazový zvuk o 25 dB.

Volitelně můžete také získat kolekci s extra izolačním plstem Balsan Confort +, který má další vylepšení v pohodlí při chůzi, izolaci zvuku chodidel nebo rozměrové stabilitě. Zatímco Confort + nabízí mnohem vyšší úroveň absorpce zvuku, tato zadní strana nemá podlahovou vyhřívací schopnost. Také rozměry, jako je celková hmotnost nebo výška sloupku, se mohou lišit.

 

FANTASTICKÝ DESIGN S JEMNÝMI BARVAMI

Pro individuální vybavení vašich prostorů je Balsan Signature k dispozici se 17 různými barvami, od moderních barevných až po neutrální a nadčasové. Světlé béžové a hnědé odstíny stejně jako šedé dekorace zajišťují profesionální vzhled a jsou zvláště vhodné pro kancelář. Pro barevný ornament je však k dispozici mnoho tónů v různých odstínech červené nebo modré barvy, které vám dokonce umožňují položit oranžovou podlahu. Povrch všívaného křížového řezaného semiše vykazuje široký povrch, který je pravidelně pokryt lehkými vložkami. V důsledku toho vytváří dojem skvrnitého barevného schématu a vždy přináší pro oko něco nového.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTEROU ZVLÁDNETE I VY

Často naši zákazníci chtějí položit své vlastní podlahy. Proto většina z nich automaticky přistupuje k tvrdým povrchům pomocí hotových instalačních systémů. Také pokládání koberce není pro mnoho předsudků zvlášť obtížné. Vše, co potřebujete, je trochu dovednosti a přípravy. Jak můžete profesionálně položit tuto podlahu jsme shrnuli jednou v praktickém návodu k pokládání koberců, abyste mohli snadno pochopit jednotlivé kroky. Upozorňujeme však, že tyto pokyny byly obecně psány pro textilní materiály. Za určitých okolností se mohou specifické způsoby instalace předepsané výrobcem odchýlit od našeho přehledu. Pokud máte pochybnosti, vždy dodržujte specifikace příslušného výrobce, abyste zajistili optimální výsledek!

 

BALSAN SIGNATURE - NYNÍ K DISPOZICI NA ESHOPU BRICOFLOR

Také si můžete představit Balsan Signature ve vašich prostorách velmi dobře a nemůžete se dočkat, až začnete s rekonstrukcí? Pak si objednejte estetickou kolekci značky BRICOFLOR dnes a využijte našich služeb, které vám mohou ušetřit peníze. Využijte například naši osvědčenou záruku nejlepší ceny, která Vám nabízí naše výrobky za nejnižší srovnatelnou cenu. Pokud byste se chtěli osobně podívat na jednotlivé dekorace, abyste se přesvědčili o kvalitě výrobků, je vám k dispozici bezplatná ukázková služba. Pokud potřebujete větší množství objednávek najednou, v některých případech také stojí za to osobní kontakt s námi. Z určitého množství vám na vyžádání poskytneme individuální nabídku, kde můžete ušetřit ještě více. Máte-li další dotazy ohledně produktu, objednávky nebo chcete nabídku, jsme Vám k dispozici osobně. Můžete nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím naší horké linky, online prostřednictvím e-mailu nebo nám poslat zprávu přes náš praktický kontaktní formulář. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více