BALSAN SCRIPT – KOMFORTNÍ A POHLEDNÉ KOBERCE

Stále hledáte měkké a příjemné podlahové krytiny pro vaše prostory, kter&…

Přečtěte si více

LUXUSNÍ TEXTURA A MATERIÁL VYSOKÉ KVALITY

Pokud se dostanete na Balsan koberec, jsou otevřeny téměř všechny možnosti! Díky své vysoké třídě použití 33 je můžete používat i v silně používaných oblastech objektů. S hmotností vláken 1040 g / m² a celkovou hmotností 1970 g / m² je ideální pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení. Například, může být použit výborně jako podlahovina pro restaurace, menší obchody nebo dokonce kanceláře. Tato sbírka je však především poptávána v hotelovém průmyslu, kde měkký materiál a jeho výhody přicházejí do vlastních rukou. Script je dokonce tak pružný, že odpovídá luxusní třídě 4. Pokud se vám líbí elegantní design, není nic špatného s použitím této podlahy pro vlastní životní prostor. Stejně tak je naopak vhodný pro prostory uvnitř vašeho domova, které nemohou být vybaveny méně odolnými variantami. Například použijte ji na chodbě nebo dokonce jako kryt pro vaše kroky. Můžete také použít kolekci pro své soukromé studium, kde je podlaha obvykle pokryta krátkými, ale častými běhy. Samozřejmostí je, že přívětivá velurová povrchová úprava.

Skutečnost, že Script je jak odolný, tak útulný, je do značné míry důsledkem kvalitního materiálu, který Balsan používá k výrobě svých výrobků. Protože použitelná oblast sestává ze 100% silného polyamidu, materiál příze s nejvyššími hodnotami. Materiál však při dotyku zplošťuje povrch a znovu poskytuje autentické barvy. Kromě toho je obtížné jej ušpinit, což také zjednodušuje péči a čištění. Navzdory silným základním vlastnostem polyamidu Balsan vylepšil použitelnou plochu pro svou ochranu ještě s ochranou Balsan Protect. Ta funguje jako ochranný film přes vlákna a zabraňuje nečistotám, aby našli cestu do hlubších struktur. Odměnou není ani cítit ani vidět, aby nedošlo k ovlivnění vašeho vnímání koberce.

 

VLASTNOSTI KOBERCE BALSAN, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

Ale koberec Balsan je nejen odolný a snadno se čistí, ale má také řadu dalších funkcí, které vám mohou ještě více zpříjemnit každodenní život. Například má pozitivní vliv na kvalitu vnitřního vzduchu tím, že spolehlivě váže částice prachu. Jakmile prach přichází do styku s vlákny, budou se na něm držet, což způsobí, že se prach dostane do vzduchu jen v menší míře. Snížený obsah prachu ve vašich místnostech je nejen obecně příjemný, ale také má pozitivní vliv na vaše zdraví. Například pokud trpíte alergií na prach, Script vám pomůže snížit vaše nepohodlí. Prach visí na vašich vláknech, dokud je neodstraníte vysavačem. Takže nejen vyčistíte koberec, ale také vytváříte volnou kapacitu pro opětné svázání prachu.

Chcete-li prach ještě více udržet na svém místě, doporučujeme také použití podlahového vytápění. Díky praktické vhodnosti podlahového vytápění pro systémy horké vody není kombinace kolekce s tímto ohřívačem vůbec žádný problém! Díky celoplošnému vytápění zespodu můžete měnit cirkulaci vzduchu ve vašich místnostech, což dále snižuje pohyb prachu. Script byl také vybaven antistatickým zařízením, aby nedošlo k vytváření elektrických nábojů kvůli nízké vlhkosti vytápěných místností. Pro vaši bezpečnost ve veřejných prostorách zajišťuje vysoká nehořlavost, která odpovídá vysoké třídě požární ochrany Cfl-s1. Navíc má měkký povrch utlumující 28 dB nárazového zvuku, který nejenže vám pomůže užívat si klid a pohodu ve svém domově, ale také chrání soukromí vašich zákazníků v hotelu nebo restauraci. Zvláště v kanceláři zajišťujete také tišší hluk v pozadí, ve kterém můžete pracovat mnohem příjemněji.

 

NESČETNÉ MOŽNOSTI PROJEKTU VE VAŠÍCH POKOJÍCH S 20 BAREVNÝMI DEKORACEMI SCRIPTU

Abyste mohli navrhnout své pokoje podle vlastního vkusu, Script je dostupný v 20 různých dekorech, ze kterých si můžete vybrat. Ty pokrývají širokou škálu barev, a především obsahují tóny, které na jedné straně vypadají velmi profesionálně a příjemně domácky na druhé straně. Kromě mnoha odstínů hnědé, šedé a antracitové je k dispozici například příjemně hladká béžová barva. Pokud se vám to líbí trochu víc barevně, najdete také různé dekory v modré, žluté, zelené, červené nebo příjemné terakotě.

Bez ohledu na barvu mají všechny dekorace mírně skvrnitý povrch, který dává jinak monochromatické podlaze extra rozmanitost. To je tvořeno přerušovanou strukturou, který se vytváří mírným natočením vláken. S celkovou výškou 6,8 mm je koberec zvlášť kompaktní a slibuje příjemný pocit.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTEROU ZVLÁDNETE I VY

Často naši zákazníci chtějí položit své vlastní podlahy. Proto většina z nich automaticky přistupuje k tvrdým povrchům pomocí hotových instalačních systémů. Také pokládání koberce není pro mnoho předsudků zvlášť obtížné. Vše, co potřebujete, je trochu dovednosti a přípravy. Jak můžete profesionálně položit tuto podlahu jsme shrnuli jednou v praktickém návodu k pokládání koberců, abyste mohli snadno pochopit jednotlivé kroky. Upozorňujeme však, že tyto pokyny byly obecně psány pro textilní materiály. Za určitých okolností se mohou specifické způsoby instalace předepsané výrobcem odchýlit od našeho přehledu. Pokud máte pochybnosti, vždy dodržujte specifikace příslušného výrobce, abyste zajistili optimální výsledek!

 

BALSAN SCRIPT - NYNÍ K DISPOZICI NA WEBU BRICOFLOR

Také si můžete představit Balsan Script ve vašich prostorách velmi dobře a nemůžete se dočkat, až začnete s rekonstrukcí? Pak si objednejte estetickou kolekci značky BRICOFLOR dnes a využijte našich služeb, které vám mohou ušetřit peníze. Využijte například naši osvědčenou záruku nejlepší ceny, která Vám nabízí naše výrobky za nejnižší srovnatelnou cenu. Pokud byste se chtěli osobně podívat na jednotlivé dekorace, abyste se přesvědčili o kvalitě výrobků, je vám k dispozici bezplatná ukázková služba. Pokud potřebujete větší množství objednávek najednou, v některých případech také stojí za to osobní kontakt s námi. Z určitého množství vám na vyžádání poskytneme individuální nabídku, kde můžete ušetřit ještě více. Máte-li další dotazy ohledně produktu, objednávky nebo chcete nabídku, jsme Vám k dispozici osobně. Můžete nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím naší horké linky, online prostřednictvím e-mailu nebo nám poslat zprávu přes náš praktický kontaktní formulář. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více