Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BALSAN SCÉNARIO - OPTIMÁLNÍ KOBERCE PRO VÁŠ PROJEKT

Hledáte vysoce kvalitní designové řešení pro širokou škálu místností a prostě nenaleznete nic, co splňuje vaše estetické požadavky a současně vydrží vyšší zatížení? Pak objevte kolekci Balsan Scénario a objednejte si koberec, který jednoduše splňuje obě kritéria a obohacuje váš každodenní život díky mnoha dalším kvalitním vlastnostem.

Dozvědět se více

Balsan Scenario

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

DOMÁCNOST I KANCELÁŘE - VELKÁ KVALITA KOBERCE BALSANU

Jak univerzální je koberec Balsan, je ukázáno rychlým pohledem na vysoké třídy užitku produktu. Takže má dvě třídy 32 a 23, díky čemuž je můžete používat jak v oblasti průměrně frekventovaných objektů, tak i doma. Přejete si například Scénario v malých obchodních prostorách nebo dokonce ve svých hotelových pokojích, kde se jejich útulné a odolné vlastnosti navzájem dokonale doplňují. Původně však byla kolekce pojata jako podlahová krytina pro kanceláře a obytné prostory, kde působí kompaktním a měkkým povrchem. V obývacím prostoru je obzvláště vhodný pro klasické suché místnosti, jako je vaše ložnice nebo obývací pokoj. Navíc vyšší třída vám také umožňuje používat jej v silně využívaných oblastech, například ve studiu, ve vstupní části vašeho bytu nebo jako krytina schodišť.

Balsan používá pro podlahovou plochu pouze polyamid nejvyšší kvality, takže koberec má pocit útulnosti a robustnosti, aby vydržel náročné práce. Jedná se o materiál příze, který je obzvláště oceňován pro jeho prvotřídní třídu oděru, díky čemuž na něm neuvidíte téměř žádné nečistoty. I když pro nečistoty je obtížné proniknout do hlubších struktur vláken, materiál reprodukuje barvy mocně a autenticky, což je oblíbenou volbou ve všech aplikacích. Kromě již tak silných vlastností byla francouzská firma schopna vylepšit použitelnou plochu ochrannou povrchovou úpravou Balsan Protect. To je jako ochranná fólie přes vlákna a navíc je chrání před nečistotami. Dokončení není ani cítit, ani vidět, takže vaše vnímání vysoce kvalitního výrobku není narušeno.

 

VLASTNOSTI KOBERCE BALSAN, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

Ale koberec Balsan je nejen odolný a snadno se čistí, ale má také řadu dalších funkcí, které vám mohou ještě více zpříjemnit každodenní život. Například má pozitivní vliv na kvalitu vnitřního vzduchu tím, že spolehlivě váže částice prachu. Jakmile prach přichází do styku s vlákny, budou se na něm držet, což způsobí, že se prach dostane do vzduchu jen v menší míře. Snížený obsah prachu ve vašich místnostech je nejen obecně příjemný, ale také má pozitivní vliv na vaše zdraví. Například pokud trpíte alergií na prach, Scénario vám pomůže snížit vaše nepohodlí. Prach visí na vašich vláknech, dokud je neodstraníte vysavačem. Takže nejen vyčistíte koberec, ale také vytváříte volnou kapacitu pro opětné svázání prachu.

Chcete-li prach ještě více udržet na svém místě, doporučujeme také použití podlahového vytápění. Díky praktické vhodnosti podlahového vytápění pro systémy horké vody není kombinace kolekce s tímto ohřívačem vůbec žádný problém! Díky celoplošnému vytápění zespodu můžete měnit cirkulaci vzduchu ve vašich místnostech, což dále snižuje pohyb prachu. Scénario byl také vybaven antistatickým zařízením, aby nedošlo k vytváření elektrických nábojů kvůli nízké vlhkosti vytápěných místností. Pro vaši bezpečnost ve veřejných prostorách zajišťuje vysoká nehořlavost, která odpovídá vysoké třídě požární ochrany Cfl-s1. Navíc má měkký povrch utlumující 28 dB nárazového zvuku, který nejenže vám pomůže užívat si klid a pohodu ve svém domově, ale také chrání soukromí vašich zákazníků v hotelu nebo restauraci. Zvláště v kanceláři zajišťujete také tišší hluk v pozadí, ve kterém můžete pracovat mnohem příjemněji.

 

INDIVIDUÁLNÍ MOŽNOSTI DESIGNU S KOLEKCÍ SCÉNARIO

Samozřejmě, Scénario nejen přesvědčí prvotřídními rysy, ale má také co nabídnout vizuálně. Takže je k dispozici v celkem 36 různých barvách, díky nimž můžete navrhovat své prostory podle vlastních představ. Takže ušlechtilý povrch velur je k dispozici v neutrálních a profesionálních barvách, stejně jako v různých barevných variacích. Četné odstíny šedé v různých odstínech jsou ideální pro navrhování vašich obchodních prostor. Béžové a hnědé dekorace mohou být také použity pro neutrální a uznávaný styl nábytku, ale díky svým jemným krémovým odstínům nabízejí spoustu prostoru pro domácí půvab. Kromě toho barevné varianty samy umožňují design v barvách modrá, zelená nebo červená a jsou dokonce k dostání v poměrně neobvyklých odstínech, jako je terakota nebo fialová. Bez ohledu na barvu, kterou si vyberete, jsou ozdoby s hustým a kompaktním povrchem velkým potěšením.

 

RYCHLÁ A JEDNODUCHÁ INSTALACE, KTEROU ZVLÁDNETE I VY

Často naši zákazníci chtějí položit své vlastní podlahy. Proto většina z nich automaticky přistupuje k tvrdým povrchům pomocí hotových instalačních systémů. Také pokládání koberců není pro mnoho předsudků zvlášť obtížné. Vše, co potřebujete, je trochu dovednosti a přípravy. Jak můžete profesionálně položit tuto podlahu jsme shrnuli jednou v praktickém návodu k pokládání koberce, abyste mohli snadno pochopit jednotlivé kroky. Upozorňujeme však, že tyto pokyny byly obecně psány pro textilní materiály. Za určitých okolností se mohou specifické způsoby instalace předepsané výrobcem odchýlit od našeho přehledu. Pokud máte pochybnosti, vždy dodržujte specifikace příslušného výrobce, abyste zajistili optimální výsledek!

 

BALSAN SCÉNARIO - NYNÍ K DISPOZICI NA ESHOPU BRICOFLOR

Také si můžete představit Balsan Scénario ve vašich prostorách velmi dobře a nemůžete se dočkat, až začnete s rekonstrukcí? Pak si objednejte estetickou kolekci značky BRICOFLOR dnes a využijte našich služeb, které vám mohou ušetřit peníze. Využijte například naši osvědčenou záruku nejlepší ceny, která Vám nabízí naše výrobky za nejnižší srovnatelnou cenu. Pokud byste se chtěli osobně podívat na jednotlivé dekorace, abyste se přesvědčili o kvalitě výrobků, je vám k dispozici bezplatná ukázková služba. Pokud potřebujete větší množství objednávek najednou, v některých případech také stojí za to osobní kontakt s námi. Z určitého množství vám na vyžádání poskytneme individuální nabídku, kde můžete ušetřit ještě více. Máte-li další dotazy ohledně produktu, objednávky nebo chcete nabídku, jsme Vám k dispozici osobně. Můžete nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím naší horké linky, online prostřednictvím e-mailu nebo nám poslat zprávu přes náš praktický kontaktní formulář. Těšíme se na vás!