Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

BALSAN MAJESTIC – KOBERCE PRO VÁŠ DOMOV

Hledáte koberec, který ukazuje, že jste člověk, který oceňuje estetiku a kvalitu? Nyní objevte sbírku Balsan Majestic a zažijte, jak textilní podlahovina z čisté nové vlny zdobí váš obytný prostor a zlepšuje kvalitu vašeho života. Tato elegantní kolekce nejen vypadá dobře, ale má také vlastnosti, díky nimž s ní budete naprosto spokojeni.

Dozvědět se více

Balsan Majestic

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

KOBERCE BALSAN – RYCHLÁ A SNADNÁ PÉČE

Pokud hledáte trvanlivou podlahovou krytinu, často se nejdříve nedíváte na textilní tkaniny. Chyba, jak nám ukazuje Balsan koberec! Protože užitná třída 23 vám umožňuje používat tuto kolekci i v silně frekventované oblasti objektu, kde často musí odolat zatížení nespočetných nohou. Přece jen je ovšem více doporučeno používat tento koberec v domácnostech, které se rádi spoléhají na tento všestranný materiál. Obzvláště je také poptáván v hotelovém průmyslu, kde odolnost a vytváření domácí atmosféry jde ruku v ruce. To se však nevztahuje pouze na komerční prostory, ale můžete využít také jeho různé funkce doma! Protože podlaha, která vydrží ještě větší davy, může s vaší rodinou snadno fungovat. Takže můžete Majestic položit sami ve vstupním prostoru svého bytu, použít pro schody nebo obnovit svou soukromou studii. Samozřejmě, kolekce je také vhodná pro tradiční aplikace, jako je ložnice nebo obývací pokoj.

Aby bylo zajištěno, že sběr je co nejvíce odolný, ale nemusel kompromitovat na měkké struktuře povrchu, použitelný povrch je vyroben ze 100% vysoce kvalitního polyamidu. Nejen, že tento materiál příze je obzvláště odolný proti oděru, který působí proti opotřebení, je také příjemně jemný a při dotyku pokožku potěší. Navzdory již silným vlastnostem materiálu z nití byla užitná plocha doplněna Balsan Protect. Jedná se o speciální povrchovou úpravu, která překrývá vlákna jako ochranná fólie, chrání je před nečistotami a jinými nečistotami. Je patrné, že nemůže být vidět ani cítit, takže nemá vliv na vnímání dekorace, kterou jste kdy zvolili. Proto je snadné vyčistit povrch. Abyste je osvobodili od nečistot, je již dostačující, pokud je pravidelně vakuujete pomocí komerčního vysavače.

 

ZDRAVÍ S KOBERCI BALSAN – VÝHODY, KTERÉ NABÍZÍ

Kromě vybraného materiálu pro společnost Majestic vám koberce Balsan denně podporují další praktické funkce. Například to může mít pozitivní vliv na vaše zdraví tím, že váže částice prachu, takže se dostanou jen ve sníženém množství. Tímto způsobem můžete prokazatelně zlepšit kvalitu vzduchu ve svých pokojích, a pokud trpíte alergií na prach, okamžitě zmírníte příznaky. Jakmile prachové částice přicházejí do kontaktu s textilními vlákny, prostě se na ně drží, dokud se nerozhodnete je opět odstranit. To se může provést vysavačem. Takže nejen vyčistíte podlahu, ale také vytváříte nové kapacity, které mohou zachycovat částice prachu.

Pokud trpíte velmi silně na prašnou alergii, může být užitečná i instalace podlahového vytápění. Takový systém ohřívá místnost rovnoměrně zespodu a mění cirkulaci vzduchu ve vašich místnostech. To dává prachu ještě méně příležitostí k pohybu a vyfukování. Takže je dobré, že Majestic má podlahové topení pro teplovodní systémy, takže můžete snadno kombinovat dva výrobky. Aby se zajistilo, že při nízké vlhkosti nedojde k elektrickému nabití, byla efektivní oblast antistaticky vybavena pro ochranu vašich elektronických zařízení. Pokud chcete kolekci umístit ve veřejné budově, využíváte také vysokou požární odolnost třídy Cfl-s1, která je označuje za lehce hořlavou a zajišťuje tak nezbytnou bezpečnost. Další výhodou celkové tloušťky 8,5 mm je také přirozená izolace nárazového zvuku, což je způsobeno především měkkým podlahovým prostorem. To snižuje náhodné nárazové zvuky až o 30 dB a bez dalších izolačních rohoží.

 

OBJEDNÁVEJTE BALSAN MAJESTIC V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Také jste byli okamžitě přesvědčeni o praktických vlastnostech a diskrétním vzhledu Balsan Majestic? Pak už nečekejte a objednejte si nový koberec dnes v online obchodě pro nástěnné a podlahové krytiny BRICOFLOR. Využijte naše četné služby a užijte si uvolněné nákupy. Znáte například naši nejlepší záruku ceny? Díky tomu nám zaplatíte poměrně levnou cenu a můžete také ušetřit peníze! Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma dekoracemi nebo byste chtěli vědět, zda barva opravdu vyhovuje vašim očekáváním? Požádejte o smysluplný příklad naší bezplatné ukázkové služby a pošleme ji do vašeho domova. Máte nějaké dotazy ohledně našeho sortimentu, vaší objednávky nebo chcete získat nabídku, jsme Vám k dispozici osobně. Můžete nás kontaktovat telefonicky na naší telefonní lince, online prostřednictvím e-mailu nebo pomocí našeho praktického formuláře. Těšíme se na vás!