Close icon

BALSAN LES BEST - NEJLEPŠÍ KOBERCE PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

Hledáte robustní podlahovou krytinu, která by také měla vypadat dobře, je pohodlná a mů…

Přečtěte si více
1 - 20 z 46 Produkty

KOBERCE BALSAN – RYCHLÁ A SNADNÁ PÉČE

Pokud hledáte trvanlivou podlahovou krytinu, často se nejdříve nedíváte na textilní tkaniny. Chyba, jak nám ukazuje Balsan koberec. Protože vysoká užitná třída 33 vám umožňuje používat tuto kolekci i v silně frekventované oblasti objektu, kde často musí odolat zatížení nespočetných nohou. Může to být vaše podnikání, ale také restaurace nebo kanceláře v otevřeném prostoru, které se rádi spoléhají na tento všestranný materiál. Obzvláště je také poptáván v hotelovém průmyslu, kde odolnost a vytváření domácí atmosféry jde ruku v ruce. To se však nevztahuje pouze na komerční prostory, ale můžete využít také jeho různé funkce doma! Protože podlaha, která vydrží ještě větší davy, může s vaší rodinou snadno fungovat. Takže můžete Les Best položit sami ve vstupním prostoru svého bytu, použít pro schody nebo obnovit svou soukromou studii. Samozřejmě, kolekce je také vhodná pro tradiční aplikace, jako je ložnice nebo obývací pokoj.

Aby bylo zajištěno, že povrch je co nejvíce odolný, ale nemusel kompromitovat na měkké struktuře povrchu, použitelný povrch je vyroben ze 100% vysoce kvalitního polyamidu. Nejen, že tento materiál příze je obzvláště odolný proti oděru, který působí proti opotřebení, je také příjemně jemný a při dotyku pokožku potěší. Navzdory již silným vlastnostem materiálu z nití byla užitná plocha doplněna Balsan Protect. Jedná se o speciální povrchovou úpravu, která překrývá vlákna jako ochranná fólie, chrání je před nečistotami a jinými nečistotami. Je patrné, že nemůže být vidět ani cítit, takže nemá vliv na vnímání dekorace, kterou jste kdy zvolili. Proto je snadné vyčistit povrch. Abyste je osvobodili od nečistot, je již dostačující, pokud je pravidelně vakuujete pomocí komerčního vysavače.

 

ZDRAVÍ S KOBERCI BALSAN – VÝHODY, KTERÉ NABÍZÍ

Kromě vybraného materiálu pro společnost Les Best vám koberec Balsan denně podporuje další praktické funkce. Například to může mít pozitivní vliv na vaše zdraví tím, že váže částice prachu, takže se dostanou jen ve sníženém množství. Tímto způsobem můžete prokazatelně zlepšit kvalitu vzduchu ve svých pokojích, a pokud trpíte alergií na prach, okamžitě zmírníte příznaky. Jakmile prachové částice přicházejí do kontaktu s textilními vlákny, prostě se na ně drží, dokud se nerozhodnete je opět odstranit. To se může provést vysavačem. Takže nejen vyčistíte podlahu, ale také vytváříte nové kapacity, které mohou zachycovat částice prachu.

Pokud trpíte velmi silně na prašnou alergii, může být užitečná i instalace podlahového vytápění. Takový systém ohřívá místnost rovnoměrně zespodu a mění cirkulaci vzduchu ve vašich místnostech. To dává prachu ještě méně příležitostí k pohybu a vyfukování. Takže je dobré, že koberce Les Best mohou být použity s podlahovým vytápěním, takže můžete snadno kombinovat dva výrobky. Aby se zajistilo, že při nízké vlhkosti nedojde k elektrickému nabití, byla efektivní oblast antistaticky vybavena pro ochranu vašich elektronických zařízení. Pokud chcete kolekci umístit ve veřejné budově, využíváte také vysokou požární odolnost třídy Cfl-s1, která je označuje za lehce hořlavou a zajišťuje tak nezbytnou bezpečnost. Další výhodou celkové tloušťky 8,5 mm je také přirozená izolace nárazového zvuku, což je způsobeno především měkkým podlahovým prostorem. To snižuje náhodné nárazové zvuky až o 30 dB a bez dalších izolačních rohoží.

 

K DISPOZICI 48 RŮZNÝCH BAREV - LES BEST

S vývojem společnosti se francouzskému výrobci Balsan podařilo předvést své barvy. A doslova! Protože tato kolekce je k dispozici v 48 různých barvách a ukazuje, jakou technologii barev je dnes možné získat. Ať už chcete, aby útulné teplé krémové barvy, béžové, hnědé nebo okrová obytného prostoru, pro kanceláře jedna z mnoha variant s odstíny šedé, jako je rozhodování o tom, bílá, světle šedá nebo antracit, nebo možná barevné tóny, jako je zelená, oranžová.

Ale nejen v barvě je kolekce jiná. Povrch byl zpracován jako sametově měkký Saxony velour, jehož vzhled připomíná vzhled vysoce kvalitních výrobků z vlny. Velours, francouzský výrobek, je považován za zvlášť měkký a jemný a v tomto případě dokonce odpovídá vysoké třídě luxusu 4, která potvrzuje pružný dotek.

 

OBJEDNÁVEJTE KOBERCE BALSAN NYNÍ V ESHOPU BRICOFLOR

Také jste byli okamžitě přesvědčeni o praktických vlastnostech a diskrétním vzhledu Balsan Les Best? Pak už nečekejte a objednejte si nový koberec dnes v online obchodě pro nástěnné a podlahové krytiny BRICOFLOR. Využijte naše četné služby a užijte si uvolněné nákupy. Znáte například naši nejlepší záruku ceny? Díky tomu nám zaplatíte poměrně levnou cenu a můžete také ušetřit peníze! Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma dekoracemi nebo byste chtěli vědět, zda barva opravdu vyhovuje vašim očekáváním? Požádejte o smysluplný příklad naší bezplatné ukázkové služby a pošleme ji do vašeho domova. Máte nějaké dotazy ohledně našeho sortimentu, vaší objednávky nebo chcete získat nabídku, jsme Vám k dispozici osobně. Můžete nás kontaktovat telefonicky na naší telefonní lince, online prostřednictvím e-mailu nebo pomocí našeho praktického formuláře. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více