BALSAN FEELINGS – KOBEREC, SE KTERÝM SE BUDETE CÍTIT JAKO V RÁJI

Hledáte smyslně měkký koberec, který zpříjemní váš domov ještě v&i…

Přečtěte si více
20 / 29 Produkty

BALSAN KOBERCE – VLASTNOSTI, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

S hromadou vláken 1600 g / m² a tloušťkou vrstvy 8,2 mm byl koberec Balsan navržen speciálně pro jednu věc: maximální komfort! Nicméně kolekce má užitnou třídu 23, která vám umožňuje položit podlahu v zaneprázdněné obytné zóně. Ačkoli tento rozsah představuje možnou oblast použití ve vaší domácnosti, doporučujeme textilní koberce používat zejména ve své vlastní ložnici nebo v obývacím pokoji, tak aby nebyl vystaven denně vycházkové obuvi, pokud to není nezbytně nutné. Tam je také měkký povrch zvláště dobrý, hraje si kolem nohou měkkými vlákny a pomáhá vám relaxovat a uvolňovat.

Pro samotný povrch používá francouzský výrobce pouze ten nejlepší polyamid, což je materiál z příze, který je oceňován pro svou trvanlivost a úhledný vzhled. Zachovává barvy, které zesvětlují jen velmi pomalu, nevykazuje známky opotřebení velmi rychle a je obecně považován za velmi snadné v rámci péče o něj. Vzhledem k tomu, že Balsan Feelings kvůli jeho výšce vláken je snadněji znečištěn než spodní koberce, vlákna z polyamidu jsou obvykle poněkud potlačovány nepatrnými nečistotami. K dodatečné ochraně podlahy před nečistotami byla podlahová plocha dodatečně dokončena speciálním povrchem Balsan Protect, který pokrývá přízi jako ochranný film. Nicméně, Balsan ochrana nemůže být viděna ani cítěna, takže je ideální doplněk k nové podlaze.

Samozřejmě každý koberec je potřeba udržovat. To se však dá snadno provést jednoduchým vysavačem se štětcem. Rotační kartáče jsou pro tento účel nejvhodnější. Nástavec ke kartáčům je proto vhodný, protože trochu uvolňuje vlákna a tím dosáhne hlubší ležící nečistoty. Nicméně, nemusíte pracovat příliš tvrdě na ochraně dlouhých vláken.

 

NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI, KTERÉ DĚLAJÍ BALSAN IDEÁLNÍM PRO VŠECHNY

Kdokoliv, kdo se dostane na koberec z Balsan, může také počítat s mnoha vlastnostmi své podlahy, které by měly zajistit především vaše pohodlí. Součástí tohoto pohodlí je jistě klidný hluk v pozadí ve vašem apartmánu. A přesně to je ten silný povrch! Pomocí Balsan Feelings můžete snižovat nárazový zvuk až o 28 dB, což ještě zjednodušuje uklidnění. Kromě toho je známo, že textilní podlahové krytiny váží částice pro domácnost i částice prachu k vláknům a poskytují tak mnohem méně prachu ve vzduchu. Jednoduše si vychutnejte své místnosti a ulehčete svým alergiím. Takže nový prach může být spolehlivě spojen znovu a znovu, musíte se jen ujistit, že povrch je pravidelně čištěn vysavačem. To rozpouští přilepené částice a vytváří nové prostory!

Díky vhodnosti podlahového vytápění pro systémy horké vody můžete tuto kolekci použít i v kombinaci s odpovídajícím podlahovým topením bez poškození podlahové krytiny. Ty nejenže poskytují teplé nohy a rovnoměrné zahřívání místností, ale jsou také velmi užitečné, jestliže trpíte výše uvedenou alergií na prach. Vzhledem k tomu, že teplo stoupající zespodu mění cirkulaci vzduchu ve vašich místnostech, dává to prachu ještě menší možnosti rozšíření. Samozřejmě, když používáte takový systém vytápění, měli byste mít také antistatické zařízení, které zabrání elektrickým nábojům poškozovat vaše zařízení. Konečně, vysoká třída požární ochrany Cfl-s1 by neměla jít nezmínit, což charakterizuje tento koberec jako lehce hořlavý.

JEDNOTLIVÉ DOPLŇKOVÉ MOŽNOSTI S KOBERCI BALSAN V 28 RŮZNÝCH BARVÁCH

Pro většinu lidí, kteří si chtějí odpočinout, se doporučuje jednoduchý design, který vylučuje obzvláště matoucí a originální vzory. Namísto toho v Balsan Feelings, jemně luxusní povrchová struktura vyrobená ze sametu přitahuje pozornost mnohem více. Saxon velur má mírně zvlněné vlákno, které vytváří mírně skvrnitou barvu a odráží jasnou strukturu v závislosti na úhlu pohledu. Vzhledem k vysoké výšce pólu je to obzvláště dobrý efekt a vytváří příjemný pocit, kdy si připadáte, že chodíte jako na mracích. Proto tato podlaha dokonce splňuje luxusní kategorii 5, nejvyšší ze všech luxusních tříd pro textilní podlahové krytiny, a slibuje tak pocit čistoty.

K dispozici ve 28 různých odstínech, můžete snadno najít svou oblíbenou barvu a můžete navrhnout svůj obytný prostor, jak chcete. Ať už chcete, aby ji udrželi ve světlých barvách béžové a krémové - příjemné klasiky, nebo chcete vyvolat akcent s šedavou variantou, nebo chcete-li nastavit pomocí mnoha odstíny modré, žluté, zelené nebo červené, tady prostě každý najde tu správnou věc pro sebe.

 

JEDNODUCHÝ NÁKUP, SNADNÁ INSTALACE

Pokud jste opravdu nadšeni mnoha funkcemi a velkým výběrem barev Balsan koberce, můžete téměř začít s rekonstrukcí. A ani nepotřebujete odbornou pomoc! Protože textilní podlaha může být položena s trochou dovedností. Ale ne každý se k tomu odváží, nebo ví, jak, jak jsme znovu popsali v časopise pro zlepšení domova, jak se instalace provádí. Vzhledem k tomu, že jde o poněkud obecný průvodce instalací koberců, nepřebíráme žádnou odpovědnost za jednotlivé výsledky. V případě pochybností byste měli vždy dodržovat pokyny výrobce a ne naše, abyste získali co nejlepší výsledek. Neodvažujte se to všechno dělat, ale stále zůstanete s řemeslnou službou, která pro vás bude v budoucnu provádět renovaci.

 

BALSAN FEELINGS – OBJEDNEJTE SI NOVÝ KOBEREC DNES V BRICOFLOR

S námi si můžete koupit nové podlahy z pohodlí vašeho gauče a dostat své zboží, aniž byste museli položit nohu před dveře. Abyste si před nákupem mohli prohlédnout váš výběr dekorace, jsme vám k dispozici s nápovědou a radou. Využijte naší bezplatnou ukázkovou službu, abyste si vyžádali smysluplné vzorky vašich oblíbených produktů, takže můžete nejen vidět, ale také cítit design. Jakmile se rozhodnete o koupi, nebudete platit ani o jednu korunu více, než je to naprosto nezbytné, protože s naší osvědčenou nejlepší zárukou ceny obdržíte náš sortiment za nejnižší cenu. Pokud potřebujete větší množství, například proto, že zahrnuje rekonstrukci celého komplexu budov, rádi vám na požádání poskytneme individuální nabídku a pokud je to možné, vám poskytneme ještě lepší podmínky. Můžete nás kontaktovat telefonicky prostřednictvím naší hotline, online prostřednictvím e-mailu nebo nám poslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře v našem on-line obchodě BRICOFLOR. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více