SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Perwood Massive Natural "Cihla B"Image maximise icon
Perwood Massive Natural "Cihla B"Image maximise icon
Image maximise icon
  • Český výrobek s 15letou zárukou
  • Tepelně a voděodolný produkt
  • Odolnost vůči houbám a plísním
  • Bez nutnosti natírání a bez třísek
1 379,00 Kč za běžný metr
161,0 mm
Celkový součet
(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

do 4 m² 1 050 Kč, do 20 m² 3 250 Kč, do 40 m² 5 150 Kč, od 41 m² 8 450 Kč

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-28 dní. Rádi Vám řekneme přesně, kontaktujte nás, prosím.

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Perwood Massive Natural "Cihla B"

Terasová prkna z kolekce Perwood Massive Natural nabízejí sedm barevných odstínů, které korespondují i s dalšími řadami tohoto českého výrobce. Moderní světlý design nabízí například Slonová kost nebo Světlý dub. A zatímco Třešeň Cihla se ladí do červena, mezi nejtmavší odstíny patří EbenTmavý kaštan Šedý kámen. Snadno si tak vybere naprosto každý ten správný design, kterým vyladí exteriér kolem svého domu (na terasách, zahradách, balkonech či u bazénů). Povrch prken je broušený (je pravidelně jemně zbroušený s cílem dosáhnout větší odolnosti povrchu proti poškrábání).

Terasová prkna Perwood je nový stavební materiál, který spojuje nejlepší vlastnosti dřeva a PVC. Přírodní vzhled je zárukou vysoké estetické úrovně. Současně díky obsahu PVC dosahuje materiál vysoké odolnosti, dlouhé životnosti a minimálních nároků na údržbu. Jednotlivé materiály v nabídce různých výrobců a dovozců WPC se liší v poměru dřeva a plastu a zejména ve druhu použitého plastu. Ten bývá zastoupen zejména těmito druhy – HDPE, PP a PVC. Praxe potvrdila, že nejlepší kvalitativní vlastnosti reprezentuje dřevoplast s použitím PVC (stejný materiál, který se používá pro výrobu plastových oken), je vysoce pevný, má nejvyšší hustotu, nepraská, a přitom je pružný a navíc nehořlavýDřevoplast ve složení 50 % dřeva a 50 % PVC má nejvyšší pevnost a odolnost, a proto je ideální jako podlaha na terasu. Perwood WPC je navíc díky své 100% recyklovatelnosti šetrný k životnímu prostředí.

Technické informace
Arrow icon