SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Mousse original "Světle zelená" |52 x 52 cmImage maximise icon
Mousse original "Světle zelená" |52 x 52 cmImage maximise icon
Mousse original "Světle zelená" |52 x 52 cmImage maximise icon
  • Dlaždice na zeď z pravého, udržitelně získaného mechu
  • Trvale odolný mech bez škodlivých látek
  • Snadná instalace - lepením nebo šroubováním
  • Uklidňující účinek - regulace prostředí a akustiky v místnosti
  • Perfektně kombinovatelné s akustickými panely od Chantemur Acoustic Déco
-23 %
3 119,00 Kč za kus
2 399,00 Kčza kus
8885,19 Kč za m²
NABÍDKY

Celkový součet(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

249 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

3-5 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Mousse original "Světle zelená" |52 x 52 cm

Pro vaše domácí prostory teď přináší zelené prvky originální mechu Chantemur Mousse Original. Kvalitní mechové dlaždice z pravého mechu jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí vytvořit přírodní a uvolněnou atmosféru co nejjednodušeji a individuálně. Skutečný mech na zeď často vyžaduje speciální osvětlení a zalévání. Modulární mechy od Chantemur Mousse Original však usnadní váš každodenní život, protože po jejich aplikaci už nepotřebují žádnou zvláštní péči. Panely o rozměrech 52 x 52 cm jsou vyrobeny z pravého mechu, který je čištěn a zajištěn dlouhodobou životností. I po letech zůstává mech na zdi stále sytě zelený. Pro zajištění dlouhé trvanlivosti mechu na zdi nejsou používány žádné škodlivé látky; základem je recyklovaný akustický filc z PET. Mech je získáván z udržitelně obhospodařovaných oblastí a šetrně ručně sbírán. Tak získáte udržitelnou zelenou stěnu, která dokonce může zlepšit prostředí v místnosti.

Mochová stěna od Chantemur Mousse Original není jen šetrná k životnímu prostředí, ale také šetří vaše nervy. Přirozené moduly působí uklidňujícím a relaxačním dojmem a proto jsou ideální nejen jako mochová stěna do obývacího pokoje a ložnice, ale také jako ozdoba na zeď v kanceláři nebo koupelně. Produktivita a kreativita mohou být zvýšeny a pohoda zlepšena. Aplikace mechových dlaždic může navíc výrazně zlepšit akustiku místnosti.

Mechové dlaždice jsou k dispozici ve čtyřech variantách dekoru, které se liší především odstíny zelené. Zvláštností je možnost kombinovat jednotlivé moduly, integrovat různé dekorační prvky jako jsou obrazy nebo zdi lamp a dokonce je kombinovat s akustickými panely Chantemur Acoustic Déco, které jsou také k dispozici ve stejných rozměrech 52 x 52 cm. Takže si můžete nechat volný průchod své kreativitě a vytvářet stěny zcela osobitým způsobem.

Technické informace
Arrow icon