Kusové KOberce Shaggy VYTVOŘÍ ZVLÁŠTNÍ SENZACI POHODY

Hledáte koberec, který promění vaše prostory ve skutečnou oázu pohody? Pak koberce Shag…

Přečtěte si více
20 / 46 Produkty

Kusové KOberce Shaggy VYTVOŘÍ ZVLÁŠTNÍ SENZACI POHODY

Koberce Shaggy přispívají nejen k pohodové atmosféře, ale také splňují tuto dlouholetou potřebu. Po náročném dni v práci si zasloužíte přijít domů a být v naprostém pohodlí. Přesně to vám koberec tohoto typu dokáže nabídnout. Ať už hledáte něco pro svůj domov nebo kancelář, takový dekorativní prvek vás zve k odpočinku.

Kusové Koberce Shaggy s měkkým povrchem

Díky materiálům, které tvoří koberce Shaggy, budete mít svůj domov více než jen doplněk. Koberce Shaggy jsou vyrobeny z vlny, bavlny nebo syntetického vlákna a koberce Shaggy mají velmi hladký a vysoce kvalitní povrch. Tyto kusové koberce přináší pohodlí do vašeho života a uvolní vás. Posaďte se a jednoduše se uvolněte a odpočívejte, zejména v chladných zimních měsících.

Všestranné a okouzlující kusové koberce Shaggy

Hledáte kusový koberec, který můžete umístit kamkoli a který vždy odpovídá stávajícímu nábytku? Pak je pro vás koberec Shaggy ideální volbou. Bez ohledu na to, do které místnosti koberce Shaggy umístíte, budete se v ní automaticky cítit pohodlněji a také jí přidáte na kráse. Proměňte svou ložnici v oázu pohody a užijte si vytvořený dojem. Váš obývací pokoj také přijme jiný styl a noc bude ještě intenzivnější. Miluje vaše dítě plyšáky? Dejte do obývacího pokoje shaggy koberec a udělejte radost všem v domě. Stejným způsobem zaujme vaše hosty, pokud koberce shaggy umístíte u vchodu.

To vše je možné jednoduše přidáním tohoto typu koberce shaggy do vašeho pokoje. Kromě toho lze tento koberec umístit také do kanceláře a změnit běžně napjatou pracovní atmosféru takového prostředí, které zve k odpočinku a relaxaci. Zapomeňte na hektické pracovní dny a změňte své pracoviště na atraktivnější.

RŮZNÉ TVARY, DESIGNY A BARVY – kusové koberce Shaggy

Máte rádi rozmanitost a už vás unavuje typický jednoduchý koberec, který má každý? Stačí si vybrat tvar, který se vám nejvíce líbí, a ukázat svou osobnost pomocí koberce Shaggy. Můžete si vybrat mezi čtvercovými, kulatými nebo obdélníkovými tvary a širokou paletou barev od teplých tónů, jako je béžová, až po tajemné antracitové tóny. Díky této široké škále tvarů a barev jsme si jisti, že najdete tu správnou odpověď na vaše potřeby a navíc budou překonána vaše očekávání.

I když se vzory, které se vám líbí, liší, například puntíky nebo hvězdy, žádné přání nezůstane nesplněno. Existuje však jedna vlastnost, kterou mají všechny koberce Shaggy společnou: vydrží vám celý život.

Kusové koberce Shaggy – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce Shaggy položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový KOBEREC Shaggy 160X230 CM

Kusový koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový KOBEREC Shaggy 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce Shaggy je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce Shaggy z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové KOBERCE Shaggy PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce Shaggy vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce Shaggy nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ kusové KOBERCE Shaggy - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce Shaggy s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skandinávský styl a dokonce i luxusní 3D kusové koberce Shaggy vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Kusové koberce Shaggy a jejich tvary

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce Shaggy nebo obdélníkové koberce Shaggy, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako je Shaggy koberec ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

Kulatý koberec – budťe nadčasoví

Kromě obdélníkových koberců najdete v našem online obchodě také kulaté koberce a další tvary, které slibují trochu rozmanitosti a stejně velkolepé a klidné dekory. Kulatý koberec je k dispozici také ve všech představitelných barvách, vzorech a materiálech a nabízí širokou škálu možností designu.

Ve srovnání s pravoúhlými koberci vypadá kulatý koberec dynamičtěji a svěžeji a vytváří tak živý a lákavý dojem. Vyžadovány jsou také barevné interpretace, zejména u kulatých koberců, protože kulatý Shaggy koberec v barevných barvách znamená štěstí a lehkost.

Hranaté KOBERCE Shaggy

Kusový koberec v pravoúhlém tvaru nabízí tu výhodu, že zde může být realizována široká škála vzorů a motivů. Od klasických vzorů po barevné motivy je z hlediska designu možné téměř vše. Stejně jako list papíru nebo plátno, obdélníkový koberec otevírá návrhářům širokou škálu možností designu. Kromě toho se úhlový koberec jeví rovný a nevypadá příliš zaplněný nebo nevyskočený ani se svěžím vzorem.

Kusové KOBERCE Shaggy PRO KAŽDý POKOJ

Kusové koberce Shaggy jsou vhodné do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetické koberce Shaggy ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, jsou ideální koberce s krátkým vlasem, protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti jsou kusové koberce vyrobené z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

Kusové kOBERCE Shaggy V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové koberce Shaggy se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

OBJEDNÁVEJTE Kusové KOBERCE Shaggy jednoduše ONLINE na BRICOFLOR A využijte VÝHOD Z PRAKTICKÝCH SLUŽEB!

Objevte vaše nové kusové koberce Shaggy v našem online obchodě a využijte výhod praktických kategorií a našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vinylový koberec do kuchyně - v našem internetovém obchodě máte zaručeně nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Zákaznický servis se můžete dostat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na vaše vyslechnutí!

 

Plus icon Přečtěte si více