Close icon

Luxusní KOBEREC, KTERÝ VYPLNÍ VÁŠ BYT ŽIVOTEM

Jste člověk, který miluje městský životní styl a rozumí modernímu umění? Pak je …

Přečtěte si více
1 - 20 z 47 Produkty

luxusní KOBEREC, KTERÝ VYPLNÍ VÁŠ BYT ŽIVOTEM

Stačí proměnit byt v malé studio a získat umělecké dílo přímo u vás doma. Moderní styl nabízí nejen vizuální přitažlivost na všech čtyřech stěnách domů, ale také v komerčních prostorách nebo ve vaší kanceláři a vytváří zcela nový pocit dekorace.

MODERNÍ ROZMANITOST – kusové luxusní KOBERCE

Luxusní koberec je tak mnohostranný a různorodý, že jeho potenciální aplikace se zdají téměř neomezené. Bez ohledu na to, kterou místnost chcete obarvit, kusový luxusní koberec tohoto stylu uspěje v několika snadných krocích. Ať už je to obývací pokoj nebo ložnice, moderní koberec určitě nastaví standard. I v koupelně lze tento styl koberce bez problémů použít, díky čemuž je tato místnost ještě příjemnější než kdykoli předtím. Tento kusový luxusní koberec také umožňuje, aby světlo pronikalo do místnosti jinak a jiným způsobem. Přijměte své hosty vřele a vřele umístěním moderního koberce do vašeho obývacího pokoje.

RŮZNÉ TVARY PRO INDIVIDUÁLNÍ DESIGN – luxusní koberec

Luxusní koberec zahrnují širokou škálu forem, které luxusní koberec může mít. Tímto způsobem můžete získat modernější pokoj s dlouhým vlasovým kobercem a mít opačný účinek s krátkým vlasem. Můžete také najít menší tvary, které umístíte do menších prostor, což vám poskytne bezpečnost uvnitř. I když jste fanouškem kulatých koberců, najdete je také v tomto stylu. Nechte si klasický čtvercový tvar a vložte do svého domu luxusní koberec. I v tomto případě máte na výběr z mnoha možností. Díky čemuž nezáleží na tom, zda je váš styl městský nebo útulný a něžný, určitě najdete ten správný tvar mezi širokou škálou nabízenou v tomto stylu koberce.

MATERIÁLY JSOU TAKÉ RŮZNÉ – luxusní koberec

Navíc, pokud jde o materiál vašeho moderního koberce, máte na výběr z ničeho. Opět si můžete vybrat mezi jemnými látkami, jako je hedvábí, nebo exotickými materiály, jako je bambusový koberec, takže se můžete svobodně rozhodnout, který materiál nejlépe vyhovuje vašemu stylu. Tímto způsobem můžete kontrastovat s bambusovým kobercem a dát své koupelně například zcela nový a tropický vzhled. Bavlněné kusové koberce jsou ideální k vytvoření jemné atmosféry a dodá teplo každé místnosti.

RŮZNÉ DESIGNY Pro každé z vás – luxusní koberec

Pokud jde o motivy a design moderního koberce, kreativitě se meze nekladou. Paleta barev nezanechává nic požadovaného a pokrývá všechny chutě. Proto lze použít jasné a zářivé barvy, které dodávají místnostem určitý prvek a dávají jim vyniknout. Ale i když chcete něco temnějšího a útulnějšího, zaručeně něco najdete. Zejména v městském stylu nabízí moderní vzhled širokou škálu možností, které máte k dispozici. Moderní koberec a jeho různé barevné kombinace nebo neobvyklé vzory zručně označují detaily a doplňují každý interiér nápadným motivem. Nezáleží na tom, zda hledáte klasické motivy, jako jsou kruhy nebo čtverce, nebo dáváte přednost něčemu exotickému a neobvyklému, moderní koberec vám poskytne design, který nejlépe odpovídá stylu vašeho bytu.

Kusový luxusní KOBERec VYROBENÉ Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ

Kromě designu, barvy a velikosti byste měli při výběru správného koberce věnovat pozornost také materiálům. Protože v závislosti na zamýšleném použití, prostoru a pravděpodobném opotřebení můžou být kusové koberce odlišně vhodné. Kromě koberců vyrobených ze syntetických vláken, které se vyznačují trvanlivostí a většinou nižší cenou, najdete v našem internetovém obchodě také luxusní koberec vyrobený z přírodních vláken, které nejen bodují svou stylovou estetikou, ale také udržitelností a robustností.

JUTOVÝ luxusní KOBERec PRO UDRŽITELNÉ MODERNÍ BYDLENÍ

Jutový koberec nejen okouzlí svým přirozeným a většinou velmi domáckým vzhledem, ale také zaujme svou šetrností k životnímu prostředí a některými funkčními výhodami. Jutový koberec je antistatický, odolný a prodyšný, takže je zajištěno dobré vnitřní klima. Kromě toho se koberec juta získává z velmi rychle rostoucích rostlin, takže jutový luxusní koberec je udržitelný koberec, který lze dokonce recyklovat, protože přírodní vlákna jsou biologicky rozložitelná.

Díky přirozenému vzhledu a materialitě je jutový luxusní koberec oblíbeným a současným domácím doplňkem. Přebírá se zde zejména hip designy a vzory ze světa tzv. Boho chic, jako je tomu u trendového etnického koberce se vzory ze vzdálených kultur, zatímco monochromatické, nekalované koberce podtrhují přirozeně elegantní kouzlo jutových vláken a jsou také ideální pro skandinávské styly a moderní interiéry.

Bavlněný luxusní koberec - FUNKČNÍ A PŘÍRODNÍ SPOLEČNOST PRO SOUČASNÉ ŽIVOTY

Bavlněný luxusní koberec nezajišťuje pohodlí a je dodáván v bohaté paletě barev a široké škále vzhledů, ale také zaujme svou funkčností a praktickými výhodami. Balvněný luxusní koberec je obvykle vhodný také pro domácnosti s dětmi nebo zvířaty, protože některé bavlněné koberce lze prát. Tento typ vlněného koberce je také velmi odolný, flexibilní, antistatický a šetrný k životnímu prostředí.

Sisalový luxusní koberec – přírodní dlouhotrvající koberec

Sisalový koberec také zaujme svou udržitelností a přirozeně rustikálním vzhledem. I zde se vlákna získávají z obnovitelných surovin, které mohou být biologicky rozložitelné, zejména proto, že obvykle neexistují žádné škodlivé látky. Sisalový moderní koberec navíc zaujme svým hrubým vzhledem, který je zvláště účinný ve velmi přirozených interiérech. Díky vysoké úrovni robustnosti a mnohostranným dekorům lze sisalový koberec snadno čistit a používat různými způsoby.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové luxusní koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový luxusní KOBEREC 160X230 CM

Luxusní koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový luxusní KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový luxusní koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský luxusní koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové luxusní KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

luxusní KOBERCE - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skyndinávský styl a dokonce i luxusní 3D koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Vintage KOBERec - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage kusový koberec lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že vinobraní koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Od koberečků a patchworkových koberců po klasické orientální luxusní koberce je klasický moderní koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy.

luxusní koberce a jejich tvary

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce nebo obdélníkové koberce, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako je moderní koberec ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

Kulatý koberec – budťe nadčasoví

Kromě obdélníkových koberců najdete v našem online obchodě také kulaté luxusní koberce a další tvary, které slibují trochu rozmanitosti a stejně velkolepé a klidné dekory. Kulatý koberec je k dispozici také ve všech představitelných barvách, vzorech a materiálech a nabízí širokou škálu možností designu.

Ve srovnání s pravoúhlými koberci vypadá kulatý moderní koberec dynamičtěji a svěžeji a vytváří tak živý a lákavý dojem. Vyžadovány jsou také barevné interpretace, zejména u kulatých koberců, protože kulatý luxusní koberec v barevných barvách znamená štěstí a lehkost.

Hranaté KOBERCE: ČTYŘI ROHY pro vaši domácnost

Kusový luxusní koberec v pravoúhlém tvaru nabízí tu výhodu, že zde může být realizována široká škála vzorů a motivů. Od klasických vzorů po barevné motivy je z hlediska designu možné téměř vše. Stejně jako list papíru nebo plátno, obdélníkový koberec otevírá návrhářům širokou škálu možností designu. Kromě toho se úhlový luxusní koberec jeví rovný a nevypadá příliš zaplněný nebo nevyskočený ani se svěžím vzorem.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDý POKOJ

Kusové koberce jsou vhodné do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetický luxusní koberec ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, je ideální luxusní koberec s krátkým vlasem, protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti jsou kusové koberce vyrobené z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

Luxusní koberec V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové luxusní koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové luxusní koberce se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

OBJEDNÁVEJTE Kusové luxusní KOBERCE jednoduše ONLINE na BRICOFLOR A využijte VÝHOD Z PRAKTICKÝCH SLUŽEB!

Objevte vaše nové kusové luxusní koberce v našem online obchodě a využijte výhod praktických kategorií a našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý luxusní koberec do obývacího pokoje nebo vinylový koberec do kuchyně - v našem internetovém obchodě máte zaručeně nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Zákaznický servis se můžete dostat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na vaše vyslechnutí!

Plus icon Přečtěte si více