Close icon

Květinový kusový koberec přináší pohodu do domu

Pokud máte rádi přírodu a chtěli byste mít neustále květiny kolem sebe, pak jsou květin…

Přečtěte si více
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
1 - 20 z 29 Produkty

Květinový kusový koberec přináší pohodu do domu

Ozdobte celkový obraz svého bytu kobercem, který inspiruje květinový vzhled, a přidejte nádech, který vám umožní na okamžik zapomenout na chladnou zimu. Bez ohledu na to, jakým stylem se váš byt řídí, je květinový kusový koberec dokonalým doplňkem. Pokud jste věrným stoupencem městského stylu a dáváte přednost moderní době, nebo spíše klasickému typu před výrobky ve stylu vintage, můžete vždy získat květinové kusové koberce, protože ne všechny modely způsobují stejný efekt.

Vzhledem k široké škále různých stylů, které v koberci tohoto typu existují, se přizpůsobí jakémukoli interiéru a dodá mu velmi osobní a zvláštní nádech. Květinový kusový koberec může například dokonale doplnit svůj venkovský dům a přinést dotek světla. Máte raději město a máte rádi umění? Květinový kusový koberec bude vyzařovat teplo a připomínat vám letní slunečné dny. Není nutné polévat květiny, protože takový květinový kusový koberec kvete po celý rok a je to něco jiného, ​​je to umělecká forma.

Květinový kusový koberec

Paleta barev je stejně široká jako barvy přírody. Proto nezáleží na tom, zda dáváte přednost jasným a teplým barvám nebo jednoduchosti a eleganci, květinový kusový koberec tohoto typu uspokojí všechy vaše potřeby. Stačí si vybrat květinový kusový koberec, který odpovídá stylu vašeho bytu a už jste si našli perfektní shodu. Máte rádi atraktivní a mocnou červenou růži? Pořiďte si květinový kusový koberec v této barvě a užijte si atmosféru, která okamžitě nastane. Nejlepší ze všeho je, že tato živá barva díky své vysoké odolnosti proti UV záření nikdy neztratí své kouzlo.

RŮZNÉ designy – květinový kusový koberec

Nejen, že jsou barvy velmi rozmanité, ale zdá se, že výběr různých designů je téměř neomezený. Máte rádi jasné linie a struktury? Pak květinový kusový koberec je ten pravý, protože co je krásnější než růže? Máte rádi přírodu a okouzlí vás divočina, ale má něco, co vás zve k odpočinku? K tomu použijte květinový kusový koberec a nebudete jej muset hledat v přírodě. Květinový kusový koberec a jeho struktura nezanechává nic, co by bylo žádoucí, ani pro přátele klasického období. Stejně jako se v přírodě objevují květiny v různých aspektech, tak se objevují i ​​naše designy a styly kusové koberce.

Kusové KOBERCE VYROBENÉ Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ

Kromě designu, barvy a velikosti byste měli při výběru správného koberce věnovat pozornost také materiálům. Protože v závislosti na zamýšleném použití, prostoru a pravděpodobném opotřebení můžou být kusové koberce odlišně vhodné. Kromě koberců vyrobených ze syntetických vláken, které se vyznačují trvanlivostí a většinou nižší cenou, najdete v našem internetovém obchodě také kusové koberce vyrobené z přírodních vláken, které nejen bodují svou stylovou estetikou, ale také udržitelností a robustností.

JUTOVÝ KOBERec PRO UDRŽITELNÉ MODERNÍ BYDLENÍ

Jutový koberec nejen okouzlí svým přirozeným a většinou velmi domáckým vzhledem, ale také zaujme svou šetrností k životnímu prostředí a některými funkčními výhodami. Jutový kusový koberec je antistatický, odolný a prodyšný, takže je zajištěno dobré vnitřní klima. Kromě toho se koberec juta získává z velmi rychle rostoucích rostlin, takže jutový koberec je udržitelný koberec, který lze dokonce recyklovat, protože přírodní vlákna jsou biologicky rozložitelná.

Díky přirozenému vzhledu a materialitě je jutový kusový koberec oblíbeným a současným domácím doplňkem. Přebírá se zde zejména hip designy a vzory ze světa tzv. Boho chic, jako je tomu u trendového etnického koberce se vzory ze vzdálených kultur, zatímco monochromatické, nekalované koberce podtrhují přirozeně elegantní kouzlo jutových vláken a jsou také ideální pro skandinávské styly a moderní interiéry.

Bavlněný koberec - FUNKČNÍ A PŘÍRODNÍ SPOLEČNOST PRO SOUČASNÉ ŽIVOTY

Bavlněný koberec nezajišťuje pohodlí a je dodáván v bohaté paletě barev a široké škále vzhledů, ale také zaujme svou funkčností a praktickými výhodami. Bavlněný kusový koberec je obvykle vhodný také pro domácnosti s dětmi nebo zvířaty, protože některé bavlněné koberce lze prát. Tento typ vlněného koberce je také velmi odolný, flexibilní, antistatický a šetrný k životnímu prostředí.

Sisalový koberec – přírodní dlouhotrvající koberec

Sisalový koberec také zaujme svou udržitelností a přirozeně rustikálním vzhledem. I zde se vlákna získávají z obnovitelných surovin, které mohou být biologicky rozložitelné, zejména proto, že obvykle neexistují žádné škodlivé látky. Sisalový kusový koberec navíc zaujme svým hrubým vzhledem, který je zvláště účinný ve velmi přirozených interiérech. Díky vysoké úrovni robustnosti a mnohostranným dekorům lze sisalový koberec snadno čistit a používat různými způsoby.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový KOBEREC 160X230 CM

Kusový koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ kusové KOBERCE - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skyndinávský styl a dokonce i luxusní 3D koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Vintage KOBERec - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage kusový koberec lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že vintage kusový koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Kusové koberce a jejich tvary

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce nebo obdélníkové koberce, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako je koberec ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

Kulatý koberec – budťe nadčasoví

Kromě obdélníkových koberců najdete v našem online obchodě také kulaté kusové koberce a další tvary, které slibují trochu rozmanitosti a stejně velkolepé a klidné dekory. Kulatý koberec je k dispozici také ve všech představitelných barvách, vzorech a materiálech a nabízí širokou škálu možností designu.

Ve srovnání s pravoúhlými koberci vypadá kulatý koberec dynamičtěji a svěžeji a vytváří tak živý a lákavý dojem. Vyžadovány jsou také barevné interpretace, zejména u kulatých koberců, protože kulatý koberec v barevných barvách znamená štěstí a lehkost.

Hranaté kusové KOBERCE: ČTYŘI ROHY pro vaši domácnost

Kusový koberec v pravoúhlém tvaru nabízí tu výhodu, že zde může být realizována široká škála vzorů a motivů. Od klasických vzorů po barevné motivy je z hlediska designu možné téměř vše. Stejně jako list papíru nebo plátno, obdélníkový koberec otevírá návrhářům širokou škálu možností designu. Kromě toho se úhlový koberec jeví rovný a nevypadá příliš zaplněný nebo nevyskočený ani se svěžím vzorem.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDý POKOJ

Kusové koberce jsou vhodné do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetické koberce ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, jsou ideální koberce s krátkým vlasem, protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti jsou kusové koberce vyrobené z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

Kusové kOBERCE V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové koberce se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

Kupte si květinový kusový koberec hned teď na BRICOFLOR!

Chcete mít květinový kusový koberec, ale nemáte čas chodit z obchodu do obchodu a hledat ten pravý kusový koberec? Využijte vynikající služby, které vám náš internetový obchod nabízí. V mokrých podzimních měsících položte kusový koberec do květinového stylu, který vám připomene jaro. Spojte se s námi z pohodlí své vlastní pohovky a využijte skvělé služby, která má jediný cíl: spojit vás a koberec vašich snů.

Ve společnosti BRICOFLOR vám nabízíme nejlepší poměr cena / výkon na trhu, takže se s námi nebudete mýlit. Potřebujete velké množství květinových koberců? Dejte vědět našemu oddělení nabídek a pokud je to možné, získejte personalizovanou nabídku, která vám poskytne nejlepší možné podmínky. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou a poradí vám krok za krokem, aby plně vyhověli vašim potřebám. Máte také možnost použít náš kontaktní formulář a nechat se kontaktovat členem našeho kvalifikovaného personálu, který vám poskytne nejlepší rady ohledně vašeho nového květinového koberce!

Plus icon Přečtěte si více