Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Dětský koberec – nabídneme vašim dětem to nejlepší

Chutě jsou různé. Když se generace sejdou, mohou často existovat velké rozdíly. Dospělí a děti vidí svět jinýma očima. Zatímco dospělý se při výběru nového koberce řídí stylem a předchozím vybavením, dětské koberce a děti se zaměřují na úplně jiné věci. Nezáleží na tom, zda dětský koberec ladí s nábytkem nebo doplňuje stávající interiér.

Dozvědět se více

Dětský koberec

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Dětský koberec – nabídneme vašim dětem to nejlepší

Dětský koberec musí splňovat jednu důležitou podmínku – musí být zábavný. Dětský koberec musí bavit a být plný nových nápadů pro děti. Povzbuďte představivost svého dítěte a rozšiřte jeho obzory s běžcem, který ho pošle na cestu nebo přivede hrdiny vašeho dítěte přímo k vám domů. Vzpomínáte si na dětský koberec svých dětí a kolik zábavy jste měli při řízení aut v ulicích? Dopřejte svému dítěti přesně tento zážitek s naším velkým výběrem- pořiďte si dětský koberec, který zabví děti na dlouhou dobu.

RŮZNÉ MOTIFY S VÁŠM NOVÝM KOBERCEM – dětský koberec pro ty nejmenší

Bez ohledu na věk vašeho dítěte najdete určitě dětský koberec, který je dokonalý. Rozsah motivů a barev je větší než kdy jindy a nabízí výběr vhodného typu pro každý vkus. K dispozici jsou také nádherné dětské koberce s krásnými motivy a uklidňujícími barvami pro nejmenší. Koneckonců, vaše dítě by se mělo cítit dobře všude kolem a dětský koberec je absolutní nutností.

OPTIMÁLNÍ VARIANTY PRO VAŠE CHLAPCE – dětský koberec

Co může být hezčího, než mít svého hrdinu velmi blízko sebe nebo se vydat na cestu objevování v dětském pokoji u vás doma? Udělejte svému synovi radost a pořiďte mu dětský koberec, který ho ohromí. Motivy na kobercích pro chlapce jsou stejně různorodé, jak jen dítě může být.

Stimulujte představivost malého muže a nechte ho prožít skvělá dobrodružství s jednou z jeho oblíbených postav Disney nebo ho nechte vklouznout do role dopravního policisty tím, že budete řídit jeho auta ulicemi nového běžce. Existují však také skvělé kusové dětské koberce pro mírně vyspělejší chlapce, které přicházejí s působivým vzhledem. Různé geometrické tvary v různých barvách zaručují harmonickou souhru blahobytu a smyslu pro styl.

SKVĚLÉ MOŽNOSTI PRO VAŠE DÍVKY – dětské koberce

Každá malá holčička by chtěla být princeznou. Umožněte této dámě toto přání velmi snadno pomocí dětské koberce, který tuto touhu snadno uspokojí. Proměňte dětství své dcery v malý hrad. S elegantními a hravými dětskými koberci, na nichž je vyobrazena oblíbená princezna vaší dcery, získáte přesně to, po čem malá dáma touží – dětský koberec ušitý na míru. Nechte svou dceru jít na objevitelskou cestu a zajistěte, aby se vaše fantazie mohla skvěle rozvíjet. Díky jasným a příjemným barvám bude dětský pokoj kompletně přepracován pomocí jediného koberce – dětské koberce.

I když vaše dcera trochu povyroste, dosáhnete dokonalého přesvědčení, že dětský koberec je ideální pro všechny dívky.  Zkrášlíte tím tak interiér, aby se vaše dcera cítila úplně v pohodě. Také pro mladé ženy později zakřivené tvary a správná barevná kombinace zajistí v dětském pokoji jasnou a osvěžující atmosféru.

MATERIÁLY, Z KTERÝCH JE DĚTSKÝ KOBEREC

Stejně rozmanitý jako výběr motivů, které jsou vyobrazeny na kobercích, jsou také materiály, které lze použít při výrobě – dětské koberce jsou stejně rozmanité jako jiné kusové koberce. Samozřejmě, že nechcete jen najít skvělý motiv pro vaše děti, dětský koberec by se měl také skvěle vyhovovat i vám. Materiály, ze kterých jsou kusové koberce vyrobeny, sahají od bavlny a vlny až po akrylová a syntetická vlákna. S bavlněným nebo vlněným kobercem můžete svému dítěti zajistit mimořádně nadýchaný a plyšový vzhled, díky kterému se rychle bude cítit dobře a pravděpodobně bude chtít spát více na nové běžecké podložce než v postýlce. Kusové koberce ze syntetických vláken se ideálně hodí jako hrací  kusové koberce, a zvyšují tak zábavný faktor, který váš potomek bude mít. Vinylový koberec má tu výhodu, že je možné něco rozlít, aniž by to ovlivnilo nějakým způsobem kusový koberec. Pokud se ale tak stane, jednoduše při hraní otřete kusový koberec hadříkem.

Kusové KOBERCE VYROBENÉ Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ

Kromě designu, barvy a velikosti byste měli při výběru správného koberce věnovat pozornost také materiálům. Protože v závislosti na zamýšleném použití, prostoru a pravděpodobném opotřebení můžou být kusové koberce odlišně vhodné. Kromě koberců vyrobených ze syntetických vláken, které se vyznačují trvanlivostí a většinou nižší cenou, najdete v našem internetovém obchodě také kusové koberce vyrobené z přírodních vláken, které nejen bodují svou stylovou estetikou, ale také udržitelností a robustností.

JUTOVÝ KOBERec PRO UDRŽITELNÉ MODERNÍ BYDLENÍ

Jutový koberec nejen okouzlí svým přirozeným a většinou velmi domáckým vzhledem, ale také zaujme svou šetrností k životnímu prostředí a některými funkčními výhodami. Jutový kusový koberec je antistatický, odolný a prodyšný, takže je zajištěno dobré vnitřní klima. Kromě toho se koberec juta získává z velmi rychle rostoucích rostlin, takže jutový koberec je udržitelný koberec, který lze dokonce recyklovat, protože přírodní vlákna jsou biologicky rozložitelná.

Díky přirozenému vzhledu a materialitě je jutový koberec oblíbeným a současným domácím doplňkem. Přebírá se zde zejména hip designy a vzory ze světa tzv. Boho chic, jako je tomu u trendového etnického koberce se vzory ze vzdálených kultur, zatímco monochromatické, nekalované koberce podtrhují přirozeně elegantní kouzlo jutových vláken a jsou také ideální pro skandinávské styly a moderní interiéry.

Bavlněný koberec - FUNKČNÍ A PŘÍRODNÍ SPOLEČNOST PRO SOUČASNÉ ŽIVOTY

Bavlněný koberec nezajišťuje pohodlí a je dodáván v bohaté paletě barev a široké škále vzhledů, ale také zaujme svou funkčností a praktickými výhodami. Bavlněný kusový koberec je obvykle vhodný také pro domácnosti s dětmi nebo zvířaty, protože některé bavlněné koberce lze prát. Tento typ vlněného koberce je také velmi odolný, flexibilní, antistatický a šetrný k životnímu prostředí.

Sisalový koberec – přírodní dlouhotrvající koberec

Sisalový koberec také zaujme svou udržitelností a přirozeně rustikálním vzhledem. I zde se vlákna získávají z obnovitelných surovin, které mohou být biologicky rozložitelné, zejména proto, že obvykle neexistují žádné škodlivé látky. Sisalový kusový koberec navíc zaujme svým hrubým vzhledem, který je zvláště účinný ve velmi přirozených interiérech. Díky vysoké úrovni robustnosti a mnohostranným dekorům lze sisalový koberec snadno čistit a používat různými způsoby.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový KOBEREC 160X230 CM

Kusový koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Kusový KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Kusový koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

MODERNÍ kusové KOBERCE - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skandinávský styl a dokonce i luxusní 3D kusové koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Vintage KOBERec - STARÉ CHARMY PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemi a rustikální tón. Vintage kusový koberec lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrapunkt k lineárnímu designu. Zdá se, že kusový koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává velmi zvláštní náladu a neobvyklé prostorové zážitky.

Od koberečků a patchworkových koberců po klasické orientální koberce je klasický kusový koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy.

Kusové koberce a jejich tvary

Svět koberců je stejně rozmanitý jako život samotný. Nejoblíbenější tvary jsou v podstatě kulaté koberce nebo obdélníkové koberce, protože tyto tvary se zdají velmi jemné a jejich jednoduchost nabízí prostor pro téměř jakýkoli vzor a motiv. Avšak zejména v dětských pokojích jsou požadovány neobvyklejší tvary, jako je koberec ve tvaru hvězdy, srdce nebo zvířata.

Kulatý koberec – budťe nadčasoví

Kromě obdélníkových koberců najdete v našem online obchodě také kulaté koberce a další tvary, které slibují trochu rozmanitosti a stejně velkolepé a klidné dekory. Kulatý koberec je k dispozici také ve všech představitelných barvách, vzorech a materiálech a nabízí širokou škálu možností designu.

Ve srovnání s pravoúhlými koberci vypadá kulatý koberec dynamičtěji a svěžeji a vytváří tak živý a lákavý dojem. Vyžadovány jsou také barevné interpretace, zejména u kulatých koberců, protože kulatý koberec v barevných barvách znamená štěstí a lehkost.

Hranaté KOBERCE: ČTYŘI ROHY pro vaši domácnost

Kusový koberec v pravoúhlém tvaru nabízí tu výhodu, že zde může být realizována široká škála vzorů a motivů. Od klasických vzorů po barevné motivy je z hlediska designu možné téměř vše. Stejně jako list papíru nebo plátno, obdélníkový koberec otevírá návrhářům širokou škálu možností designu. Kromě toho se úhlový koberec jeví rovný a nevypadá příliš zaplněný nebo nevyskočený ani se svěžím vzorem.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDý POKOJ

Kusové koberce jsou vhodné do každé místnosti. Při výběru koberce byste však měli věnovat pozornost tomu, jaké vlastnosti by měl mít. Například byste měli používat syntetické koberce ve vlhkých místnostech, protože vysoká vlhkost a vlhkost jim nepoškodí tolik jako přírodní koberce. Pro místnosti, které jsou vystaveny vyšší úrovni znečištění, jsou ideální koberce s krátkým vlasem, protože se snáze čistí. Díky své vysoké odolnosti jsou kusové koberce vyrobené z přírodních vláken zvláště vhodné pro místnosti, které jsou vystaveny vysokému zatížení a pěšímu provozu.

Kusové kOBERCE V ŽIVÉM POKOJI: DEKORACE PRO KAŽDOU TASTE

Obývací pokoj je často ústředním bodem bytu a může určit zbytek bytu nebo domu z hlediska zařízení. Bez ohledu na to, zda se jedná o vintage interiér, elegantní designový nábytek nebo luxusní barokní prostředí - díky koberci v obývacím pokoji bude váš individuální životní zážitek opravdu dokonalý! V závislosti na velikosti místnosti se můžete rozhodnout pro jemné kusové koberce pro stůl v obývacím pokoji, odkryté kusové koberce se svěžím vzorem nebo malé dekorativní kusové koberce.

OBJEDNÁVEJTE Kusové KOBERCE jednoduše ONLINE na BRICOFLOR A využijte VÝHOD Z PRAKTICKÝCH SLUŽEB!

Objevte vaše nové kusové koberce v našem online obchodě a využijte výhod praktických kategorií a našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vinylový koberec do kuchyně - v našem internetovém obchodě máte zaručeně nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Kontaktujte nás v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců a těšíme se na vaše vyslechnutí!