Close icon

Kusové koberce levně – krásné koberce za akční cenu

Chtěli byste svému prostoru dopřát útulnou atmosféru, ale nemáte rozpočet na komplexn&i…

Přečtěte si více
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
-10%
1 - 20 z 162 Produkty

KUSOVÉ KOBERCE LEVNĚ – TRANSFORMACE MÍSTNOSTI ZA LEVNO 

Levné kusové koberce pomáhají změnit vzhled místností za nízké náklady a n vytvoří atmosféru v úplně novém světle podle potřeby. Objevte široký výběr koberců za malý rozpočet v našem online obchodě BRICOFLOR!

Pokud chcete udělat stylistickou změnu ve Vašem interiéru, aniž byste museli trhat pohlahu, seškrábat tapety nebo vyměnit veškerý nábytek. Pokud toužíte po jednoduchém způsobu, jak levně vytvořit změnu, použijte kusové koberce! Kusové koberce jsou nejen schopny vizuálně vylepšit vzhed místnosti, ale mají také výhodu z hlediska funkčnosti a jsou k dispozici v široké škále tvarů, materiálů a barev.

Bez ohledu na to, zda dáváte přednost integraci mnoha malých nebo jednoho velkého koberce do svého bydlení, měkké rohože jsou nyní k dispozici ve všech cenových kategoriích. Levný koberec nemusí být nižší kvality, naopak: levný koberec může být stejně kvalitní jako za ten za dvakrát vyšší cenu. V našem internetovém obchodě najdete různé cenové kategorie!

KUSOVÉ KOBERCE VYROBENÉ Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ

Kromě designu, barvy a velikosti byste měli při výběru správného koberce věnovat pozornost také materiálům. Protože v závislosti na zamýšleném použití, prostoru a pravděpodobném opotřebení můžou být kusové koberce odlišně vhodné. Kromě koberců vyrobených ze syntetických vláken, které se vyznačují trvanlivostí a většinou nižší cenou, najdete v našem internetovém obchodě také kusové koberce vyrobené z přírodních vláken, které nejen bodují svou stylovou estetikou, ale také udržitelností a robustností.

JUTOVÝ KOBEREC PRO UDRŽITELNÉ MODERNÍ BYDLENÍ

Jutový koberec nejen okouzlí svým přirozeným a většinou velmi domáckým vzhledem, ale také zaujme svou šetrností k životnímu prostředí a některými funkčními výhodami. Jutový koberec je antistatický, odolný a prodyšný, takže je zajištěno dobré vnitřní klima. Kromě toho se koberec juta získává z velmi rychle rostoucích rostlin a lze ho dokonce recyklovat, protože přírodní vlákna jsou biologicky rozložitelná.

Díky přirozenému vzhledu a materiálu e jutový koberec oblíbeným domácím doplňkem. Přebírá  hip designy a vzory zejména ze světa tzv. Boho chic. Nekalované koberce podtrhují přirozeně elegantní kouzlo jutových vláken a jsou také ideální pro interiéry ve skandinávském nebo moderním stylu. 

BAVLNĚNÝ KOBEREC - FUNKČNÍ A PŘÍRODNÍ SPOLEČNOST PRO SOUČASNÉ ŽIVOTY

Bavlněný koberec zajišťuje pohodlí a je dodáván v bohaté paletě barev a široké škále vzhledů. Zároveň zaujme svou funkčností a praktickými výhodami. Balvněný koberec je obvykle vhodný pro domácnosti s dětmi nebo zvířaty, protože některé bavlněné koberce lze prát. Tento typ koberce je také velmi odolný, flexibilní, antistatický a šetrný k životnímu prostředí.

SISALOVÝ KOBEREC – PŘÍRODNÍ DLOUHOTRVAJÍCÍ KOBEREC

Sisalový koberec zaujme svou udržitelností a přirozeně rustikálním vzhledem. I zde se vlákna získávají z obnovitelných surovin, které mohou být biologicky rozložitelné, a tak tolik nezatěžují životní prostředí. Sisalový koberec navíc zaujme svým hrubým vzhledem, který je zvláště účinný ve velmi přirozených interiérech. Díky vysoké úrovni robustnosti a mnohostranným dekorům lze sisalový koberec snadno čistit a používat různými způsoby.

KUSOVÉ KOBERCE – ROZMĚRY KOBERCŮ

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, musíte zvažovat různé formáty a velikosti. Zejména v případě, pokud se na část kusového koberce položí nábytek, jako například konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl. Dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

KOBEREC 160X230 CM

Koberec s rozměry 160 x 230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších velikostí koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a nebo také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec – s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento rozměr koberce může také sloužit jako ideální základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku. Je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusových koberců v obývacím pokoji po ložnici nebo dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

KUSOVÉ KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také jimi můžete zvýraznit svůj osobitý životní styl! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z, luxusních, plyšových, scandi, chlupatých nebo snadno udržovatelných koberců s krátkými vlasy a neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil příjemnou atmosféru Vašeho interiéru!

MODERNÍ KOBERCE - NADČASOVOST

S moderním kusovým kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. U výběru moderního kusového koberce se setkáváte s mnoha tvary, styly a barvami: najdete vše od načechraných šedých koberců, přes elegantní a moderní, skandinávský styl, po luxusní 3D koberce. Umístění je také zásadní aspektem při výběru koberce v našem obchodě najdete řadu krásných koberců do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice či kuchyně.

VINTAGE KOBEREC - STARÝ ŠARM PRO SOUČASNÉ BYDLENÍ

Vintage koberec jedinečně kombinuje klasické, moderní a tradiční dekory se starým šarmem a tzv. „Použitým vzhledem“, který v místnostech vytváří jistý sklon k zemitosti a rustikálnímu tónu. Vintage koberec lze použít v barevných retro interiérech i v moderních interiérech jako kontrast k lineárnímu designu. Zdá se, že vintage koberec vždy slaví krásu věku a designu posledních desetiletí, a tak vyvolává příjemnou náladu a zážitek z prostoru.

Od malých koberečků a patchworkových koberců až po klasické velké orientální koberce je vintage koberec charakterizován vybledlými barvami, navrhovanými vzory, batikovým vzhledem a materiálovým vzhledem. Vzory často připomínají betonové zdi, dřevěné konstrukce, peelingové barvy nebo vodní skvrny a vytvářejí tak obraz neobvyklé elegance, městské estetiky a naprosto tajemné krásy. Kromě moderních a neobvyklých vzorů najdete v našem online obchodě také klasické kusové koberce v tradičních i neobvyklých interpretacích. Vintage koberec okouzlí sofistikovaným vkusem, zatímco kulaté orientální koberce slaví tradiční vzory v nové podobě. Najdete zde orientální koberce v modrém kouzlu a teplu arabských nocí a barev od tradičního spektra do pastelové tóny a nebo barevné ozdoby.

LEVNÉ KUSOVÉ KOBERCE – ROZMANITOST BAREV NA DOSAH

Kusové koberce nemusí vždy být jednobarevné a fádní, ale  jsou k dispozici také v mnoha barevných verzích, které chytře nastavují nové akcenty ve vašem interiéru. Moderní kusové koberce nemusí být drahá investice. V našem sortimentu nejen najdete řadu levných kusových koberců, ale také koberce, které Vám poskytnou nejlepší kvalitu a pocit  jedinečnosti.

Rozsáhlá škála barev sahá od čistě barevných povrchů v bílé a černé až po různé kusové koberce šedé, zelené nebo například fialové. V mnoha odstínech si můžete přesně vybrat odstín šedé, který bez problémů zapadne do vašeho bytového konceptu a atmosféricky podtrhuje. Pokud dáváte přednost něčemu barevnému, můžete se například rozhodnout pro kusový koberec zelený, fialový, nebo hnědý. Kromě toho jsou také zastoupeny měkčí barvy, jako je růžová, žlutá a modrá. Nechte volný průběh své kreativitě a kombinujte různé barvy a vzorované kusové koberce. 

VELKÉ KUSOVÉ KOBERCE PRO KAŽDÝ POKOJ - VÍCE ROZMANITOSTI PRO VAŠÍ PODLAHU

Jsou kusové koberce dostupné pouze ve standardních rozměrech, které vždy vypadají stejně? Kusové koberce jsou mnohem všestranější, než si někteří myslí. Typický čtvercový koberec může být dobrou volbou, ale pokud chcete do pokojů přidat trochu rozmanitosti, můžete použít i jiné tvary. Například oválné koberce vypadají skvěle uprostřed prostorné oblasti a stávají se tak středem pozornosti místnosti. Před dveře nebo schodiště můžete umístit půlkruhový koberec a zve Vás k příjemnému vstupu do místnosti nebo na schodiště. Kusové koberce se hodí zejména do podlouhlých místností, jako jsou kuchyně nebo chodby.

KUPTE KUSOVÉ KOBERCE LEVNĚ  - VYSOKÉ KVALITNÍ MATERIÁLY PRO POHODLNÝ ŽIVOT 

Materiály, z nichž jsou kusové koberce vyráběny, jsou velmi rozmanité. V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit vysoce kvalitní kusové koberce z ušlechtilých materiálů za nejnižší cenu. Jednoduše si prohlédněte naši velkou nabídku!

Plus icon Přečtěte si více