Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Fototapety krajina

Hledáte ty nejkrásnější a nejkvalitnější fototapety krajiny do vašich domů? Zde jste na správné adrese. Objednejte si ty nejlepší fototapety na zeď již nyní.

Dozvědět se více

Fototapety Krajina

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Fototapety – živá skutečnost na vašich zdech

Fototapety jsou ideální pro přírodní a téměř přírodní interiéry. S fototapety si můžete navrhnout nový design vašeho bytu či domu. Slyšet zvuk moře nebo si jednoduše užít klid lesa, to je něco, čeho dosáhnete s vaší fototapetou. Fototapety s panoramatem zajišťují romantiku, zatímco fototapety les má velmi uklidňující účinek.

Autentické a přírodní vzory lze ideálně kombinovat s přírodními materiály. Ale také městské a moderní motivy přesvědčují fantastickým a klamným vzhledem. Fototapety jsou proto vhodné nejen k vám domů, ale také do místností pro komerční účely.

Fototapety příroda – přímo u vás doma po celý rok

V kategorii fototapety najdete fototapety příroda s různou tématikou. Fototapety krajiny a panorama je obzvlášť populární. Díky těmto 3d tapetám můžete vytvořit velmi uvolněnou atmosféru.

SLUNCE, PÍSEK A MOŘE – tři věci, které nesmí chybět na fototapetě, pokud jste milovnící tepla

Fototapeta pláž zajišťuje náladu a relaxaci. Kromě velmi exotických dekorů s palmami, bílými písečnými plážemi a modrou vodou najdete také klidnější tapetu, jako je fototapeta s Baltským mořem. Cítíte písek mezi prsty na nohou, užijte si zvuk moře a nechte se unášet po proudu fototapety. Obzvláště v koupelně jsou fototapety perfektním doplňkem, který působí velmi klidně.

ZPÁTKY KE KOŘENŮM – Fototapety příroda

Cvrlikání ptáků, šustění větru ve vrcholcích stromů a šustění listů - lesy a stromy mají velmi uklidňující účinek a to je přesně to, co odráží fototapety s lesem. Ať už si vyberete svěží zelené stromy nebo fototapety les v černé a bílé – 3d tapety se stromem, lesem nebo džunglí zajistí klid. Vrcholky stromů mají ochranný účinek a vytvářejí druhou střechu nad hlavou, takže je zde zaručena bezpečnost.

VYSOKÉ ROZLIŠENÍ A VYSOKÁ KVALITA – Vysocekvalitní fototapety

Fototapety jsou většinou netkané tapety. To má nejen tu výhodu, že tapety můžete velmi snadno připevnit na zeď, ale také to, že máte po ruce obzvláště robustní fototapety, které můžete také připevnit do kuchyně nebo koupelny díky jejich voděodolnosti, rozměrové stabilitě. Kromě toho jsou netkané tapety nehořlavé a lze je snadno odstranit, pokud byste se kdykoli rozhodli pro jinou fototapetu z našeho online obchodu.

KOUPĚ fotoTAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE FOTOTAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých fototapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

KUPTE FotoTAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!