Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Dětské fototapety do dětského pokoje

Hrát si, spát, učit se - Váš pokoj pro děti je obzvláště důležitým místem, a proto by měl být vhodně navržen. Fototapety jsou pro tento pokoj ideální, protože jsou k dispozici v široké škále kreativních návrhů. Hezká atmosféra má pozitivní vliv na náladu vašich dětí a dává jim sílu a motivaci.

Dozvědět se více

Dětské fototapety

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Dětské fototapety do dětského pokoje pro každý vkus

3D fototapety jsou k dispozici v různých provedeních, takže si můžete přizpůsobit dětský pokoj a vytvořit příjemné a motivující prostředí. Četné dekory podporují vaše děti při vyjadřování a dávají každé místnosti osobní nádech. Tímto způsobem mohou být jednotlivé koníčky a vášně otevřeně zobrazeny a přispívají ke stimulační atmosféře. Dětská fototapeta je skvělým doplňkem do dětského pokoje.

Dětské fototapety zvířata

Ukažte svým dětem neuvěřitelnou rozmanitost světa zvířat, abyste vytvořili živou atmosféru, která podporuje učení a kreativní rozvoj. Není to bez důvodu, že fototapety zvířata se ukazují jako velmi populární volba pro vy zdobení dětského pokoje. Vzrušující fototapety s motivem lva vás zvou k uvolnění páry, zatímco hravá fototapeta koně v dětském pokoji vytváří příjemné prostředí.

Dětské 3D tapety na zeď plné fantasy

Malé prince a princezny potěší četné pohádkové fototapety s jednorožci, víly a hrady, které stimulují fantazii a vytvářejí kouzelnou atmosféru. V kombinaci s nábytkem v jemných odstínech růžové můžete dětský pokoj proměnit v hravý pokoj pro princezny. V rozsáhlé nabídce najdete samozřejmě různé tapety pro dívky a chlapce. Fototapeta s fantasy designem je velmi oblíbená u malých dětí.

Fototapety pro kluky

Dětskému pokoji můžete dát osobní dotek s fototapety s různými sportovními nebo smyšlenými motivy. Začínající profesionální fotbalisté mají radost z fototapety s fotbalovým motivem, zatímco jiní si vyberou tapetu s motivem auta. Mimořádně populární jsou také 3D tapety s fikčním designem, včetně motivů od Cars, Star Wars nebo mnoha karikatur. Je zde i široký výběr fototapety s tématy Disney.

FOTOTAPETY les

Cvrlikání ptáků, šustění větru a šustění listÍ - procházka v lese má obzvláště uklidňující účinek a přesně tento pocit můžete vytvořit fototapety s lesním motivem nebo stromy u vás doma. Husté vrcholky stromů vytvářejí druhou střechu, pod kterou se budete cítít chráněni a v bezpečí. Kromě toho se mohou vkusné fotografické tapety s přírodním motivem zdát velmi originální a mystické. Uklidňující fototapety les jsou ideální do čekáren nebo do terapeutických místností pro vytvoření harmonické a bezpečné atmosféry. Fototapeta les má velmi uklidňující účinky.

Fototapety moře

Fototapety moře jsou vysoce uklidňující. Nechte zvonit zvuk moře a šplouchajících vln ve vašich uších, pociťte písek mezi prsty na nohou a nechte se unést úžasnou atmosférou. Námořní dekory jsou k dispozici v pozoruhodnějším a exotičtějším vzhledu s palmami a bílým pískem a jsou o něco jednodušší, například fototapeta v domáckém vzhledu Baltského moře. Pokud se chcete ponořit trochu hlouběji do námořního tématu, můžete prozkoumat podmořský svět oceánu. Fototapeta moře se hodí do každé místnosti.

Fototapety zvířata

Pokud se vám líbí trochu živější a neobvyklejší vkus, doporučujeme fototapety s oblíbeným zvířetem. Atmosféra dané země a kontinentu vždy rezonuje se zvířecími motivy, takže můžete vytvořit sofistikovanou atmosféru. Vyberte například fototapeta s tygrem nebo slonem a nechte váš interiér oživit těmito tapetami. Fototapeta plameňáci, delfíni a dokonce jednorožci přinášejí do hry exotiku a malou představivost.

Fototapety květiny

Jste přítel květin? S fototapety květiny si můžete vychutnat květinové louky po celý rok a vytvořit svěží letní náladu. Máte na výběr různé druhy květin a rostlinných motivů a můžete tak splnit svůj sen o věčném létě. Fototapeta s levandulí poskytuje trochu francouzské kouzlo Provence, zatímco růže fototapeta vkus domů a pampelišky vás k tomu, abyste se cítili jako na jaře celý rok.

Moderní fototapety

Pokud se vám líbí trochu modernější, přímočarejší nebo mladistvější vkus, existuje spousta tapet pro mladé a moderní interiéry. V našem internetovém obchodě najdete bohatý výběr fototapety s panorama a atmosférou města. Například si můžete užít vzrušující život ve velkém městě nebo ve vesnici. Moderní tapety triumfují především charakteristickými dominantami slavných měst, stejně jako fototapeta New Yorku nebo s designem Londýna či Paříži.

Neobvyklé fototapety jsou zvláště vhodné pro komerční oblasti, jako jsou kavárny nebo bary. S nimi můžete vytvářet příjemné světelné nálady po celý den, i když venku prší nebo bouří. Kamenné fototapeta, mramorová optika a 3D tapety s geometrickými vzory jsou vhodné pro průmyslová zařízení nebo ošuntělý elegantní vzhled.

Dětské fototapety první třídy od nejlepších výrobců

Náš internetový obchod vám nabízí širokou škálu atraktivních a vysoce kvalitních fototapet, díky nimž můžete svůj pokoj přeměnit v motivující ráj s dobrým pocitem. Jsou nabízeny různými výrobci, včetně Ennkii a Livingwalls. Fototapeta nabízená těmi nejlepšími výrobci je rozhodně skvělu volbou!

VELKÝ VÝBĚR, NÍZKÁ CENA – FOTOTAPETY ENKII

Německý výrobce Ennkii vám nabízí moderní a cenově dostupné fototapety v různých atraktivních designech. Společnost založená v roce 2013 věnuje zvláštní pozornost zajištění vaší osobní bezpečnosti a spokojenosti.

Fototapeta – Rozměry a velikosti

Při nákupu fototapety v našem online obchodě byste se měli ujistit, že 3D fototapeta je k dispozici v různých velikostech a formátech, na rozdíl od běžných tapet, které jsou obvykle standardními rozměry. Vzhledem k tomu, že většina fototapety v našem internetovém obchodě jsou netkané tapety, moderní fototapeta se snadno připevňuje a je také vhodné do místností, kde se drží vlhkost.

Netkané tapety jsou rozměrově stabilní, voděodolné a propustné pro vlhkost a páru, a tak zajišťují dobré vnitřní klima. Robustní fototapeta je nehořlavá a vysoce odolné vůči světlu. Pokud byste se měli kdykoli rozhodnout pro jinou tapetu z našeho online obchodu, stará fototapeta lze snadno odstranit. Fototapeta je velmi praktická a vhodná do jakékoliv místnosti.

Fototapeta – Aplikace na zeď

Když tapetujete tapety na zeď  s motivem, měli byste nejprve zvážit, kde by měl být motiv, aby mohl být střed obrazu umístěn co nejvíce doprostřed. Při výběru fotografické tapety s velkým motivem je vhodné označit místo na zdi, kde by měl být střed motivu. Od této chvíle pak můžete pomocí vodováhy nakreslit pomocné čáry doprava a doleva na stěně v šířce pruhů tapet. Přebytek poté můžete čistě odstranit pomocí kobercového nože. Dbejte také na to, zda výrobce doporučuje upevnění na tupo nebo překrývání.

Ujistěte se, že vaše stěny jsou co nejhladší a suché, aby se na tapetě neobjevily hrboly. Smíchejte lepidlo podle příbalového letáku a rovnoměrně jej naneste na zeď. V případě fototapety vyrobených z papíru musíte fototapety namočit do lepidla a nechat je namočené asi pět až deset minut. Pomocí štětce na tapetování natřete proužky tapet shora dolů a vyhladíte nerovnosti, které by se mohly objevit pomocí jizvového válce. Fototapeta lze snadno připevnit na zeď. Fototapeta lze snadno připevnit ke zdi.

KUPTE FOTOTAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!