Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Červené fototapety

Červená fototapeta je obzvláště stimulující a vyzařuje teplo, sílu a dynamiku. Červená fototapeta nebo 3D fototapeta je ideálním doplňkem v obytných i komerčních oblastech. Stěna nemusí vždy vypadat nápadně, protože jemný design, romantické motivy a moderní akcenty hrají v místnosti silnou roli a vytvoří příjemné prostředí s jemnými prvky.

Dozvědět se více

Červené fototapety

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Červená fototapeta – Život, výkon, činnost

Červená barva je velmi teplá, a proto je ideální jako fototapeta nebo 3D tapeta do obývacího pokoje. V obývacím pokoji vytváří červená fototapeta útulnou atmosféru a povzbuzující náladu, zatímco v ložnici znamená trochu romantiky. Aby nedošlo k přetížení místnosti, je tapetování vhodné pouze pro jednu zeď nebo v kombinaci s jinými barvami. Zejména asijské nábytkové styly lze realizovat v kombinaci s černými a přírodními materiály s fototapety v červené barvě.

Fototapety v našem internetovém obchodě samozřejmě nejsou jenom červené, ale také s moderními motivy, tematickými vzory z přírody nebo abstraktními dekoracemi. Takže si můžete realizovat svůj osobní styl pomocí červené fototapety a vytáhnout červenou nití skrz váš interiér, což odráží, kdo jste. Máte také možnost nejen zdobit stěny červenou 3D tapetou, ale také navrhovat strop, zkosené stropy nebo dveře červenou fototapetou.

Odstíny červené fototapety – Fototapety s červenými motivy

V přírodě se vyskytují různé odstíny červené fototapety, které svědčí především o teplu a létě. Šťavnaté tóny bobule, jako je třešně nebo jahody, romantický červené ráno nebo večer. Foto tapety s květinami, jako jsou máky, růže nebo tulipány s kontrastem červené a modré oblohy a svěží zelené louky jsou zvláště působivé.

Červené fototapeta s motivem západu slunce a pláže nebo moře vytvářejí velmi zvláštní náladu a vyzařují příjemné teplé kouzlo. Různé odstíny červené, žluté a oranžové, stejně jako fialové a růžové krásně doplňují vnitřní design domu. Pokud dáváte přednost klidné a uklidňující náladě, jsou vhodné podzimní krajiny, fototapety s listy nebo fototapeta s vrcholky stromů v oranžově červených odstínech. Slunce vždy vyvolává velmi individuální náladu světla, kterou si můžete přinést domů s sebou na fototapetu v červené barvě, bez ohledu na roční dobu a čas.

Červená fototapeta

Kromě vkusné přírodní optiky najdete v našem online obchodě také fototapety v červené barvě pro moderní a mladé zařízení, jako je autentická materiální optika, jako je cihla, které jsou ideální pro nábytek v průmyslovém stylu nebo půdní vzhled. Moderní akcenty také dodávají fototapety v černé a bílé barvě s panoramatem jsou taky skvělým doplňkem jako fototapeta do místnosti. Zde můžete očekávat design jako je typický londýnský telefonní automat, taxi nebo most Golden Gate Bridge.

Abstraktní a geometrické dekory vytvářejí jedinečnou dynamiku, zatímco geometrické motivy poskytují malou strukturu a pořádek. Neměly by chybět ani exotické motivy: moderní barvy, jako je purpurová a třešňově červená, vykouzlí mladistvou atmosféru na fototapety s designem džungle nebo palmy.

Červené fototapety pro všechny prostory

Fototapeta v červené barvě není vhodná pouze do obývacího pokoje nebo ložnice, ale může také je vhodná pro komerční prostory nebo v kanceláři. Ztlumené odstíny červené jsou zde zvláště vhodné pro vytvoření kreativní atmosféry. Pro dětský pokoj je k dispozici fototapeta s hasiči, letadlem nebo autem v jasně červených barvách. V kuchyni nebo v jídelně vás fototapeta s přitažlivými motivy zve k příjemnému setkání, zatímco romantické motivy nebo fototapety s majákem a dalšími námořními tématy promění koupelnu v oázu wellness.

Červené fototapety – Vysoká kvalita v návrhu a zpracování

Červená fototapeta nejen zaujme ušlechtilým a propracovaným vzhledem, ale také vysoce kvalitním zpracováním. V našem internetovém obchodě najdete především netkané fototapety, které se vyznačují snadným připojením a některými funkčními výhodami.

Červená fototapeta nejen zaujme svou univerzálností díky univerzálně použitelné paletě barev, ale také proto, že je vhodná téměř pro každou místnost. Většina fototapet jsou netkané tapety. To má tu výhodu, že si můžete fototapety snadno nalepit na zeď. Kromě toho se netkaná fototapeta vyznačuje zvláštní robustností. Můžete tak také připojit moderní fototapety na zeď ve vlhkých místnostech, jako je kuchyně nebo koupelna, protože jsou vodotěsné, pro vzduch a páru propustné a rozměrově stabilní. Kromě toho jsou netkané fototapety nehořlavé a lze je snadno odstranit za sucha, pokud byste se v určitém okamžiku rozhodli pro jinou tapetu z našeho online obchodu. Některé fototapety z našeho online obchodu můžete dokonce navlhčit hadříkem.

FOTOTAPETY PŘÍRODA – NÁVRAT ZPĚT DO PŘÍRODY

Klasika mezi fotografickými tapetami a přesto pořád neokoukaná a stále populární. To jsou fotografické fototapety příroda. Bez ohledu na to, zda se chystáte na dovolenou u moře, dáváte přednost dovolené na horách nebo si užijete jezero a lesní krajinu - fototapety příroda svědčí o zvláštním klidu a zajišťují uvolněnou a harmonickou atmosféru. Autentická nástěnná fototapeta zvýrazňuje mosty, vodopády, majáky, duhy a další. Rozhodněte se pro fototapety se západem slunce a romantickým panoramatem a zažijte krásu Země ve svém domu či bytu.

Fototapety les

Cvrlikání ptáků, šustění větru a šustění listÍ - procházka v lese má obzvláště uklidňující účinek a přesně tento pocit můžete vytvořit fototapety s lesním motivem nebo stromy u vás doma. Husté vrcholky stromů vytvářejí druhou střechu, pod kterou se budete cítít chráněni a v bezpečí. Kromě toho se mohou vkusné fotografické tapety s přírodním motivem zdát velmi originální a mystické. Uklidňující fototapety les jsou ideální do čekáren nebo do terapeutických místností pro vytvoření harmonické a bezpečné atmosféry. Fototapeta les je uklidňujícím elementem v každí místnosti.

Fototapety moře

Fototapety moře jsou vysoce uklidňující. Nechte zvonit zvuk moře a šplouchajících vln ve vašich uších, pociťte písek mezi prsty na nohou a nechte se unést úžasnou atmosférou. Námořní dekory jsou k dispozici v pozoruhodnějším a exotičtějším vzhledu s palmami a bílým pískem a jsou o něco jednodušší, například fototapeta v domáckém vzhledu Baltského moře. Pokud se chcete ponořit trochu hlouběji do námořního tématu, můžete prozkoumat podmořský svět oceánu. Fototapeta moře je velmi uklidňující.

Fototapety zvířata

Pokud se vám líbí trochu živější a neobvyklejší vkus, doporučujeme fototapety s oblíbeným zvířetem. Atmosféra dané země a kontinentu vždy rezonuje se zvířecími motivy, takže můžete vytvořit sofistikovanou atmosféru. Vyberte například fototapetu s tygrem nebo slonem a nechte váš interiér oživit těmito tapetami. Fototapeta plameňáci, delfíni a dokonce jednorožci přinášejí do hry exotiku a malou představivost.

Fototapety květiny

Jste přítel květin? S fototapety květiny si můžete vychutnat květinové louky po celý rok a vytvořit svěží letní náladu. Máte na výběr různé druhy květin a rostlinných motivů a můžete tak splnit svůj sen o věčném létě. Fototapeta s levandulí poskytuje trochu francouzské kouzlo Provence, zatímco růže tapety vkus domů a pampelišky vás k tomu, abyste se cítili jako na jaře celý rok.

Materiál fototapety

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, instalace v kuchyni nebo koupelně není problém. Netkaná tapeta má tu výhodu, že je voděodolná, propustná pro vlhkost a páru. To zabraňuje tvorbě plísní a fototapeta zachovává svůj tvar, i když je vlhkost vzduchu vysoká. Fototapeta by však neměla být připevňována do sprchového koutu.

Výběr fototapety

Pokud si vyberete fototapetu do kuchyni, budete čelit bohatému výběru motivů a obrázků. Zde najdete exotické vzory jako fototapeta pláže, ale také městské scenérie jako fototapety New Yorku, Paříže nebo Londýna. Kulturní vlivy jsou zde vítány a inspirují k pestré kuchyni. Orientální, středomořské nebo asijské motivy dávají celé místnosti jistý nádech té kukltury a proměňují kuchyni v místo, kde si můžete odpočinout a užívat si toho, co je prozatím jen funkční prostor.

Fototapeta do všech prostorů

Pokud chcete pouze uspořádat jednotlivé části interiéru, fototapety jsou úžasným doplňkem. Například můžete navrhnout malé rohy v určitém stylu, pokud zvolíte fototapety s rohy. A dokonce i šikmé stropy lze individuálně navrhnout pomocí 3D tapet. Díky speciální robustnosti a vysoké odolnosti proti světli, můžete fototapety připevnit na zimní zahradu a na chodbu.

V komerčních prostorech, jako jsou hotely, kavárny, bary a restaurace, lze s fototapetou bez velkého úsilí vytvořit atraktivní prostředí. Obzvláště vhodné jsou zde moderní vzhledy nebo ilustrativní vzory. Například fotografická tapeta s designem okna v baru může poskytnout příjemnou světelnou náladu.

Funkčnost a materiál fototapety

Protože většina fototapet jsou netkané tapety, tapetování je zcela nekomplikované. Na začátku byste však měli zvážit, kam by měl být umístěn centrální motiv. Také byste si měli uvědomit, že tapety na fotografie mají různé velikosti a formáty. Kromě vodotěsných, vzduchotěsných a paropropustných a rozměrově stabilních netkaných tapet, které se také snadno nanášejí a lze je odstranit, najdete na fotografických tapetách také několik levných papírových tapet, u kterých je třeba dodržovat mírnou dobu namáčení asi pět až deset minut.

Jednoduché umístění fototapety v místnosti

Při výběru fototapety s velkým motivem byste měli nejprve určit polohu na zdi, kde by měl být střed fototapety. Odtud můžete pomocí vodováhy nakreslit pomocné linky doprava a doleva v šířce fototapety.

Smíchejte lepidlo podle příbalové informace a vyhněte se tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že vaše stěny jsou co nejhladší a suché a že zbarvení je jednotné, protože rozdíly se mohou později projevit na fototapě. Natřete lepidlo na zeď a nalepte tapetu na zeď pomocí válečku na tapety. Věnujte pozornost pokynům výrobce o tom, zda by se fototapeta měla lepit do tupého spoje nebo překrývat. Pokud je vaše zeď na tapetu příliš malá, můžete přebytek čistě odstranit kobercovým nožem. Měli byste rychle vytřít přebytečné lepidlo na tapetě a rýhy můžete vyhladit pomocí válečku. Fototapeta se snadno připevní na zeď.

KUPUJTE FOTOTAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!