BRICO FRIDAY: Využijte ještě dnes slevu 5% na celý nákup * s kódem "BRICONOV21"! * kromě produktů značky Tretford
Odborné poradenství
+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

UMĚLECKÉ TAPETY – JEDNODUCHÝ, ALE UNIKÁTNÍ DESIGN

Monday, May 31, 2021

Máte v sobě kreativitu a chcete na zeď zvolit něco úplně odlišného? Upřednostňujete umění, které byste chtěli promítnout do svého interiérového designu? Chcete dát svým vlastním čtyřem stěnám velmi individuální a unikátní nádech? Pak jsou umělecké tapety pro vás určitě to pravé.

UMĚLECKÉ TAPETY: ZMĚNTE SVŮJ ŽIVOTNÍ PROSTOR NA SVÉ OSOBNÍ UMĚLECKÉ MUZEUM

Fototapety Leonardo DD115889 A.S. Création XXL 5

S uměleckou tapetou můžete dát svému obytnému prostoru neotřelý vkus a položit tak základ vkusného a individuálního designu interiéru s ušlechtilým nádechem. Umělecké tapety jsou k dispozici v široké škále variant. Můžete si například vybrat tapetu s motivem malby a získat tím výrazné portréty na zeď. Pokud chcete svým vlastním čtyřem stěnám dodat přirozené kouzlo, jsou vhodné zejména vzrušující krajiny a hravé umělecké tapety s květinovými motivy. Modernější varianty najdete zejména v tapetách s abstraktními motivy, které každému interiéru dodají osobitý nádech. A.S. Création History of Arts nabízí množství stylových designů, které Vašemu zařízení dodají individualitu, kreativitu a umělecké kouzlo.

 

UMĚLECKÉ TAPETY JAKO OBRAZ OD MALÍŘE: SYMBIÓZA TVOŘIVOSTI A ELEGANCE

Fototapety Philosophical Hall DD119162 A.S. Création Designwalls

Pokud chcete své pokoje proměnit v umělecký ráj pohody, nejlépe se hodí naše krásné tapety, které svým vzhledem připomínají spíše obrazy. Takže můžete svůj obývací prostor proměnit ve své individuální muzeum umění. Můžete si vybrat mezi různými motivy, včetně lodí, které dodávají Vaší zdi námořní nádech, nebo zvířat a lesů, kterými dodáte svému interiéru přirozené kouzlo. Nástěnné malby od Walls by Patel nabízejí především různé možnosti uměleckého zdobení Vašich zdí.

 

VYTVOŘTE SI ZÁKLAD OSOBITÉHO PROSTORU DÍKY TAPETĚ

Fototapety Vermeer - The Milkmaid DD119207 A.S. Création Designwalls

Mezi tapetami v malířském vzhledu najdete také různé varianty zdobené portrétem. Mohou dát místnostem něco speciálního a položit tím základ pro individuální a kreativní design místnosti. Tyto tapety si přijdou na své, když jsou kombinovány s obyčejnými tapetami v odpovídajících barvách, protože tak je vyvážený poutavý vzhled rafinovaného obložení stěn, zatímco motiv je v popředí.

 

UMĚLECKÉ TAPETY S POHLEDY DO PŘÍRODY JAKO MOTIV PRO VAŠE STĚNY

Fototapety Great Piece of Turf DD119161 A.S. Création Designwalls

Chcete dát své zdi přirozené kouzlo a připravit se tímto způsobem na teplejší období se správným vybavením? Pak jsou umělecké tapety s motivem přírody pro Vás určitě to pravé. Zejména idylické krajiny dodávají každé oblasti harmonii a vytvářejí tak základ útulné oázy pohody, která je ideální pro relaxaci. Ať už se rozhodnete pro lesní vzory, které vyzařují mír a pohodlí, nebo upřednostňujete tapety s motivem horské krajiny, která probouzí touhu po dobrodružství a vyzařuje svobodu - s tapetami s motivem krajiny můžete svůj obytný prostor proměnit v ten, který je inspirován přírodou. Vytvořte si doma ráj pohodlí a položte základ stylovému designu interiéru.

 

PŘEDEJTE SVÝM POKOJŮM NÁDECH JARA

Fototapety van Gogh - Almond Blossom DD119143 A.S. Création Designwalls

Přírodní kouzlo najdete také v umělecké květinové tapetě. S uměleckou tapetou s květinovým motivem můžete nechat jaro nastěhovat k Vám domů a vizuálně zahřát Váš obývací prostor. K dispozici je také široký výběr. Můžete si vybrat mezi přepychovými dekory, které vypadají obzvláště luxusně, hravými vzory v jemných barvách, a romantickými květinovými motivy, které vyzařují styl a eleganci. Tímto způsobem můžete svůj obytný prostor proměnit ve svou osobní květinovou louku, která Vás zve, abyste se cítili dobře.

 

ABSTRAKTNÍ DESIGNY PRO MODERNÍ DOTYK

Jasné barvy, rovné linie, nápadné vzory - s abstraktními vzory můžete vytvořit svůj komfortní ráj modernosti, který má individuální kouzlo a dává každé místnosti něco určitého. Proto v našem internetovém obchodě najdete různé umělecké tapety s abstraktními vzory, které jsou k dispozici v mnoha barvách, stylech a vzorech. Ty si také přijdou na své, když pouze jedna stěna je zdobena tapetami s nápadným vzorem, zatímco ostatní stěny jsou zdobeny monochromatickými tapetami, které odpovídají barvě abstraktního vzoru, takže v interiéru je vytvořena harmonie a rovnováha.

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

Zpět k příspěvkům