BRICO FRIDAY: Využijte ještě dnes slevu 5% na celý nákup * s kódem "BRICONOV21"! * kromě produktů značky Tretford
Odborné poradenství
+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

TAPETY TAUPE – NAŠE NÁPADY PRO STYLOVÝ DESIGN

Monday, May 10, 2021

Barva tapety taupe je trendy již roky a rozhodně ne bez důvodu. Stylový šedý tón, který boduje teplým, nahnědlým podtónem, lze díky svému jednoduchému vzhledu extrémně univerzálně kombinovat a skvěle zapadá do různých stylů vybavení, takže můžete v interiéru nechat svou kreativitu volně tvořit.

VNESTE DO SVÝCH PROSTOR TROCHU ŽIVOTA POMOCÍ TAPETY TAUPE

Tapeta 363852 LivingWalls Hygge

Barva taupe Vám nabízí mimořádně rozmanité designové pohledy na vkusný a stylový design interiéru. Z tohoto důvodu zdobí stylová barva četné množství tapet, které mohou brzy zdobit Vaši zeď, aby se Váš obývací prostor proměnil v moderní oázu pohody. Můžete se vrátit k široké škále vkusných obkladů stěn v lákavém odstínu šedé, aby si tu každý mohl najít svou novou vysněnou tapetu. Kromě klasických obyčejných tapet v barvě taupe najdete také vzorované tapety ve stylovém šedém tónu, který zabrání tomu, aby tapeta vypadala příliš přeplněná, a to i při výrazných vzorech. Jednoduchá barva zároveň dává každé tapetě mimořádně elegantní nádech.

 

JEDNODUCHÁ UNI-TAPETA: MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE

S obyčejnou tapetou nemůžete nic pokazit. Tapety „uni“ bodují svým jednoduchým, ale mimořádně stylovým vzhledem a lze je kombinovat různými způsoby. Zejména u tapet v jednoduché barvě, jako je taupe, nejsou možnosti designu nijak omezeny. Kromě toho lze monochromatické tapety perfektně kombinovat s jinými obklady stěn v intenzivnější barvě nebo s nápadným vzorem, přičemž nápadný vzhled obložení stěn je vyvážen jednoduchou jednobarevnou tapetou v barvě taupe. Můžete například opticky vylepšit jednoduchou obyčejnou tapetu ve stylovém taupe provedení pomocí moderní tapety se vzorem nebo vytvořit vzrušující kontrast s obyčejnou tapetou v jiné barvě.

TAPETY TAUPE SE VZOREM: PROMĚŇTE SVOJI ZEĎ V OPTICKÉ ZVÝRAZNĚNÍ

Tapeta 366363 A.S. Création Linen Style

Chcete-li stylově zaokrouhlit tapetu v jednoduché barvě, je obzvláště vhodná vzorovaná tapeta v odpovídajícím barevném schématu, takže jednoduchý vzhled obyčejné tapety je opticky vyvážený, ale přesto zajišťuje vyváženost a harmonii ve Vašem interiéru. Vzorovaná tapeta může samozřejmě také zdobit všechny stěny v místnosti, čímž umírněný šedý tón zajišťuje, že design stěny nevypadá příliš přeplněně. Máte k dispozici rozmanitý výběr vkusných designů, které mohou brzy proměnit Vaše vlastní čtyři stěny ve vkusný ráj pohody. A co třeba tapeta s geometrickým vzorem, který dodává interiéru harmonii, nebo stylová pruhovaná tapeta, která dává každé oblasti moderní nádech. Pokud chcete své stěně dát jarní kouzlo, květinová tapeta v taupe je pro Vás určitě to pravé.

 

STRUKTUROVANÝ VZHLED DÍKY GEOMETRICKÝM A GRAFICKÝM VZORŮM

Tapeta 341378 A.S. Création Scandinavian Style

Geometrické a grafické vzory jsou v interiérovém designu velmi oblíbené, a to z dobrého důvodu. Dávají každé místnosti strukturu a pořádek a vytvářejí tak harmonický a soudržný celkový obraz v zařízení. I zde máte na výběr ze široké škály vzorů i barevných kombinací. Můžete si vybrat mezi kosočtverci, kruhy, čtverci a mnoha dalšími tvary a také tapety, ve kterých je stylová barva taupe kombinována s bílou, černou, šedou nebo jinými intenzivnějšími barvami.

 

PŘEMĚNTE SVŮJ ŽIVOTNÍ PROSTOR NA POHODOVÝ JARNÍ RÁJ S KVĚTINOVOU TAPETOU

Máme také květinové tapety taupe v široké škále tvarů. Můžete tak vylepšit jednoduchý tón tapety a také nechat jaro nastěhovat se k Vám domů. Ať už si vyberete minimalistické dekory s jednoduchými květinami, nebo upřednostňujete romantické dekory růží - květinová tapeta dává každé oblasti přirozený nádech a vytváří základ pro vkusný a stylový design interiéru.

 

AUTENTICKÉ DŘEVĚNÉ A KAMENNÉ DEKORY: PŘÍRODNÍ KOUZLO PRO VLASTNÍ ČTYŘI STĚNY

Živé tapety v dřevěném nebo kamenném vzhledu jsou k dispozici také v barvě taupe. Jednoduchý odstín šedo-hnědé je extrémně přirozený, a proto se skvěle hodí k autentickým tapetám. Dekory dřeva a kamene bodují rustikálním vzhledem a lze je kombinovat s různými styly vybavení. Zatímco dřevěná tapeta má svůj vlastní interiér ve venkovském stylu nebo prvky inspirované ve Skandinávii, kamenná tapeta je obzvláště vhodná pro design místnosti v průmyslovém stylu, který kombinuje moderní aspekty s vintage prvky.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

 

Zpět k příspěvkům