Naše výhody
  • Všechny ceny včetně DPH
  • Garance nejlepší ceny
  • Služba zasílání vzorků
  • Vzorky zdarma
  • Největší výběr podlahových krytin na internetu

Jsme největším evropským internetovým poskytovatelem podlahových krytin, tapet a koberců. Od roku 2007 jsme hrdí na to, že vždy můžeme nabídnout nejlevnější ceny a prvotřídní služby.

Jít do e-shopu BRICOFLOR
Obecné

SKANDNÁVSKÝ STYL - NAŠE NÁPADY PRO MINIMALISTICKÝ INTERIÉR

Jednoduchost, přirozenost, modernost - to jsou vlastnosti skandinávského stylu vybavení, který se v posledních letech těší rostoucí oblibě. Díky jemným barvám, přírodním prvkům a jasným strukturám můžete svůj obývací prostor proměnit v útulnou oázu pohody, a tím dát základ pro skandinávský styl a jeho vkusné a stylové zařízení.

SKANDINÁVSKÝ STYL ZAŘÍZENÍ: S JEDNODUCHOSTÍ A ELEGANCÍ PRO STYLOVÝ DESIGN

Tapeta 363332 A.S. Création Materials

Se skandinávským designem pokoje se spoléháte na stylové a minimalistické zařízení, které boduje jasnými strukturami a je opticky vylepšeno přírodními a moderními prvky. Jednoduché je také barevné řešení - kromě bílé najdete ve skandinávském stylu především béžovou a šedou, ale také jemné pastelové tóny. Díky jednoduchým podlahovým krytinám tedy můžete položit základ interiéru inspirovanému Skandinávií. K tomu jsou zvláště vhodné tvrdé podlahové krytiny se vzhledem dřeva, jako jsou parkety, laminát nebo korek. Ty bodují svým přirozeným vzhledem a lze je také velmi různorodě kombinovat. Pro zdobení Vaší stěny ve skandinávském stylu jsou obzvláště vhodné černobílé tapety a autentické dekory ve dřevěném nebo kamenném vzhledu. Samozřejmě můžete také použít pestřejší tapety v odpovídajících barvách. Výzdoba se také vyznačuje jednoduchostí a minimalismem v souladu se skandinávským stylem. Například můžete podtrhnout přírodní prvek stylu vybavení rostlinami nebo přidat do svého nábytku velkou dávku útulnosti a pohodlí pomocí polštářů a přikrývek, přičemž zde jsou obzvláště vhodné koberce. Koberec s pruhy v jednoduchém barevném schématu je vhodný zejména pro interiér ve skandinávském stylu.

 

VYBERTE SI PERFEKTNÍ PODLAHU PRO INTERIÉR VE SKANDINÁVSKÉM STYLU

Se správnou podlahovou krytinou tvoříte základ svého zařízení. Dřevěné podlahové krytiny jsou zvláště vhodné pro skandinávský design interiéru. Díky podlahové krytině ve dřevě podtrhnete přirozené kouzlo skandinávského stylu. K tomu jsou primárně vhodné parkety, ale také laminátové a korkové podlahy. Pokud chcete zdůraznit útulný aspekt skandinávského stylu vybavení, můžete se samozřejmě rozhodnout také pro textilní podlahovou krytinu, jako jsou koberce nebo kobercové čtverce. Tímto způsobem můžete změnit svůj obývací prostor na oázu pohody se skandinávským nádechem.

PARKETY A SKANDINÁVSKÝ STYL: UDRŽITELNOST SPLŇUJE VYNIKAJÍCÍ KVALITU

Parketové podlahy dodávají každé místnosti pocit domova a rustikální kouzlo a vytvářejí tak vhodný základ pro vytvoření skandinávské oázy pohody. Kromě prvotřídní kvality se parkety vyznačují značnou stabilitou a dlouhou životností, takže si můžete i po letech intenzivního používání tvrdé podlahové krytiny užívat, aniž byste se museli vzdát přitažlivého vzhledu. Kromě toho parketová podlaha boduje udržitelností a je také mimořádně zdravou podlahovou krytinou. Stylový design má také přirozený nádech v souladu se skandinávským stylem vybavení. Parkety jsou k dispozici v široké škále variant, takže si můžete vybrat z mnoha barev, druhů dřeva a povrchových úprav. U nábytku ve skandinávském stylu jsou obzvláště vhodné designy ve světlých a teplých barevných variantách, přičemž zvláště účinné jsou typy přírodního dřeva.

 

LAMINÁTOVÉ PODLAHY: AUTENTICKÁ ALTERNATIVA K PARKETÁM

Quick-Step Creo "CR3178 Dub Charlotte Bílý"

Reálnou a také mimořádně praktickou alternativu k parketovým podlahám lze najít v laminátu, který boduje svou autentičností, pokud jde o vzhled a pocit při pohybu po něm, a je také velmi rozmanitý. Laminátová podlaha kombinuje atraktivní design s některými mimořádně výhodnými vlastnostmi, včetně značné rozměrové stability a trvanlivosti, takže si můžete podlahu užívat i po letech používání. Kromě toho laminát skóruje vynikajícími akustickými vlastnostmi a zajišťuje tak velmi příjemné životní prostředí. I zde si můžete vybrat z mnoha variant, které se primárně liší designem a vzhledem dřeva, přičemž pro skandinávský nábytek jsou vhodné zejména přírodní varianty ve světlých tónech dřeva.

 

KORKOVÉ PODLAHY: PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A SKANDINÁVSKÝ STYL

Cortex Corknatura UV Pro "BJ03022 Sprint Lakovaný"

Pokud hledáte obzvláště ekologickou podlahovou krytinu, pak je korková podlaha pro Vás určitě to pravé. Korek je obnovitelný a udržitelný zdroj, který je biologicky odbouratelný a recyklovatelný. Získává se z vnější kůry korkového dubu. Tento proces stromu neškodí, protože se kůra může regenerovat. S korkovou podlahou můžete zajistit vizuálně přitažlivou a vysoce kvalitní podlahovou krytinu bez poškození životního prostředí. Korkové podlahy navíc bodují tepelnými a akustickými výhodami, které významně přispívají k vysoké kvalitě bydlení. Vizuálně by neměly být opomíjeny ani podlahové krytiny z korku. Přicházejí v široké škále variant a mohou Vašemu obytnému prostoru dodat přirozený nádech v souladu se skandinávským stylem vybavení.

 

DEJTE SVÝM VLASTNÍM ZDEM KOUZLO SE SKANDINÁVSKÝM STYLEM TAPET

Tapeta Vám nabízí řadu možností, jak vyzdobit interiér ve skandinávském stylu. Můžete se vrátit k rozmanitému výběru, od jednoduchých tapet ve stylových barevných variantách přes přírodní dekory ve dřevě nebo kamenném vzhledu až po moderní vzorované tapety, které promění Vaši zeď na vizuální zvýraznění. Zatímco jednobarevné tapety a designy v optice dřeva nebo kamene bodují jednoduchým vzhledem, vzorované tapety mohou do interiéru přidat něco určitého. Pro skandinávský styl a interiér jsou obzvláště vhodné tapety s geometrickým vzorem, které zajišťují soudržný celkový obraz se strukturou a řádem, stejně jako pruhované tapety, které jsou mimořádně univerzální a navíc bodují moderním vzhledem.

JEDNODUCHÁ PRO MINIMALISTICKÝ VZHLED

Díky svému jednoduchému designu jednobarevné tapety nabízejí neomezené možnosti designu pro vkusný a stylový design interiéru. Můžete si tedy jednoduše vybrat tapetu ve vhodné barvě pro své plány vybavení a položit tak základ například pro skandinávský design místnosti. K tomu jsou obzvláště vhodné světlé dekory v bílé, béžové, šedé nebo pastelové tóny, jako je modrá či růžová. Obyčejná tapeta je k dispozici také v různých strukturách, které dodávají jednoduchému vzhledu obložení stěn určitý lesk.

 

SKANDINÁVSKÝ STYL: AUTENTICKÉ DEKORY V DŘEVĚ A KAMENI

Tapeta 907851 A.S. Création Best of Wood'n Stone 2nd Edition

Není bez důvodu, že realistické tapety v autentickém dřevěném nebo kamenném vzhledu jsou již léta trendem. Bodují atraktivním a stylovým vzhledem a díky svému jednoduchému designu je lze různě kombinovat. Pokud chcete zdůraznit přirozený prvek skandinávského stylu interiéru, tyto tapety jsou pro Vás. Dřevěné a kamenné tapety zároveň bodují svým rustikálním vzhledem, který Vašemu vybavení ve skandinávském stylu dá něco jistého. Kromě realistických barevných variant najdete dekory dřeva a kamene v mnoha dalších barvách, které se objevují také ve skandinávském nábytku, včetně bílých a jemných pastelových tónů, jako je růžová nebo světle modrá. Kamenná tapeta si přijde na své zejména ve světlých barevných variantách, které doplňují průmyslový vzhled obložení stěn a vytvářejí tak vzrušující kontrast.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

Napsat komentář