vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin
Odborné poradenství
+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

NÁPADY NA DESIGN POKOJE PRO TEENAGERY

Tuesday, September 22, 2020

Vlastní pokoj je pro většinu teenagerů nejdůležitějším místem v domě - je to útočiště, kde se mohou svobodně vyjádřit a vyvinout se v mladé sebevědomé dospělé. To znamená, že správné vybavení hraje důležitou roli. Mělo by to být osobní prohlášení, odrážející kdo jsou jako lidé, a také by měl pokoj sloužit jako rozšíření jejich osobnosti.

SPRÁVNÁ PODLAHA DO POKOJE PRO TEENAGERY

Podlahová krytina je základním kamenem interiérového designu. Vzhledem k široké škále podlah, z nichž si můžete vybrat tu pravou, může být obtížné rozhodnout. Následuje několik návrhů, které mohou pomoci při rozhodovacím procesu. Nadčasové klasiky, jako jsou dřevěné podlahy a koberce. Včetně moderních alternativ, jako je vinyl, který zaznamenává neustálý nárůst popularity.

 

VINYLOVÁ PODLAHA: AUTENTICKÁ A MODERNÍ

Zejména vinylová podlaha je díky své stabilitě a snadné údržbě vhodná pro instalaci do pokoje pro teenagery, ať už se jedná o chlapce nebo dívky. Udržuje totiž místnost čistší. Autentické reprodukce dřeva v jemných hnědých tónech rozvíjejí své přirozené kouzlo, zejména v kombinaci s oceánskou modří a mnoha pastelovými odstíny. Kromě toho má vinylová podlaha řadu tepelných a akustických výhod, které z ní činí praktického hrdinu každodenního života.

Můžete si vybrat mezi lepenou verzí, volně položeným vinylem, anebo použít neuvěřitelně praktický zámkový vinyl. Ten je rychle a snadno položitelný díky instalovanému „klikacímu“ spojení. Váš syn nebo dcera i tak mohou novou podlahu užívat během několika okamžiků a mají možnost vytvořit si svůj vlastní ráj.

 

DŘEVĚNÉ PODLAHY: ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ PŘÁTELSKÉ A PŘÍRODNÍ

Gerflor Creation Design 30 "0817 North Wood Mokaccino" (18,4 X 121,9 cm)

Přírodní podlahy ze skutečného dřeva ztělesňují především vysokou kvalitu a odolnost - ideální do pokoje pro teenagery. Přirozený vkus upravené dřevěné podlahy je podtržen ušlechtilým vzhledem, který Vám nabízí neomezené možnosti designu. Podlaha je k dispozici v mnoha barevných odstínech a nejrůznějších strukturách. Zatímco chladné šedé odstíny a designy ze světlého dřeva jsou zvláště účinné v kombinaci s jemnými růžovými a lila odstíny. Teplejší dekory dobře ladí s tmavšími odstíny, jako je bordeauxská červená nebo oceánská modrá. To vytváří ráj pohodlí, zejména v podobě měkkých textilií.

Řešení tvrdé podlahy navíc umožňuje udržitelné a zdravé bydlení, z čehož mají největší užitek alergici. Díky trvanlivosti vyrobených dřevěných podlah si můžete po mnoho let užívat autentické podlahové krytiny.

 

KOBEREC: UNIVERZÁLNÍ A KOMFORTNÍ

Téměř žádná jiná podlahová krytina není tak rozmanitá jako koberce. Řešení textilních podlah, které je k dispozici v široké škále barev, promění každou místnost v klidnou oázu pohody. Vaše dítě si může jednoduše vybrat správnou podlahu ve své oblíbené barvě a vytvořit si svůj vlastní osobní styl. Pomocí kobercových dlaždic nebo kobercových prken můžete také měnit tvar a barvu podlahy a vytvářet tak jednotlivé vzory. Co třeba populární šachovnicový vzor?

Kromě praktických akustických vlastností boduje koberec zejména svým měkkým povrchem, což vytváří příjemný pocit chůze a udržuje nohy v chladných měsících příjemně teplé.

Textilní podlahová krytina také poskytuje znatelné zlepšení kvality vzduchu v místnosti, což z ní činí ideální volbu pro alergiky.

Gerflor Texline "1736 Timber Classic"

MODERNÍ OBKLADY NA STĚNY PRO VAŠE POKOJE PRO TEENAGERY

Bílé zdi patří minulosti! V našem pestrém výběru najdete moderní a vkusné obklady stěn vyhovující každému vkusu, včetně klasických tapet a různých nástěnných maleb, které Vašemu synovi nebo dceři umožní zařídit si pokoj podle jejich individuálních zájmů a vášní.

 

VŠESTRANNÝ STĚNOVÝ DESIGN PRO KOHOKOLI

Tapety nabízejí neuvěřitelnou rozmanitost: od jednoduchých jednobarevných obkladů stěn, které lze vylepšit individuálními akcenty a moderní podlahovou krytinou, až po stylové vzorované tapety, vše je v nabídce.

Navzdory obecným očekáváním vyžaduje tapetování relativně malé úsilí - zejména u samolepicích tapet. Praktické zakrytí stěny umožňuje velmi snadnou a uživatelsky přívětivou instalaci, aby si Vaše dítě mohlo svou novou vysněnou stěnu užít v každém okamžiku.

Tapeta 361674 A.S. Création Neue Bude 2.0

Pruhované tapety s jemnými barvami mohou vytvořit čisté pozadí pro ložnici Vašeho teenagera, aby si ji mohl navrhnout tak, jak chce. Tento vzor je unisex a může se perfektně hodit pro chlapce i dívku. Máme mnoho dalších možností, jako je tato, v různých barvách a stylech, aby vyhovovaly potřebám Vašeho dospívajícího. Můžeme Vás ujistit, že z našich více než 5 000 tapet najdete něco pro každého, kdo si přeje revoluci svých zdí.

Tapeta s geometrickým vzorem poskytuje jasnou strukturu a nabízí také různé možnosti vkusného a stylového vybavení. Obzvláště jde o geometrickou tapetu ve skandinávském stylu, která odráží minimalismus severského vybavení.

Mramorované prvky jsou v současných trendech života stále běžnější. Kámen vyzařuje luxus a exkluzivitu. Mramorová tapeta je zvláště účinná v kombinaci s moderní vinylovou podlahou a jednoduchými dekorativními předměty, díky čemuž se ideálně hodí do pokoje pro teenagery.

 

OSOBITÝ STYL S FOTOTAPETAMI

Pomocí tapet můžete na zeď umístit své individuální zájmy a vášně - své oblíbené zvíře, své osobní vysněné město nebo kouzelnou krajinu, která Vás tam okamžitě přenese.

Útěk na svůj vlastní soukromý ostrov, kde si můžete odpočinout v pohodlí svého domova a sledovat vlny narážející na pobřeží. Tato tropická krajina oceánu může přeměnit jakoukoli obyčejnou místnost na luxusní oázu pohody.

Fototapety TropicalSea DD115049 A.S. Création XXL 5

Autentická tapeta je ideální pro nábytek ve venkovském stylu. Vytváří přírodní kouzlo a také ponechává prostor pro vzrušující dekorativní prvky, které doplňují tropický vzhled písečných pláží a činí z pohodlí ústřední téma interiérového designu.

Můžete najít moderní alternativu s tématem New Yorku, které přináší snový vzhled města, které nikdy nespí, na zeď vašeho teenagera. Zejména černobílá verze skvěle ladí s červeným nábytkem a elegantní vinylovou podlahou v chladných odstínech šedé nebo hnědé.

 

DEKORAČNÍ NÁPADY DO POKOJE PRO TEENAGERY

Dekorativní předměty a hravé bytové doplňky jsou ideálním řešením pro oživení Vaší vlastní oázy pohody a dotvoření Vašeho vybavení. Tímto způsobem můžete nastavit vzrušující akcenty a vhodným způsobem také doplnit barevnější design.

Jasné hlavní světlo v ložnici, které osvětlí místnost, ji udělá také opticky prostornější. Dokonce i místo pro zavěšení klobouků na háčky je skvělý vzhled, který může vylepšit místnost. Polštáře a další textilie mohou také vytvořit prvek pohodlí, který by měl být v každé ložnici. Nabízejí také neuvěřitelnou flexibilitu, protože je lze kdykoli přizpůsobit barevnému motivu místnosti.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

Zpět k příspěvkům
Garance nejlepší ceny

Garance nejlepší ceny

Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!

Nabídky na míru

Nabídky na míru

Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!

Vzorky zdarma

Vzorky zdarma

Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!