Naše výhody
 • Všechny ceny včetně DPH
 • Garance nejlepší ceny
 • Služba zasílání vzorků
 • Vzorky zdarma
 • Největší výběr podlahových krytin na internetu

Jsme největším evropským internetovým poskytovatelem podlahových krytin, tapet a koberců. Od roku 2007 jsme hrdí na to, že vždy můžeme nabídnout nejlevnější ceny a prvotřídní služby.

Jít do e-shopu BRICOFLOR
Obecné

KOBERCE V LOŽNICI – RELAXAČNÍ ATMOSFÉRA POMÁHAJÍCÍ VAŠEMU ODPOČINKU

V ložnici obvykle chcete mít útulnou atmosféru, a tak studené nohy jsou absolutní tabu. Kromě vybavení je zodpovědná za vytvoření všestranného útulného prostředí také podlaha. S kobercem na správném místě můžete svou ložnici proměnit v oázu pohody, kde můžete relaxovat. V následujícím textu Vám ukážeme, jak a proč využít koberce v ložnici.

OBSAH

 • Potěšení pro Vaše smysly - měkké koberce v ložnici
 • Správný design – dokončete živý styl s koberci
 • Měkký povrch, teplé nohy - koberce v ložnici
 • Tvary koberců - ten správný tvar pro Vaši ložnici
 • Formáty velikosti – koberce v ložnici
 • Koberce do ložnice – najděte vše snadno na Bricoflor

 

POTĚŠENÍ PRO VAŠE SMYSLY – MĚKKÉ KOBERCE V LOŽNICI

Každý, kdo má dlaždice nebo laminátovou podlahu, zná jeden problém: ranní procházka po ložnici znamená, že budete mít husí kůži. Povrch studené podlahy zajišťuje okamžité probuzení a je jako ledová sprcha. Pro všechny, kteří dávají přednos jemnosti, existuje jednoduché řešení: koberce v ložnici. Koberce se většinou používají k vizuálnímu zkrášlení místnosti, ale jsou schopny poskytnout výrazně více. V ložnici pomáhají nejen vytvářet atraktivní doplňky k nábytku a skrývat staré podlahy, ale také dokážou dát atmosféře ložnice zcela nové světlo. V našem internetovém obchodě BRICOFLOR máme řadu různých typů koberců a vzorů. Tímto způsobem lze najít perfektního každodenního společníka pro každou ložnici a všechny styly vybavení. Využijte příležitosti a objevte širokou škálu koberců.

 

SPRÁVNÝ DESIGN - DOKONČETE ŽIVÝ STYL S KOBERCI

Koberec, který si vyberete, by samozřejmě měl vizuálně odpovídat vybavení Vaší ložnice. Doporučuje se používat kontrasty. Máte v ložnici tmavší nábytek? Lehký koberec v bílé barvě nebo koberec v jemné zelené barvě může pomoci uvolnit atmosféru. Na druhou stranu s bílým a jednoduchým interiérem můžete použít o něco barevnější akcenty. Koberec v červené barvě nebo koberec v tmavě zelené barvě místnost oživí a je vzrušujícím vrcholem.

V zásadě byste měli raději zvolit klidné barvy a tlumené nuance v ložnici. Pestrobarevný koberec v růžové barvě může vypadat dobře, ale často v ložnici rozptyluje. Zejména v oblastech, které jsou navrženy tak, abyste zde odpočívali, jsou návrhy měkkých koberců nejvhodnější pro to, aby Vám poskytly správnou náladu. Takže solidní vintage koberce nebo etno koberec v jednoduchých tónech jsou vynikající volbou, aby nebyly nudné, ale ne příliš fantastické.

 

MĚKKÝ POVRCH, TEPLÉ NOHY – KOBERCE V LOŽNICI

Materiál koberců v ložnici je také zásadní pro správné prostředí. I když můžete v obývacím pokoji klidně použít krátké koberečky, v ložnici se s nimi často budete cítit příliš nepříjemně a nepohodlně. Na druhou stranu by vhodnou volbou byl koberec z měkké vlny, jehož jemná vlákna vytvářejí obzvláště příjemný pocit dobrý pocit. Vždy pamatujte, že koberec by měl přispívat k pocitu, že večer usnete a ráno se probudíte svěží.

 

TVARY KOBERCŮ – TEN SPRÁVNÝ TVAR PRO VAŠI LOŽNICI

Tvar koberce v ložnici závisí na tom, kam chcete koberec umístit. Koberec se většinou používá ke zúžení skupiny nábytku, a proto je umístěn pod postel. Chcete-li tam také vložit svůj koberec, nejlepší volbou je obdélníkový koberec. Kruhový koberec ve správných rozměrech však může také pomoci vylepšit atmosféru Vaší ložnice. Umístěny před komody nebo jen na dlouhých stranách postele, kobercové běžce mohou dosáhnout vynikajícího účinku a usnadnit Vám vstávání každý den.

 

FORMÁTY VELIKOSTI - KOBERCE V LOŽNICI

V závislosti na velikosti Vašeho pokoje byste si měli vybrat koberec ve vhodném formátu. U velkých pokojů je proto vhodné umístit postele a noční skříňky zcela na koberec. K tomu je zvláště vhodný koberec o rozměrech 240 x 340 cm. Tím se Vaše nábytková skupina spojí do holistické jednotky, která Vám poskytne dobrou orientaci a útulnost. V menších místnostech je naopak možné vedle postele umístit i několik koberců. Umístění koberce vpravo a vlevo od postele dosahuje velmi podobného efektu bez omezení prostoru.

 

KOBERCE V LOŽNICI – NAJDĚTE VŠE SNADNO NA BRICOFLOR

V naší široké nabídce najdete koberec, který dokonale odpovídá Vašemu osobnímu vkusu a požadavkům. Můžete se snadno inspirovat řadou nabídek a procházet náš online obchod a najít vhodného společníka pro Vaši ložnici. Objevte různé barvy a koberce a vyberte si správnou velikost a formát pro svou osobní oázu pohody. Neexistují žádná omezení pro Vaši kreativitu a máte příležitost činit svá vlastní rozhodnutí.

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

Napsat komentář