BRICO FRIDAY: Využijte ještě dnes slevu 5% na celý nákup * s kódem "BRICONOV21"! * kromě produktů značky Tretford
Odborné poradenství
+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

TAPETY ROSE GOLD – NEJVĚTŠÍ TREND TOHOTO LÉTA

Monday, July 20, 2020

Krásná, jemná a stylová s určitým množstvím extravagance - tapeta Rose Gold  zaujme svou diskrétní elegancí a jedinečnou barvou. Jemné nebo krásně zbarvené růže dokonale ladí s jemnými lesklými nuancemi a kovovými detaily, čímž v místnosti vytváří romantickou atmosféru. Objevte vkusné tapety ve zlatém stylu a přeneste si tento jedinečný trend domů.

TAPETY V PODOBĚ RŮŽOVÉHO ZLATA: MODERNÍ ROSE GOLD TAPETY S ELEGANCÍ

Tapeta 368796 A.S. Création Emotion Graphic

Růžová je barva, kterou lze použít a kombinovat mnoha způsoby. Díky své jemnosti a smyslnosti může mít růžová tapeta nebo růžový efekt velmi zvláštní účinek v závislosti na zbytku vybavení a výběru barev. Barva růžového zlata je odvozena od slitiny zlata, kde přidání mědi a stříbra vytváří jemné odstíny na šperky. Tento velmi populární vzhled nyní také najde místo na Vašich stěnách ve formě tapet.

Další lesk a kovové efekty jsou oblíbené u tapet z růžového zlata. V podstatě však tapety z růžového zlata nemusí být lesklé. Obzvláště důležité jsou nuance inspirované slitinami zlata. Tapeta občas má tendenci být jemnými odstíny šeříku, pomeranče nebo půdy a také přichází do stimulující symbiózy se šedou barvou. Existuje jedna věc, kterou mají všechny tapety se zlatým zbarvením společné. Jedná se o módní vzory a vzory v jemných barvách, které jedinečně kombinují tajemné kouzlo.

 

ZÁŘÍCÍ V KAŽDÉM DNI – TAPETY ROSE GOLD

Tapeta 306604 Architects Paper Metallic Silk

Pokud zvolíte tapetu z růžového zlata, Vaše stěny budou zářit nejen stylovými vzory a jemnými nuancemi. Tapety z růžového zlata jsou k dispozici jako třpytivé tapety nebo vykazují vzrušující kovové efekty v růžovo-zlaté barvě. Tapeta s kovovými efekty může být použita pro zvláště luxusní a bohatý nábytek a je vhodná ve formě skandinávské tapety s geometrickým vzorem pro nedotčený, nordický vzhled s jistou vyrovnanou estetikou.

 

ROSE GOLD VZHLED – DOTEK SKANDINÁVIE

Tapeta 351801 A.S. Création Björn

Obzvláště vzdušná a lehká tapeta z růžového zlata je vhodná zejména pro skandinávské a nordické interiéry. Kolekce A.S. Création Björn zahrnuje řadu skandinávských tapet z růžového zlata s jemnými vintage a retro geometrickými vzory v jemných barvách, které vytvářejí harmonii a mír v každé místnosti. Růžovo-zlaté skandinávské tapety symbolizují éterické barvy a geometrickou přesnost.

 

TAPETY ROSE GOLD V TROPICKÉM STYLU

Pokud chcete vsadit na tapety s růžovým zlatem v neobvyklé a překvapivé edici, objevte ty v tropickém stylu a s palmovým motivem. Tento návrh dokonale ladí s mnoha interiéry, od ložnice a koupelny po kanceláře! Je to velmi moderní styl, který do místnosti přinese hodně pozitivní energie.

TAPETY ROSE GOLD V ASIJSKÉM STYLU

Tapeta 374204 LivingWalls New Walls

Asijské tapety často přesvědčují o stručnosti a silných barvách, jako je černá, červená nebo antracit. Jemnější modely však sáhnou i po zlatých akcentech. V naší nabídce jsou tapety třešňových květů v jemných barvách růžového zlata. V kolekci Livingwalls New Walls najdete dechberoucí vzory inspirované různými kulturami pro inspirativní a moderní uspořádání v stimulující barevné paletě.

 

GEOMETRICKÉ VZORY V RŮŽOVO-ZLATÉ BARVĚ

Tapeta 366832 A.S. Création Scandinavian 2

Geometrická tapeta z růžového zlata používá kontrast formy a barvy. Zatímco vzory mají přímé čáry a stručnost, měkké růžové tóny dovedně zjemňují přesnost vzorů. Tapety tohoto vzhledu jsou proto vhodné pro velmi moderní interiéry nebo pro kombinaci s trochou průmyslového stylu. Jsou také vhodné do přírodních interiérů, jako je romantický venkovský styl nebo vintage nábytek. Od růžových vzorů a proužků až po trojúhelníky, čtverce a trojrozměrné vzory je k dispozici široká škála tapet z růžového zlata.

 

RŮŽOVÁ A ZLATÁ V BAROKNÍ VERZI

Tapeta Versace 370496 | Versace 4

V neobarokním nebo neoklasicistním stylu jsou tapety z růžového zlata obzvláště poutavé. Barokní tapeta je často založena na ozdobách aristokratické architektury a zátiší 17. a 18. století a dává stěnám a místnostem nádherný vzhled. Dekorace z růžového zlata tyto dekory aktualizují a dělají z nich ideální řešení pro interiéry, které kombinují minulost s moderností.

 

ART-DÉCO A TAPETY ROSE GOLD

Elegance a smyslnost - to je styl Art Deco, který se stává opakujícím se trendem. Lesklé prvky jsou velmi žádané, zejména v tomto stylu, a v popředí jsou vysoce kvalitní materiály a kombinace futurismu a květinových dekorů, růžovo-zlaté tapety jsou ideální pro tento výrazný styl interiérového designu. Tapety z růžového zlata také přidávají k extravagantnímu vzhledu lehčí a otevřenější akcenty, protože ve stylu Art Deco často dominuje velmi těžký nábytek a tmavé barvy. Tapeta Rose Gold Art Deco přináší tomuto lehkému a klidnému stylu tento módní a ikonický styl.

Tapeta 363104 A.S. Création Palila

FOTOTAPETY ROSE GOLD

Také ve světě nástěnných maleb na Vás čeká široký výběr stylových modelů z růžového zlata. 3D nástěnné malby a tapety z růžového zlata se inspirují množstvím motivů: od květin, přes západy slunce a pláže, přes abstraktní vzory, či trojrozměrné struktury.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

Zpět k příspěvkům