Naše výhody
  • Všechny ceny včetně DPH
  • Garance nejlepší ceny
  • Služba zasílání vzorků
  • Vzorky zdarma
  • Největší výběr podlahových krytin na internetu

Wir sind Europas größter Onlinehändler rund um Boden, Wand und Decke. Seit 2007 sind wir stolz, immer die günstigsten Preise und erstklassigen Service bieten zu können.
Do BRICOFLOR-Onlineshop
Obecné

TAPETY ROSE GOLD – NEJVĚTŠÍ TREND TOHOTO LÉTA

Krásná, jemná a stylová s určitým množstvím extravagance - tapeta Rose Gold  zaujme svou diskrétní elegancí a jedinečnou barvou. Jemné nebo krásně zbarvené růže dokonale ladí s jemnými lesklými nuancemi a kovovými detaily, čímž v místnosti vytváří romantickou atmosféru. Objevte vkusné tapety ve zlatém stylu a přeneste si tento jedinečný trend domů.

TAPETY V PODOBĚ RŮŽOVÉHO ZLATA: MODERNÍ ROSE GOLD TAPETY S ELEGANCÍ

Tapeta 368796 A.S. Création Emotion Graphic

Růžová je barva, kterou lze použít a kombinovat mnoha způsoby. Díky své jemnosti a smyslnosti může mít růžová tapeta nebo růžový efekt velmi zvláštní účinek v závislosti na zbytku vybavení a výběru barev. Barva růžového zlata je odvozena od slitiny zlata, kde přidání mědi a stříbra vytváří jemné odstíny na šperky. Tento velmi populární vzhled nyní také najde místo na Vašich stěnách ve formě tapet.

Další lesk a kovové efekty jsou oblíbené u tapet z růžového zlata. V podstatě však tapety z růžového zlata nemusí být lesklé. Obzvláště důležité jsou nuance inspirované slitinami zlata. Tapeta občas má tendenci být jemnými odstíny šeříku, pomeranče nebo půdy a také přichází do stimulující symbiózy se šedou barvou. Existuje jedna věc, kterou mají všechny tapety se zlatým zbarvením společné. Jedná se o módní vzory a vzory v jemných barvách, které jedinečně kombinují tajemné kouzlo.

 

ZÁŘÍCÍ V KAŽDÉM DNI – TAPETY ROSE GOLD

Tapeta 306604 Architects Paper Metallic Silk

Pokud zvolíte tapetu z růžového zlata, Vaše stěny budou zářit nejen stylovými vzory a jemnými nuancemi. Tapety z růžového zlata jsou k dispozici jako třpytivé tapety nebo vykazují vzrušující kovové efekty v růžovo-zlaté barvě. Tapeta s kovovými efekty může být použita pro zvláště luxusní a bohatý nábytek a je vhodná ve formě skandinávské tapety s geometrickým vzorem pro nedotčený, nordický vzhled s jistou vyrovnanou estetikou.

 

ROSE GOLD VZHLED – DOTEK SKANDINÁVIE

Tapeta 351801 A.S. Création Björn

Obzvláště vzdušná a lehká tapeta z růžového zlata je vhodná zejména pro skandinávské a nordické interiéry. Kolekce A.S. Création Björn zahrnuje řadu skandinávských tapet z růžového zlata s jemnými vintage a retro geometrickými vzory v jemných barvách, které vytvářejí harmonii a mír v každé místnosti. Růžovo-zlaté skandinávské tapety symbolizují éterické barvy a geometrickou přesnost.

 

TAPETY ROSE GOLD V TROPICKÉM STYLU

Pokud chcete vsadit na tapety s růžovým zlatem v neobvyklé a překvapivé edici, objevte ty v tropickém stylu a s palmovým motivem. Tento návrh dokonale ladí s mnoha interiéry, od ložnice a koupelny po kanceláře! Je to velmi moderní styl, který do místnosti přinese hodně pozitivní energie.

TAPETY ROSE GOLD V ASIJSKÉM STYLU

Tapeta 374204 LivingWalls New Walls

Asijské tapety často přesvědčují o stručnosti a silných barvách, jako je černá, červená nebo antracit. Jemnější modely však sáhnou i po zlatých akcentech. V naší nabídce jsou tapety třešňových květů v jemných barvách růžového zlata. V kolekci Livingwalls New Walls najdete dechberoucí vzory inspirované různými kulturami pro inspirativní a moderní uspořádání v stimulující barevné paletě.

 

GEOMETRICKÉ VZORY V RŮŽOVO-ZLATÉ BARVĚ

Tapeta 366832 A.S. Création Scandinavian 2

Geometrická tapeta z růžového zlata používá kontrast formy a barvy. Zatímco vzory mají přímé čáry a stručnost, měkké růžové tóny dovedně zjemňují přesnost vzorů. Tapety tohoto vzhledu jsou proto vhodné pro velmi moderní interiéry nebo pro kombinaci s trochou průmyslového stylu. Jsou také vhodné do přírodních interiérů, jako je romantický venkovský styl nebo vintage nábytek. Od růžových vzorů a proužků až po trojúhelníky, čtverce a trojrozměrné vzory je k dispozici široká škála tapet z růžového zlata.

 

RŮŽOVÁ A ZLATÁ V BAROKNÍ VERZI

Tapeta Versace 370496 | Versace 4

V neobarokním nebo neoklasicistním stylu jsou tapety z růžového zlata obzvláště poutavé. Barokní tapeta je často založena na ozdobách aristokratické architektury a zátiší 17. a 18. století a dává stěnám a místnostem nádherný vzhled. Dekorace z růžového zlata tyto dekory aktualizují a dělají z nich ideální řešení pro interiéry, které kombinují minulost s moderností.

 

ART-DÉCO A TAPETY ROSE GOLD

Elegance a smyslnost - to je styl Art Deco, který se stává opakujícím se trendem. Lesklé prvky jsou velmi žádané, zejména v tomto stylu, a v popředí jsou vysoce kvalitní materiály a kombinace futurismu a květinových dekorů, růžovo-zlaté tapety jsou ideální pro tento výrazný styl interiérového designu. Tapety z růžového zlata také přidávají k extravagantnímu vzhledu lehčí a otevřenější akcenty, protože ve stylu Art Deco často dominuje velmi těžký nábytek a tmavé barvy. Tapeta Rose Gold Art Deco přináší tomuto lehkému a klidnému stylu tento módní a ikonický styl.

Tapeta 363104 A.S. Création Palila

FOTOTAPETY ROSE GOLD

Také ve světě nástěnných maleb na Vás čeká široký výběr stylových modelů z růžového zlata. 3D nástěnné malby a tapety z růžového zlata se inspirují množstvím motivů: od květin, přes západy slunce a pláže, přes abstraktní vzory, či trojrozměrné struktury.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

 

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR Team!

Napsat komentář