Naše výhody
  • Všechny ceny včetně DPH
  • Garance nejlepší ceny
  • Služba zasílání vzorků
  • Vzorky zdarma
  • Největší výběr podlahových krytin na internetu

Wir sind Europas größter Onlinehändler rund um Boden, Wand und Decke. Seit 2007 sind wir stolz, immer die günstigsten Preise und erstklassigen Service bieten zu können.
Do BRICOFLOR-Onlineshop
Obecné

BRICOFLOR MEETS FORBO – NOVÉ VINYLOVÉ TRENDY 2020

Tým společnosti BICOFLOR nedávno navštívil holandský závod Forbo Flooring GmbH. Během tréninku se naši kolegové naučili hodně o nových designových podlahách pro domácnost a bydlení a bavili se vzrušujícím a informativním rozhovorem s hlavní designérkou Dorothé Kessels. Samozřejmě, nechceme vás připravit o četné dojmy z této návštěvy.

 

Forbo Flooring GmbH je švýcarský výrobce podlahových krytin a stavebních lepidel mezinárodního významu. Společnost má 24 výrobních a prodejních míst, včetně Coevordenu na německo-holandské hranici. Rozsáhlé portfolio produktů zahrnuje linoleum a kobercové dlaždice, velur Flotex, produkty Coral slip-on a v neposlední řadě vysoce kvalitní vinylové podlahy.

 

TOP-SECRET: ZDE JSOU VINYLOVÉ TRENDY 2020

Forbo Allura Commercial "Charcoal Concrete"

V rámci školení byli hosté z Wuppertalu intenzivně seznámeni s nejnovější kolekcí Forbo Allura Luxury Vinyl Tiles, která bude oficiálně zveřejněna příští rok. Vynikající a prvotřídní sortiment zahrnuje vinylové podlahy v každém představitelném konstrukčním a instalačním systému. Zvláštnost: Odborník poprvé nabízí také modely s netypickými rozměry ve velikosti 182 x 32 cm. Celkově je Forbo Vinyl dostupný v mnoha formátech. Dorothé Kessels, vedoucí designu vinylu u Forbo Flooring, se podělila o své myšlenky a představy o vytvoření kolekce Forbo Allura LVT se zvědavými hosty. Řekla, že dává přednost inspiraci pro nové tvary a barvy při cestování v různých kulturách, při přírodních výletech, při čtení, při návštěvě muzeí nebo na internetu. Pro nejnovější kolekci designových podlah byla ohromena skandinávskými vlivy a asijskými motivy, což se odráží v přírodních materiálech ve formě dřeva, keramiky a kamene.

 

NÁDHERNÝ DESIGN KOMBINOVANÝ S VYSOKÝMI TECHNOLOGIAMI

Zbrusu nová kolekce Forbo Allura LVT byla vyvinuta mezinárodním týmem designérů, a proto má nezaměnitelný vzhled. 14 samostatných reliéfních struktur prken a dlažeb vypadá klamně reálně díky zpětnému získání přírodních textur. Autentičnost je také patrná v pocitu chůze, protože vinylové podlahy mají na povrchu dekorační otisk, který reprodukuje každý detail zrna a uzlů v tištěném obraze přesně a brilantně. Rozměrově stabilní povrchová vrstva nabízí optimální ochranu proti namáhání. Navíc povrchová úprava PUR povrchu usnadňuje čištění a péči a šetří spotřebiteli spoustu času a peněz.

Kromě toho mají vinylové podlahy vyšší rozměrovou stabilitu a flexibilitu. Aby bylo možné tyto vlastnosti zaručit, používá Forbo namísto konvenční optické sítě vysoce kvalitní skleněné rouno. Tím je zajištěno, že klikové vinyly mohou být instalovány prakticky na jakémkoli místě, dokonce i pod okny od podlahy ke stropu, a dokonce i v zimní zahradě.

VÝROBA S OHLEDEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Vinylová podlaha Forbo obsahuje až 45% recyklovaného materiálu v základním nátěru. Všechny vinylové výrobky v maximální možné míře splňují současné a budoucí požadavky nařízení REACH pro chemické látky. Všechny vinylové podlahy jsou vyráběny v Nizozemsku a díky efektivnímu systému environmentálního managementu se každý den šetří více CO2!

Forbo stále více využívá přirozenější "organická změkčovadla", která mohou do jednoho roku znovu růst.

KREATIVNÍ SRDCE FORBO - SETKÁNÍ S DESIGNÉRY

Po nahlédnutí do produkce jsme šli do studia designérky Dorothé Kessels.

Paní Kessels byla k účastníkům školení velmi otevřená a přátelská a odpovídala na četné otázky. Jeden z nich zní: "Jak vypadá dům designéra?" Upřímná odpověď pak vycházela ze skutečnosti, že vedoucí designu vlastní tři domy a jejich design závisí pouze na životním prostředí. Takže jeden z jejich domů je velmi malý, minimalistický a pohodlný, zatímco ostatní jsou poměrně velké a barevné.

V reakci na poptávku zákazníků v roce 2019, Dorothé Kessels odhalila, že rustikální návrhy s reliéfními a dubovými dekory byly obzvláště v módě. Vizuálně zákazníci hledají co nejmenší počet opakování vzoru a vysokou hustotu textur. Obecně se v budoucích projektech nesnaží vypadat příliš odlišně. Návrhářka ráda sleduje trendy a díky pozorování a detailní a pečlivé analýze může vytvářet prognózy pro budoucí sbírky a projekty.

Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Jsme samozřejmě k dispozici také na telefonu nebo e-mailu. Rádi o Vás uslyšíme.

Těšíme se na Vás u dalšího příspěvku, Váš BRICOFLOR team!

Napsat komentář