SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
 Acoustic Déco "Tmavý dubl" | 52 x 52 cmImage maximise icon
 Acoustic Déco "Tmavý dubl" | 52 x 52 cmImage maximise icon
 Acoustic Déco "Tmavý dubl" | 52 x 52 cmImage maximise icon
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 7 krát za poslední 4 týdny.

  • Moduly akustických panelů o rozměrech 52 x 52 nebo 104 x 52 cm
  • Možnost kombinace: horizontální nebo vertikální instalace
  • S konektorem - instalace bez rušivých spojů
  • Jednoduchá montáž - lepení, šroubování nebo přibíjení hřebíky
  • Ekologicky šetrná struktura výrobku: recyklovaná PET plsť a dřevo s certifikátem FSC
-29 %
699,00 Kč za kus
499,00 Kčza kus
1848,15 Kč za m²
NABÍDKY

Celkový součet(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

249 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

3-5 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 7 krát za poslední 4 týdny.

Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Acoustic Déco "Tmavý dubl" | 52 x 52 cm

Poznejte zcela novou tvář akustických obkladů stěn s Chantemur Acoustic Déco. Na rozdíl od běžných akustických panelů lze moduly používat flexibilně a individuálně, takže si můžete užívat naprosté tvůrčí svobody. Dejte volný průchod svým přáním a nápadům a spolehněte se na akustické panely v modulární podobě!

Akustické panely Chantemur Acoustic Déco se oproti jiným dřevěným panelům vyznačují modulární formou a širokou nabídkou variant. Vybírat můžete mezi čtyřmi variantami dekoru ve formátu 52 x 52 cm a čtyřmi variantami ve formátu 104 x 52 cm. Všechny akustické moduly mají tloušťku 10 mm. Široká škála tvarů a dekorů vám umožňuje být kreativní. Kombinujte jednotlivé dekory a formáty a používejte moduly buď horizontálně, nebo vertikálně. Spojovací prvek - černá plstěná lišta - zajišťuje instalaci bez opticky rušivých spojů a dokonalý povrch. Systém s konektorem je speciální prvek, který je pro Chantemur Acoustic Déco jedinečný. Řezání na míru je stejně snadné jako montáž, kterou lze provést pomocí hřebíků, šroubů nebo montážního lepidla. Je také možné integrovat nástěnné obrazy, tapety, nástěnná svítidla, police a další dekorativní prvky.

Dřevěné akustické panely jsou k dispozici ve čtyřech variantách dekoru. Kromě akustických panelů v šedé barvě jsou moduly k dispozici také v krémově béžové, přírodní dubové a hnědé barvě.

Akustické moduly Chantemur Acoustic Déco lze namontovat na stěny i stropy a umožňují rychlou a snadnou modernizaci místnosti jako akcentní stěna i jako celoplošný obklad. Akustické panely Chantemur Acoustic Déco zajišťují kromě možnosti individuálního řešení místnosti také optimální akustiku místnosti.

Je samozřejmé, že u společnosti Chantemur Acoustic Déco hraje roli také udržitelnost. Akustické stěnové panely se skládají z 9 mm silné recyklované PET akustické plsti a 1 mm silné vrstvy pravého dřeva z dřeva s certifikátem FSC. Tím je zajištěna nejen udržitelnost, ale i zdravotní nezávadnost stěnových panelů.

Vyzkoušejte si nyní designovou všestrannost desek Chantemur Acoustic Déco a vytvořte si jedinečné místnosti s vlastním podpisem!

Technické informace
Arrow icon