Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Schöner Wohnen je největší časopis o životním stylu v Německu. Schöner Wohnen znamená Krásné bydlení, a to je přesně to, čeho lze pomocí těchto sbírek dosáhnout. Vzory jsou moderní a tapety se vejdou do každé místnosti. Jsou v souladu s nejnovějšími trendy, a dokonce předcházejí novým trendům. Vzory na tapetách jsou moderní a v souladu s nejnovějšími trendy a v některých případech dokonce udávají nové trendy.

Dozvědět se více

Schöner Wohnen

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Schöner Wohnen radí čtenářům v oblasti designu a dekorací již od roku 1960 a nyní se soustředí na nejnovější sbírky tapet. Od doby, kdy začali navrhovat vytvořil Schöner Wohnen děvet různých sbírek. Schöner Wohnen usiluje nejen o moderní design, což dokazuje například tapeta s efektem dřeva, ale i o vysokou kvalitu návrhů.

Možnost pro každý pokoj a styl s návrhy od Schöner Wohnen

Osmá a devátá sbírka od Schöner Wohnen jsou ještě kreativnější než předchozí sbírky, a to především proto, že obsahují mnoho různých barev a vzorů. V těchto dvou kolekcích ale nejdete i jednobarevné tapety. Je to perfektní možnost do mezi sebou mixovat rozdílné styly a druhy tapet.

Schöner Wohnen 8 – Nekonečné kombinace možností tapet pro vytvoření vašeho osobního stylu

Osmá řada navržená Schöner Wohnen obsahuje mnoho různých barev a vzorů. Vzory jsou moderní, a dokonce i květinové. Některé z tapet jsou v krémové a béžové barvě. Červená barva v této kolekci je velmi poutavá. Jsou zde i dvě různé pruhované tapety. Jedna z těchto pruhovaných tapet má velmi specifický design se silnějšími a tenčími pruhy. Druhá tapeta má velké bílé druhé. Květinové vzory v této kolekci jsou provedeny ve světlejších barvách. Jako jsou pastelově zelená, světle růžová, a šedá. Také jednobarevné tapety jsou také v pastelových barvách ale zároveň v poutavých barvách jako tmavý šedozelený odstín. Poslední květinové vzory jsou v jasných barvách na bílém pozadí, na kterém skvěle vyniknout.

Schöner Wohnen 9 – Tři různá témata a velké množství designu pro váš domov

Tato devátá kolekce je plná energie, je moderní a bude se dokonale hodit do jakékoli místnosti se jí rozhodnete umístit. Tato sbírka je rozdělena do tří jednotlivých témat – umění & řemeslo a grafika & barvy a Flora. Jednotlivé témata a tapety mezi sebou můžete mixovat a míchat díky velké nabídce, která zahrnuje i jednobarevné tapety v rozdílných odstínech.

Umění a řemesla – zahrnují tapetu s efektem dřeva který je ve velmi realistickém provedení a bude vypadat jako skutečná dřevěná zeď. Tapeta s efektem dřeva je nabízena ve třech různých barvách. Dalším motivem, která je v této řadě zahrnutá je tapeta s efektem plátna, která je dispozici v pastelových a zemitých odstínech. To dodá vašemu domovu klidný pocit. Tapety v linii Flora samozřejmě zahrnují květinové vzory. Tyto květiny vypadají, jako by byly ručně nakreslené. Květinové tapety jsou nabízené v krásných odstínech modré, růžové a béžové. V linii Flora je také zahrnutá pruhovaná tapeta. Všechny barvy jsou velmi krásné a jemné, čímž docílíte moderního a elegantního vzhledu. Poslední linie v kolekci Schöner Wohnen 9 je grafika & barvy. V této linii najdete rozmanité množství barev. Pastelové barvy jsou klidné a radostné, zemité barvy jsou jednoduché a elegantní. Proto se mezi sebou skvěle doplňují a můžete je mezi sebou mixovat. Najdete zde také pět tmavších barev, které vypadají skvěle v kombinaci s dřevěným motivem. Dalším krásným motivem, který zde najdeme jsou trojúhelníkové vzory.

THE BEST OF BOTH WORLDS WITH SCHÖNER WOHNEN: HIGH QUALITY AND BEAUTIFUL DESIGNS  

Můžeme to nazvat nejlepší z obou světů, protože krásné vzory od Schöner Wohnen jsou zároveň velmi praktické, protože jsou vyrobeny z netkaného materiálu. Jedná se o relativně nový způsob výroby tapet, který se ale stává více a více populární, protože má tolik výhod. Velká výhoda spočívá například v tom, že se velmi snadno nalepují. Lepidlo se nanáší přímo na zeď, to znamená, že se vyhneme namáčení tapet do lepidla. Tento druh nástěnných tapet nemění velikost tapet na základě vlhkosti, tak jak je tomu u papírových tapet. Další výhodou netkaného materiálu je vysoká stálost barev, což znamená že se s časem nemění jejich barva. V případě že se objeví jemné skvrny, můžeme je vyčistit kartáčem nebo houbou. V případě větších skvrn můžeme na některé druhy tapet dokonce použít mýdlo. Tyto omyvatelné tapety tedy mohou být umístěné do místností kde jíte, nebo kde si hrají děti. Pokud se chystáte renovovat, původní tapetu lze snadno odstranit i za sucha. Nepotřebujete žádné nástroje ani chemikálie a na stěně nezůstanou žádné zbytky a nedojde k poškození.

Estetika a udržitelnost v jednom produktu: Eco-friendly tapety navrhnuté Schöner Wohnen

Všechny produkty navrhnuté společností Schöner Wohnen jsou šetrné k životnímu prostředí. Během jejich výroby nedochází k poškozování životního prostředí a jsou vyrobeny z materiálů získaných z odpovědných zdrojů. To potvrzuje značka FSC. Ta je udělena pouze společnostem, které se chovají zodpovědně k životnímu prostředí a snaží se najít lepší možnosti a zachránit naší vzácnou planetu.

Nakupujte Schöner Wohnen na BRICOFLOR CZ

Bricoflor CZ nabízí nejlepší ceny nejen při nákupu Schöner Wohnen ale i ostatních sbírek. Prohlédněte si náš internetový obchod a kompletně upravte svůj domov pomocí produktů od Schöner Wohnen nebo jiného výrobce v našem sortimentu.  Můžete využít naši bezplatnou službu vzorků, která je skvělá, pokud chcete vědět, jak vámi vybraná tapeta vypadá ve skutečnosti, případně jak se bude hodit do vašeho současného interiéru nebo jak společně ladí více rozdílných motivů nebo barev. Další službou je kalkulačka rolí online. To vám pomůže spočítat kolik rolí tapet budete potřebovat, pokud se rozhodnete pro vytapetování celého domu. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás.