ESPRIT HOME ESPRIT KIDS 5 – Dětské tapety na zeď

Dětské tapety na zeď ESPRIT Kids 5 od známé značky ESPRIT Home vyvolávají úsměv …

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Esprit home ESPRIT kids 5 – dětské tapety na zeď

Nová kolekce dětské tapety na zeď ESPRIT Kids 5 od ESPRIT Home představuje šťastný svět plný moderních pohádek. Četné tapety vzorů i tapety na zeď prosté barvy v každé představitelné oblíbené barvě čekají, až se z dětského pokoje nebo pokoje pro mládež stane místo pro hraní, relaxaci a kreativitu. Roztomilé vzory ze světa kosmického cestování, technologie a fauny, stejně jako fantastické motivy, jako jsou jednorožci a draci, tvoří jen několik imaginativních návrhů kolekce ESPRIT Kids 5. Obyčejné barevné tapety na zeď jsou zvláště vhodné v jednoduchých barevných odstínech jako tapety do dětské pokoje, aby zajistily klidný spánek a uklidňující prostředí.

Zvířecí motivy ESPRIT home ESPRIT kids 5

Tapety se zvířaty od ESPRIT Kids 5 můžou v dětském pokoji vytvořit živou atmosféru, která vás zve ke hře a objevování. Udržujte své děti v dobré náladě a vzbuďte zvědavost s roztomilými zvířecími motivy. Například snové lesní scény s roztomilými liškami a ospalými sovami jsou ideální pro dětský pokoj, aby se dětem dobře spalo. Láskyplně navržené motivy a okouzlující vzory nabízejí ideální materiál pro nápadité povídky o spaní o hradech, králech, princeznách a fantastických světech.

Dětské tapety Z ESPRIT HOME ESPRIT KIDS 5

Ještě více pohádkové jsou tapety na zeď s jednorožci, kteří vezmou vaše dítě na cestu do vzdálených světů. Okouzlující tapety na zeď z dojemné kolekce ESPRIT Kids 5 jsou k dispozici v jemných odstínech růžové tapety na zeď i silnější odstíny růžové a jsou dokonale zakončeny hravými tečkami.

Probuď se radostí z objevování a touhy se učit s roztomilým dinosaurem na tapetě. Nástěnné tapety ve světle zelených a modrých tónech přicházejí s obzvláště láskyplně a fantasticky navrženými vzory draka a dinosaura. Malí dinosauři jsou přátelé s roztomilými myškami a s pohádkovými zámky. Děti si tyto tapety jednoduše zamilují.

Dětské tapety na zeď pro hravé děti

Stavba z pískoviště nyní pokračuje v dětském pokoji s kolekcí ESPRIT Kids 5. Tapety zajišťují rýpadla, traktory a míchačky betonu ve veselých odstínech oranžové, modré a zelené s trendy stříbrným nádechem, dobrou náladu a vzbuzují zvědavost. Nejenže jsou to hravé tapety se stavebním vybavením pro zábavu a kreativní hraní v dětském pokoji, ale také tapety, které se nezdají být z tohoto světa.

Dětské tapety s pruhy, tečkami a hvězdami ESPRIT 5

Klasické vzory s pruhy, tečkami, hvězdami a květinami jsou ideální pro nenáročné jedince, ale přesto velmi přátelské k dětem. Designové a moderní tapety pro děti jsou dětské díky barevným akcentům a abstraktním vzorům v podobě akvarelu, přestože jasné a jednoduché pozadí znamená modernost a lze jej také použít univerzálně, pro všechny pohlaví a všechny věkové kategorie.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETy na zeď!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od Esprit home, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY na zeĎNIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY na zeď

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Luxusní tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od Esprit Home.

KUPUJTE TAPETY na zeďV ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více