Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

ESPRIT HOME ESPRIT 14 – Jedinečné tapety na zeď

Tapety na zeď v kolekci ESPRIT 14 od známé značky plné módy a životního stylu ESPRIT Ho…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Esprit home ESPRIT 14 – Obrazce slunce

Tapety na zeď z kolekce ESPRIT 14 z ESPRIT Home jsou navrženy tak, aby jste měli pocit, že na vás dopadají sluneční paprsky. Vzorované tapety na zeď inspirované denním světlem i prosté tapety přicházejí s obzvlášť jasnými a průhlednými vzory, které připomínají jasný ranní vzduch nebo teplo poledního slunce. Ve světlém a velmi jemném barevném spektru jsou tapety na zeď od ESPRIT 14 zvláště vhodné pro velmi mladý a moderní nábytek. Geometrické tapety na zeď však také poskytují jemné retro kouzlo.

V sérii Morning Blush najdete především jemné vzory připomínající východ slunce. Čekají vás trochu intenzivnější vzory v chladných barvách. Řada Bright Sunlight od ESPRIT 14 vystihuje svůj název, protože zde na vás čekají teplé barvy a množství poledního slunce. Moderní tapety na zeď ze série Afternoon Haze, které si hrají stíny a kontrasty, poskytují malou dynamiku.

Tapety na zeĎ Z ESPRIT home – kolekce ESPRIT 14

Cvrlikání ptáků, čistý a svěží ranní vzduch a začátek nového dne plného možností - tapety na zeď z kolekce ESPRIT 14 ze série Morning Blush přinášejí svit ranního slunce do vašich pokojů. Kulaté geometrické tapety na zeď v čerstvých korálových, žlutých, světle modrých a mátových tónech přinášejí do domu pastelové barvy východu slunce.

Skandinávské tapety na zeď lze také ideálně kombinovat v moderním a rezervovaném stylu Hygge se svíčkami, měkkými a tekoucími materiály a světlými barvami. Jemné a průhledné barvy tapety připomínají čerstvý ranní vzduch, zatímco veselé vzory geometrické tapety jsou nenápadné a vytvářejí veselost.

Relaxační tapety na zeď Z ESPRIT HOME ESPRIT 14

Užijte si den s tapetou z řady Cool Noon z kolekce ESPRIT 14 z ESPRIT Home. Intenzivní sluneční světlo dodává světu živé a současně ostré stíny barev. Co by bylo lepší v poledne než chladné akvarely a růžové tóny, které vyhodí na zeď nečekané linie, pruhy, přechody a hravé kruhy? Živé luxusní tapety od ESPRIT 14 inspirují jemnými, ale letními svěžími dekoracemi. Například květinový vzor květinové tapety vyvolává téměř euforické prostředí pro ještě více energie přes den.

Esprit home ESPRIT 14 – jasné a veselé tapety na zeď

Brilantní barvy a oteplovací vzory - nástěnné tapety řady Bright Sunlight, připomínající světlo poledního slunce, hodí do vašeho interiéru velmi speciální světlo. Když je léto, odpolední slunce svítí zvláště jemnými a zlatými barvami a tapety budou v teplém a třpytivém světle – stejně jako tapety od ESPRIT 14. Tendrové linie a módní pruhované tapety jsou svisle a vodorovně podél stěn a vytvářejí světlý design interiéru. Užíváme si pocit pohody a užijeme si poslední teplé paprsky slunce, které ale mohou trvat po celý rok!

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY na zeď NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY na zeĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety do ložnice z kolekce od Home Esprit.

KUPUJTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více