vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

ESPRIT HOME ESPRIT 13 – TAPETY na zeď PLNÉ přírodních motivů

Tapety na zeď z kolekce ESPRIT 13 představené značkou životního stylu ESPRIT Home přicházej&iacu…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Esprit Home ESPRIT 13 – Moderní tapety

V kolekci ESPRIT 13 najdete tapety na zeď, které vám zaručí dobrou náladu. Ve spolupráci se známým výrobcem tapet A.S. Création je společnost ESPRIT Home a A.S. Création dokonale přizpůsobena tak, aby vám ukazovaly různé vzory, které jsou typické pro jednotlivá roční období. Jarní vzory najdete pod tématem romantické botaniky, zatímco léto přichází s nostalgickým folklórem. Na podzim je to trochu extravagantnější, protože luxusní tapety na zeď vytvářejí exkluzivní atmosféru. Na zimu má ESPRIT 13 sbírku minimalistických tapet, které jsou typické svou autentičností a purismem.

Kromě toho společnost ESPRIT Home vytvořila řadu kolekcí ESPRIT 13, která vás ohromí ekologické tapety ECO šetrné k životnímu prostředí. Tapety na zeď, které jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, se však vyznačují nejen svou zvláštní udržitelností, ale také ukazují třpytivé grafické kovové vzory pro moderní nábytek se světlým nábytkem a přátelskými interiéry.

ROMANTICKé tapetY: ESPRIT HOME ESPRIT 13 a jarní tématika

Řada Romantic Botanics kolekce ESPRIT 13 přináší slunce do vašeho domova a probouzí duše, které byli v zimním spánku. Zvláštní loutkou pro jarní sérii kolekce ESPRIT 13 jsou květinové tapety na zeď v různých variantách. S květinovými tapetami můžete vytvořit styl ušlechtilého venkovského domu ve stylu staré anglické chalupy nebo můžete vytvořit mladý a moderní vzhled s čirým a lineárním nábytkem. Bezchybná bílá a akcenty ve větru a lososu, stejně jako světlé odstíny, které jsou stejně jasné jako lehký jarní vítr, charakterizují barevnou paletu okouzlujících romantických tapet.

Letní tapety z kolekce ESPRIT HOME ESPRIT 13

Když teploty stoupají a vše vyroste a prospívá, zažijete vitalitu přírody. A přesně to odráží tapety na zeď z kolekce ESPRIT 13. Zde se barvy stávají silnějšími a zářivějšími a tapety na zeď přicházejí s bohatým výběrem vzorů.

Květinové tapety na zeď jsou doplněny geometrickými a grafickými vzory a také klasickými pruhovými tapetami, které vytvářejí námořní atmosféru a zaručují náladu na dovolenou. Intenzita barevné palety se zvyšuje s teplotami: tmavě modrá barva a světle oranžová doplňují jarní barvy. Tropické tyrkysové a silné růžové přidávají jasné akcenty. Pestrá rozmanitost zajišťuje euforickou náladu a pozitivní energii pro celý den.

Esprit Home ESPRIT 13 tapety – podzimní nálada

Tapety na zeď poskytují trochu extravagantnější a stylovou náladu a okouzlující prostředí. V tomto tématu kolekce ESPRIT 13 najdete bohaté barokní tapety na zeď a třpytivé jednobarevné tapety pro exkluzivní domov. Rámec tohoto jedinečného vzhledu tvoří bohaté a nádherné tóny bordeaux, benzínu a kamene. Výrazný zlatý a stříbrný třpyt ušlechtilé tapety do obýváku odráží odraz plápojícího ohně a vytváří slavnostní atmosféru. Je to ideální pro deštivé dny.

Minimalistická autentičnost domu – tapety na zeď

Pokud se vám líbí trochu jednodušší, nástěnné tapety na zeď, pak tapety ze série Minimalistic Authenticity jsou ideální. Kolekce ESPRIT 13 zde ukazuje, co můžete dělat na úrovni jasného a plnohodnotného designu. Tapety na zeď přesvědčují jasnými tvary a jednoduchými barvami.

Jemně nakreslené struktury ukazují celé umění designu značky ESPRIT Home a grafické tapety do ložnice se vzorem sněhu, kamene, lososa, ledově modré a uhlí jiskří jako ledové krystaly na slunci. Kolekce ESPRIT 13 opět ukazuje, že síla spočívá v klidu. Jednoduché nástěnné moderní tapety jsou také ideální pro velmi kreativní a individuální nábytek s osobitým designem.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od Home ESPRIT, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY na zeď NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY na zeď

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více