Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Moderní tapety slouží nejen k dekoraci místností, ale také mají tu schopnost dodat místnostem speciální a nádhernou atmosféru. Tapety vyjadřují vaší kreativní osobnost skutečně kreativním způsobem. Tapety, které najdete v kolekci ESPRIT home jsou kreativní v nejlepším slova smyslu. Tapety z kolekce esprit jsou moderní, barevné a exklusivní. Značka ESPRIT je známá dlouholetou kreativitou, stylem a následování nejnovějších trendů. Není proto překvapivé, že přesně tyto aspekty jsou viditelné také v jejich kolekcích tapet. 

Dozvědět se více

ESPRIT Home

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Návrhy z esprit home kolekce

Najdete zde velký výběr vzorů a tapet. Tato kolekce nabízí několik krásných tapet, které nádherně doplní vaši místnost. Ve sbírce tapet ESPRIT 11 najdete několik návrhů v tématech všech ročních období. ESPRIT 12 stejně jako ESPRIT 11 zahrnuje návrhy čtyřech ročních období a zároveň zahrnuje cestování. Kolekce Esprit KIDS 4 je speciálně navržena pro děti.

Všechny zmíněné kolekce lze mezi sebou kombinovat pro vytvoření skutečně specifického a fantastického stylu, který si zamilujete.

ESPRIT 11 – 4 ROČNÍ OBDOBÍ 

Sbírka Esprit 11 je inspirovaná jarem ve městě, hlubokým létem, krásným barevným podzimem a konečně Zimní poezii. Všechny tapety jsou plné přírodních barev, které odráží roční období. Kolekce Urban Spring, která je inspirované jarem přináší spíše světlé a svěží barvy, které jsou kombinované s květinami.

Deep Summer – je plná vodních barev a kombinuje jak teplé, tak chladnější odstíny barev. Podzimní kolekce nám dodá útulnou atmosféru podzimních večerů s moderním dotekem. A zimní kolekce – Winter Poetry dodává vašim pokojům romantický vzhled a světlé barvy. 

Esprit 12 – cesta k sobě samému

Kolekce Esprit 12 od A.S Création opět používá motivy ročního období, ale v tomto případě zahrnuje také motiv cestování.

Dream of Spring používá organické barvy s jasnými nuancemi. Kolekce inspirovaná létem – Play in Summer je plná zářivých barev jako modrá nebo žlutá a zlatá.

Fall in Love – používá barevné kombinace které jsou plné kontrastu jako tmavší odstíny a jemné světlé barvy které jsou v harmonické souhře. Poslední kolekce Relax in Winter je klidná a relaxační a dodává optimistickou náladu během tmavých zimních dnů. Celá řada je udržitelná a využívá recyklované materiály.

ESPRIT KIDS 4 – Všechny zvířata světa

Tapety v této sbírce jsou speciálně určené pro děti. Tématem této kolekce jsou všechna zvířata světa, která přinášejí mnoho zábavy na stěny dětských pokojů. Tyto tapety jsou barevné a jasné. Chlapci si zamilují zelené a modré kombinace plné zvířecích motivů jako jsou opičky nebo ptáci. Pro dívky se nabízejí jemnější odstíny doplněné o vzory motýlů. Tapety v této kolekci samozřejmě můžeme kombinovat a použít je například pouze pro jednu stěnu tak aby konečný výsledek nepůsobil přeplácaně.

Esprit pro Váš domov – omyvatelné a ekologické stěny

Tapety, které jsou v dispozici v této kolekci jsou buďto z netkaného materiálu nebo papíru. Papírové tapety v této kolekci mají výjimečnou technickou vlastnost – omyvatelnost. To usnadňuje údržbu, protože se nemusíte obávat skvrn. V případě že se skvrny na tapety objeví můžete je díky inovativnímu materiálu odstranit pomocí vlhkého hadříku. Netkané tapety pozdvihují možnosti na ještě vyšší úroveň, protože jsou extrémně omyvatelné. Jsou vyrobeny z netkaného materiálu, takže jsou více odolné vodě než papírové tapety. Skvrny na vodní bázi mohou být odstraněny pomocí slabého mýdlového roztoku. Je zřejmé, že ne všechny tapety mají tyto fantastické vlastnosti. Do jakého stupně je vaše tapeta omyvatelná se dozvíte v informačním letáku, který dostane společně s tapetami. Zde se také dozvíte, zda barva zůstane v průběhu času. To znamená, jaká je stálost barev například pod slunečním zářením. Tím pádem se vyvarujete tomu, že v okolí okna budou tapety světlejší než v ostatních částech místnosti. V případě normálních podmínek tapety vydrží přibližně 50 let, aniž by došlo ke ztrátě barvy.

Rychlá renovace pokojů s kolekcemi ESPRIT

Tato mladistvá značka neustále inovuje své produkty, aby zákazník dosáhl co nejjednoduššího lepení. Před lepením je také dobré vědět, jak tapety aplikovat. Například rozhodneme-li se pro tapety s motivy musíme vzít v úvahu, že motivy na sebe musí navazovat. Informace k tapetám také označují, jak nalepovat každý další pruh oproti předchozímu. Ražené (duplexní) tapety jsou složeny z několik vrstev. Na přední straně je speciální povlak, který provádí jak dekorativní, tak i ochranné funkce. Jedna z ikon, které výrobci používají v rámci informačního značení tapet je ikona, která indikuje – odstranění beze zbytku – tapetu lze při renovaci za sucha stáhnout, aniž by zanechala zbytky. Po odstranění můžeme také okamžitě nanést novou tapetu nebo vrstvu barvy.

Všechny tapety z kolekce Home esprit jsou odolné a vyrobené způsobem šetrným k životnímu prostředí což můžeme rozeznat štítkem FSC, což znamená že papír je vyroben ze zodpovědných zdrojů papíru.

Esprit tapety k dispozici na BRICOFLOR CZ

Internetový obchod BRICOFLOR Vám umožňuje nakupovat Esprit home kolekce z pohodlí vašeho doma. V našem internetovém obchodě jsou také k dispozici kolekce od jiných výrobců. Tím pádem si můžete vybrat z nepřeberného množství barev a vzorů.

Jako speciální službu našim zákazníkům nabízíme bezplatné ukázky tapet. To vám umožní si prohlédnou, jak barvy vypadají ve skutečnosti, a nejen na vašem monitoru. Na našem internetovém obchodě také nabízíme kalkulačku rolí, do které jednoduše vložíte rozměry stěny, na kterou plánujete tapetu použít. Prohlédněte si kolekce, které nabízíme na BRICOFLOR internetovém obchodě abyste si mohli ozdobit svůj domov podle vašich představ.