Esprit kolekce - moderní tapety na zeď

Moderní tapety na zeď slouží nejen k dekoraci místností, ale také mají scho…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Tapety na zeď z esprit home kolekce

Najdete zde velký výběr vzorů a tapet. Tato kolekce nabízí několik krásných tapet, které nádherně doplní vaši místnost. Ve sbírce tapet ESPRIT 12 najdete několik návrhů v tématech všech ročních období. ESPRIT 12 zahrnuje návrhy čtyřech ročních období a zároveň zahrnuje cestování. Kolekce Esprit KIDS 5 je speciálně navržena pro děti.

Všechny zmíněné kolekce lze mezi sebou kombinovat pro vytvoření skutečně specifického a fantastického stylu, který si zamilujete.

Esprit 12 tapety na zeď – cesta k sobě samému

Kolekce Esprit 12 od A.S Création opět používá motivy ročního období, ale v tomto případě zahrnuje také motiv cestování. Dream of Spring používá organické barvy s jasnými nuancemi. Kolekce inspirovaná létem – Play in Summer je plná zářivých barev jako modrá nebo žlutá a zlatá. Fall in Love – používá barevné kombinace které jsou plné kontrastu jako tmavší odstíny a jemné světlé barvy které jsou v harmonické souhře. Poslední kolekce Relax in Winter je klidná a relaxační a dodává optimistickou náladu během tmavých zimních dnů. Celá řada je udržitelná a využívá recyklované materiály.

ESPRIT KIDS 5 tapety na zeď – Všechna zvířata světa

Tapety v této sbírce Esprit Kids 5 jsou speciálně určené pro děti. Tématem této kolekce jsou všechna zvířata světa, která přinášejí mnoho zábavy na stěny dětských pokojů. Tyto tapety jsou barevné a jasné. Chlapci si zamilují zelené a modré kombinace plné zvířecích motivů jako jsou opičky nebo ptáci. Pro dívky se nabízejí jemnější odstíny doplněné o vzory motýlů. Tapety v této kolekci samozřejmě můžeme kombinovat a použít je například pouze pro jednu stěnu tak aby konečný výsledek nepůsobil přeplácaně. Dětské tapety oživí pokoj vašich dětí!

Esprit pro Váš domov – omyvatelné a ekologické tapety na zeď

Tapety na zeď, které jsou v dispozici v této kolekci jsou buďto z netkaného materiálu nebo papíru. Papírové tapety v této kolekci mají výjimečnou technickou vlastnost – omyvatelnost. To usnadňuje údržbu, protože se nemusíte obávat skvrn. V případě že se skvrny na tapety objeví můžete je díky inovativnímu materiálu odstranit pomocí vlhkého hadříku. Netkané tapety pozdvihují možnosti na ještě vyšší úroveň, protože jsou extrémně omyvatelné. Jsou vyrobeny z netkaného materiálu, takže jsou více odolné vodě než papírové tapety. Skvrny na vodní bázi mohou být odstraněny pomocí slabého mýdlového roztoku. Je zřejmé, že ne všechny tapety mají tyto fantastické vlastnosti. Do jakého stupně je vaše tapeta omyvatelná se dozvíte v informačním letáku, který dostane společně s tapetami. Zde se také dozvíte, zda barva zůstane v průběhu času. To znamená, jaká je stálost barev například pod slunečním zářením. Tím pádem se vyvarujete tomu, že v okolí okna budou tapety světlejší než v ostatních částech místnosti. V případě normálních podmínek tapety vydrží přibližně 50 let, aniž by došlo ke ztrátě barvy.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit. Tapety do ložnice jsou jednoduché na nalepení na zeď.

KOUPĚ TAPETY na zeĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY na zeď

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

Rychlá renovace pokojů s kolekcemi ESPRIT

Tato mladistvá značka neustále inovuje své produkty, aby zákazník dosáhl co nejjednoduššího lepení. Před lepením je také dobré vědět, jak tapety aplikovat. Například rozhodneme-li se pro tapety s motivy musíme vzít v úvahu, že motivy na sebe musí navazovat. Informace k tapetám také označují, jak nalepovat každý další pruh oproti předchozímu. Ražené (duplexní) tapety jsou složeny z několik vrstev. Na přední straně je speciální povlak, který provádí jak dekorativní, tak i ochranné funkce. Jedna z ikon, které výrobci používají v rámci informačního značení tapet je ikona, která indikuje – odstranění beze zbytku – tapetu lze při renovaci za sucha stáhnout, aniž by zanechala zbytky. Po odstranění můžeme také okamžitě nanést novou tapetu nebo vrstvu barvy.

Všechny tapety z kolekce Home esprit jsou odolné a vyrobené způsobem šetrným k životnímu prostředí což můžeme rozeznat štítkem FSC, což znamená že papír je vyroben ze zodpovědných zdrojů papíru.

Esprit tapety na zeď k dispozici na eshopu BRICOFLOR CZ

Internetový obchod BRICOFLOR Vám umožňuje nakupovat Esprit home kolekce z pohodlí vašeho doma. V našem internetovém obchodě jsou také k dispozici kolekce od jiných výrobců. Tím pádem si můžete vybrat z nepřeberného množství barev a vzorů.

Jako speciální službu našim zákazníkům nabízíme bezplatné ukázky tapet. To vám umožní si prohlédnou, jak barvy vypadají ve skutečnosti, a nejen na vašem monitoru. Na našem internetovém obchodě také nabízíme kalkulačku rolí, do které jednoduše vložíte rozměry stěny, na kterou plánujete tapetu použít. Prohlédněte si kolekce, které nabízíme na BRICOFLOR internetovém obchodě abyste si mohli ozdobit svůj domov podle vašich představ.

Plus icon Přečtěte si více