B.B home passion jsou tapety navržené slavnou německou návrhářkou Barborou Becker. Jak moc je Barbora…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Barbora Becker designerka nádherných motivů 

Tato sbírka tapet byla osobně navrhnuta Barborou Becker a byla vyrobena v B.B Home Passion. Linie tapet vyšla v roce 2016. Celá kolekce je navržena v motivu nádherných květin a přírodních tónů.  

S touto kolekcí přinesete do svých domů pocit klidu a uvolněnosti. Barvy které jsou použity jsou spíše přírodní ale najdete mezi nimi i hravé barvy jako jsou zlatá, červená, fialová. Díky nekonečným možnostem, které celá řada nabízí můžete tapety mezi sebou mixovat tak, aby vše vyhovovalo vašemu přesně vašemu vkusu. Celá kolekce je rozděla na tři podkategorie, na které se podíváme níže a ty jsou Moana, Schehrezade a Aponi.

Moana exotický ráj a krása v detailech 

Vzory, které najdete v této řadě najdete především přirozené vzory jako listy, květiny nebo peří. S květinovými vzory se nabízí krémové nebo květinové pozadí. V nabídce ale jsou i pestrobarevnější motivy, vše záleží na vašem stylu a na tom, co nejlépe doplní interiér vašeho bytu. Všechny tapety ale vyzařují spíše přírodním pocitem a jejich použití v domacnosti zaručuje uvolněnou atmosféru. Některé jednobarevné tapety v sobě mají jemný proužek, který působí jako krásný elegantní detail udělá váš domov ještě krásnějším. 

SCHEHREZADE - Orientální exotická krása

Tato řada je založena na elegantní exotické kráse arabských zemí. Vzory s nádhernými orientálními motivy jsou plné barev jako je krámová, bílá, šedá. Nejvíce ale tapetám dominují kombinace fialové a zlaté. Další moderní designy tapet jsou v kombinaci červených, zlatých a bílích tonů. Poslední vzor v této kategorii tapet je velice jemný se zlatými pruhy. V této kolekci najdete i jednobarevné tapety. To jsou například světlé barvy jako fialová nebo oranžová. Tapety lze mezi sebou samozřejmě kombinovat tak, aby přesně zapadali do vaše stylu a vypadali dle vašich představivostí. 

Aponi - přírodní a etnické vzory 

Poslední řadou v této kolekci je plno přírodních a zemitých odstínů. Například tapety s motivem peří jsou doplněny pouze o přírodní barvy. Ostatní vzory také mají etnický nádech. I ty jsou s přírodními barvami jako je krémová, béžová, hnědá a také odstín zlaté a modré. V této kolekci jsou také zahrnuty tapety s pruhy. Které dodají vašemu domu elegantní vzhled. Jednobarevné tapety zahrnuty do této řady jsou v zemitých barvách a dodají vašim pokojům klidný a útulný efekt. 

B.B home tapety - výhody netkaných tapet

V posledních letech se tapeta z netkaného materiálu stala více a více populární, a to hlavně díky velice snadné instalaci. Všechny tapety z kolekce B.B home passion jsou vyrobeny z netkaných materiálů. Tapety z tohoto materiálu mají více výhod než jen snadnou instalaci například to, že jsou vyrobeny z ekologických a recyklovaných materiálu, a proto je celá řada šetrná vůči životnímu prostředí. Jak již bylo řečeno tapety jsou velice snadné pro použité, jsou lehké ale zároveň si zachovávají pevnost a strukturální integritu. Během instalace se tapety nepřetrhnou a zároveň narozdíl od tradičních tapet nemění ani tvar ani velikost, což je velký výhoda při lepení. Další výhodou lepení tapet je, že lepidlo nanášet na zeď a ne na zadní stranu tapet. Další výhodou tohoto druhu tapet je že je jsou omyvatelné. Takže je můžete kdykoli vyčistit. Netkaná tapeta je tedy vhodná i do kuchyně, protože je odolná vůči vodě. Pokud se objeví skvrny, můžete je jednoduše vyčistit houbičkou nebo vlhkým hadříkem. Další výhodou materiálu je jeho prodyšnost. Zabráníte tedy plísním a dalším komplikacím, které mohou poškodit vaši zeď. Tapety z této řady mají vysokou stálost barev, což je jedním ze znaků, že se jedná o velice kvalitní tapetu. 

Vysoká stálost tapet je spojena s tím, že tapety v průběhu času neblednou. Za normálních okolností, tedy za předpokladu že tapety nebudou vystaveny přímému slunci tapety zůstanou stejné jako při jejich instalaci. Pokud jste někdo, kdo rád mění svůj interiér, tento typ materiálu je pro vás také vhodný a to proto, že tapety se dají poměrně snadno odstranit a nalepit. Není k tomu potřeba žádných chemických přípravků nebo speciálních nástrojů. Tapeta se odstraní celá a nezanechá stěnu poničenou. 

Tapety s potiskem od B.B home passion 

Při lepení tapet, je dobré řídit se symboly, které jsou nám dodány od výrobce tapet. Tak si budeme jisti, že tapetu lepíme správně a dekor bude dokonale sedět. V případě označení volné shody, nemusíme dekor na tapetě brát v úvah a můžeme tapetu lepit volně. Přímá shoda ale znamená, že se vzorek opakuje, takže tapetu je potřeba lepit ve stejné výšce jako byl nalepen předchozí pruh. Odsazení pak znamená, že musíme brát v úvahu několik centimetrů. Každý následující pruh pak bude nelapen o několik centimetrů níž nebo víš než pruh předcházející, tak aby vzor pokračoval dál. Obrácená střídavá délka znamená, že každý pruh, bude nanesen obráceně od toho předchozího. 

Kvalitní tapety, které vydrží 

Všechny tapety B.B home passion jsou z vysoce kvalitní, což je patrné v několika ohledech. Skutečnost, že se jedná o kvalitní tapetu dokazuje stálost barev. Tyto tapety jsou také označeny logem CE, což znamená, že jsou testovány v souladu s bezpečnostními předpisy v německu. Logo FSC znamená. že B.B home Passion jsou šetrné k životnímu prostředí na svou výrobu používají zodpovědně získané dřevo. 

B.B Home k nákupu na Bricoflor

Jedná se o velice univerzální kolekci s krásnými vzory a barvami. Pokud chcete kombinovat více barev nebo vzorů do svého současného interiéru a nejste si jistí, jestli se skutečně vše bude hodit, nabízíme všem našim zákazníkům bezplatnou ukázkovou službu. Nabízíme také online kalkulačku, která spočítá kolik rolí tapety potřebujete k dekoraci vašeho domova. Podívejte se na náš internetový obchod a objevte všechny kolekce tapet B.B Home Passion a mnoho dalšího.  

Plus icon Přečtěte si více