Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION POP COLORS – BAREVNÉ TAPETY PRO BAREVNĚJŠÍ ŽIVOT

Pop kultura znamená a vyjadřuje mnoho věcí. Kolekce barevných tapet Pop Colors od A.S. Création oživuje život a vyvolává úsměv na každé tváři. Ať už žijete, jíte nebo spíte: důraz je kladen na zábavu a radost ze života.

Dozvědět se více

A.S. Création Pop Colors

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION POP COLORS – TAPETY, KTERÉ ZARUČUJÍ DOBROU NÁLADU

Grafické a geometrické tapety jsou vrcholem kolekce Pop Colors od A.S. Création. Rovné a organické formy jsou zakořeněny v pop kultuře a jsou zobrazeny v kombinaci s velkorysou škálou barev.

Díky svému světu retro tapet nabízí tato kolekce bohatý výběr vysoce kvalitních tapet, které připomínají šedesátá a sedmdesátá léta. Díky těmto tapetám bude mít váš domov jemný vintage nádech.

A.S. CRÉATION POP COLORS – TAPETY MODERNÍHO DESIGNU

Udělejte z mdlých a mrazivých stěn zdi s tapetou, která vás bude bavit a oživí váš pokoj. Vlnité čáry v odstínech šedé s barevnými světly vytvářejí optickou iluzi a činí váš domov dynamickým.

Skandinávské a geometrické tapety jsou velmi trendy a zejména trojúhelníky jsou naprosto trendovým prvkem interiéru. Pop Colors vám nabízí moderní tapety s trojúhelníkovými vzory v etnickém vzhledu nebo ve skandinávském stylu s retro nádechem.

BARVENÉ A SPECIALIZOVANÉ TAPETY – A.S. CRÉATION POP COLORS

Kolekce Pop Colors od společnosti A.S. Création zahrnuje vysoce kvalitní netkané tapety s kompaktním vinylovým povlakem. To znamená, že vaše nové nástěnné tapety jsou obzvláště robustní a odolné proti drhnutí. Jasně vzorované vinylové tapety lze zavěsit také v místnostech se silným slunečním zářením, protože mají velkou odolnost proti světlu a nevyblednou.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Výrobce A.S. Création se sídlem v Gummersbachu je mezinárodně známý svou všestranností a vysokou kvalitou svých tapet a ročně vyrábí více než 1 000 kusů, které vás upoutají svou individualitou. Zaměstnanci, kteří jsou skutečnými odborníky v jejich oboru, každou kolekci propracují do nejmenších detailů. Díky moderním výrobním procesům a následnému zpracování nejkvalitnějších materiálů si můžete být jisti, že s A.S. Création je to víc než jen nákup motivů pro vaši zeď.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!