vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

A.S. CRÉATION DEL SOL – HARMONICKÉ TAPETY

S kolekcí tapet Del Sol od výrobce A.S. Création můžete uniknout rutině ka…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

A.S. CRÉATION DEL SOL TAPETY – HARMONICKÁ ROZMANITOST NA DOSAH

S kolekcí Del Sol od A.S. Création váš pokoj bude vypadat velmi harmonicky a bude se vyjímat svým kouzlem. Stačí vypnout a zapomenout na stres každodenního života. Vyberte si z rozmanitých a lákavých dekorů a vytvořte si vlastní malou idylu, ve které se můžete jednoduše uvolnit a jen tak být. Tapety na zeď kolekce Del Sol od společnosti A.S. Creation vám umožní z vašeho pokoje a ze svého života udělat v krátkém čase něco zcela nového, abyste se mohli cítit jako nový člověk.

Teplé a příjemné barvy jsou ideální pro vytvoření prostoru, který také zaručí, že se v něm budete cítit skvěle. Vytvořte si malý únik z reality. I když venku bouří a sněží, květy dále kvetou ve vašich místnostech a přinášejí více světlo do deštivého dne.

A.S. CRÉATION DEL SOL TAPETY NA ZEĎ – HARMONIE, KTEROU SI ZAMILUJE KAŽDÝ

Chcete předělat svůj pokoj tak, aby na vás působil harmonicky? Pak zvolte svou individuální tapetu z kolekce Del Sol, abyste toho dosáhli. Spojte květinové tapety s jasnými a stimulujícími barvami černobílé tapety a zjistíte, že váš život se stane barevnější a veselejší. Ukončete každodenní šedý život a dopřejte si A.S. Création životní styl, který si zasloužíte. Prožijte svou kreativitu a vytvořte kompozici barev a vzorů, které jste dosud v této podobě neviděli.

Tapety z kolekce Del Sol jsou vhodné nejen pro domácí přestavbu, ale mohou také skvěle vnést nový život do vaší kanceláře nebo restaurace. Pozvěte své přátele nebo zákazníky a užijte si společně atmosféru, která vyzařuje bezpečí a útulnost.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ A.S. CRÉATION DEL SOL NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION DEL SOL!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION DEL SOL

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Amory je v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION DEL SOL V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více