Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

KOLEKCE APRIL – TAPETY S ROMANTICKÝM VZHLEDEM

Venkovský styl je hlavním trendem a volbou životního stylu - nejde jen o holé vintage doplňky. S kolekcí April od společnosti A.S. Création se rozšiřuje původně velmi řídce reliéfní styl o vzrušující prvky z období baroka a neoklasicismu. Vysoce kvalitní tapety AS Création z dubnové kolekce jsou klasickým, ale moderním vyjádřením romantického domova.

Dozvědět se více

A.S. Création April

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

NECHTE VNÉST ATMOSFÉRU VENKOVSKÉHO STYLU DO VAŠEHO DOMOVA - TAPETY NA ZEĎ

Vysoce kvalitní tapety z April kolekce od společnosti A.S. Création jsou klasickým, ale moderním vyjádřením romantického domova. APRIL kolekce tapet s typickými květinovými, vázovými a vířivými vzory vytváří skutečné pole napětí pro styl venkovských domů, aniž by narušovala účinek klidu a zpomalení.

NENÁPADNOST A ELEGANCE APRIL - TAPETY NA ZEĎ

Jemný lesk dává hladké barevné tapetě nádech elegance. Tuto nenápadnou hodnotu lze snadno kombinovat s moderními živými prvky. Na měkkém pozadí v bílé, krémové a béžové paletě barev se vyskytují barvené prvky od žluté do světle modré, od fialové do světle zelené.

SNADNÁ APLIKACE TAPETY APRIL

Kolekce tapet April od společnosti A.S. Création zahrnuje vysoce kvalitní netkané tapety na zeď, které lze snadno a rychle nanést na zeď. Pokud se později rozhodnete pro další tapetu z našeho online obchodu, lze starou netkanou tapetu snadno odstranit.

KUPTE TAPETY ALOHA V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali květinové tapety venkovského styku po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!