Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

AMORY – TAPETY PRO MLADÉ

Nová kolekce tapet Amory od A.S. Création zdůrazňuje přírodní a také grafické motivy, které jsou určené zejména pro mladistvé interiéry. Netkané tapety jsou vynikajícím doplňkem pro pokoje s jasným šarmem. Hledáte tapetu pro školky? Nebo snad tapety s listy pro vaši ložnici a obývací pokoj? Kolekce tapet Amory pomáhá vytvořit vytříbené a uvolněné prostředí ve vašich pokojích.

Dozvědět se více

A.S. Création Amory

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

KOLEKCE AMORY OD A.S. CRÉATION – TAPETY NA ZEĎ PRO MLADISTVÉ INTERIÉRY

Jako dlouholetý výrobce tapet, A.S. Création jsou opravdovými odborníky ve výrobě vysoce kvalitních, návrhářských a luxusních tapet. Jsou obzvláště populární pro jejich spolupráci s prémiovými značkami a jejich originální kolekcemi návrhářů tapet. Díky dlouholeté zkušenosti a špičkovým výrobcům A.S. Création nabízejí různé luxusní kolekce, včetně kolekce AMORY. A.S. Création nabízí kolekce, které dosahují různých vizí interiéru. Ať už hledáte moderní tapety s moderními vzory, nebo klasické a retro tapety, A.S. Création určitě nabídne přesný design, který vyhovuje vašim potřebám.

LISTOVÉ TAPETY - BOTANICKÁ INSPIRACE

Kombinace stylizovaných listových stezek v jemných odstínech smetany a béžové barvy jsou spojeny výraznými barevnými zvýrazněními v zelené, modré, hnědé a černé barvě odrážejí moderní design. Světlé krémové odstíny vytvářejí vynikající skandinávskou tapetu pro moderní, elegantní a minimalistický dojem.

GEOMETRICKÁ ELEGANCE - TAPETY NA ZEĎ

Rafinované prosté barvy a grafické prvky, jako jsou malé kostky nebo diagonální čáry, vytvářejí půvabnou, přesto živou atmosféru. Jemná textilie a vintage efekt těchto tapet vytvářejí uvolněnou atmosféru. Skvěle vypadají buď v obývacím pokoji, nebo ložnici, ale také dodávají chodbám příjemný pocit. Tato kolekce s fascinující kombinací různých barev, nadčasovým designem a jemným třpytem nabízí mnoho inovativních dekorativních možností.

KOUPĚ AMORY TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST AMORY TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je Amory tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí . Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Amory je v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KOLEKCE AMORY Z A.S. CREATION NYNÍ K DISPOZICI V BRICOFLORU

Objevte nadčasové a elegantní dekory kolekce tapet Amory a umožněte jí proměnit váš pokoj v mladistvý a světlý prostor. Abychom vám usnadnili výběr vašeho oblíbeného produktu, máme pro Vás připravenou službu zaslání vzorků zdarma A co víc, na našich produktových stránkách najdete online kalkulačky, která Vám pomůže určit, kolik rolí budete potřebovat.. Spojte se s naším týmem s případnými dotazy a dotazy. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše zavolejte, e-mailem nebo vyplňte náš kontaktní formulář a my vám rádi pomůžeme.