Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Garance nejlepší ceny
Vzorky zdarma
Michalsky Living

Vliesové tapety

Tapeta 365181 Michalsky Living Dream Again


 • Vysoká kvalita tapet od A.S. Création

 • Z kolekce Dream Again

 • Doporučeno pro Koupelnu, Chodbu/Halu, Ložnici, Obývací pokoj

 • Styl: Květinový, Moderní

UVP 944,06 Kč

849,65 Kč
za roli
| 10% = 94,41 Kč / attribute_set_9 saved!
x
849,65 Kč
za roli
odpovídá 159,41 Kč za m²
Vč. DPH
Cena doručení: 250 Kč za objednávku
Doba doručení: 5-7 pracovních dní
Celková cena849,65 Kč
Přednosti produktu
 • Dobrá stálobarevnost na světle
  Dobrá stálobarevnost na světle
 • Vysoce omyvatelná
  Vysoce omyvatelná
 • Beze zbytku odstranitelná tapeta
  Beze zbytku odstranitelná tapeta
 • S přesazením 64 / 32 cm
  S přesazením 64 / 32 cm
 • Lepidlem se natírá pouze podklad (stěna).
  Lepidlem se natírá pouze podklad (stěna).
 • Vyrobeno v Německu
  Vyrobeno v Německu
Tapeta 365181 Michalsky Living Dream Again

Tapety, které vás zvou ke snění, najdete v kolekci Michalsky Living Dream Again od slavného módního návrháře Michaela Michalského. S těmito dekory inspirovanými přírodou a kulturou ze vzdálených zemí můžete uniknout z každodenního života a vytvořit si vlastní osobní oázu pohody. A to k tomu navíc: přírodní, ale elegantní barevná paleta, exotické motivy, jemné vzory i textilní a lněný vzhled vás vezmou na cestu jinými světy a ukáží vám interiérový design z jeho snové stránky.
Speciální věcí kolekce Michalský Living Dream Again jsou exotické vzory. Zde najdete velmi moderní a elegantně navržené tapety do džungle v harmonických barvách. Svěží květy ibišku a velké palmové listy vykouzlí trochu sváteční nálady, zatímco tlumená zelená, jemné krémové tóny a omezené nuance vytvářejí kultivovaný, elegantní a uvolněný vkus. Cesta však ještě neskončila, protože stylové asijské tapety inspirují jemné třešňové květy a ptáky, zatímco bambusové a kapradinové vzory vypadají velmi klasicky a jsou ideální pro vybavení přírodními materiály. Pokud se vám líbí trochu více zvířat, leopardí tapeta přidává několik divokých akcentů.
Kromě květinových dekorů obsahuje kolekce Michalsky Living Dream Again také klasické tapety, které připomínají zlaté dvacáté roky, a proto jsou ideální pro použití jako tapety ve stylu Art Deco. Několik klikatých vzorů v textilním vzhledu je ideální pro interiéry v etnické eleganci, zatímco černobílé tapety dokonale dotvářejí elegantní, ale přirozený dojem z kolekce Michalsky Living Dream Again.
Stylová kolekce Michalsky Living zahrnuje vysoce kvalitní vliesové tapety, které lze rychle a snadno vytapetovat a jsou velmi robustní a rozměrově stabilní. Některé z vkusných tapet na zeď mají také vinylový povrch, který je činí ještě odolnějšími. Tapetu můžete také připevnit v kuchyni nebo v koupelně, protože je vysoce omyvatelná a voděodolná. Vliesové tapety navíc zpomalují hoření a po zaschnutí je lze snadno odlepit.
Ve spolupráci se známým výrobcem tapet A.S. Création jsou kolekce Michalsky vyráběny za podmínek šetrných k životnímu prostředí. Tapety certifikované FSC jsou vyráběny pomocí energeticky účinných procesů a použité suroviny pocházejí pouze z etického lesního hospodářství. Neustálá kontrola kvality zajistí, že vaše stěny budou zdobeny pouze těmi nejlepšími tapetami.

Informace o produktu
Properties
Podkladový materiál
Vlies
Povrchový materiál
Vinyl
Kolekce
Dream Again
Rozměry
10,05 x 0,53 m
Sesazení vzoru
S přesazením 64 / 21 cm
Report
S přesazením 64 / 32 cm

Osobně se o Vás postaráme!

Náš kompetentní BRICOFLOR team Vám rád poradí s Vaším projektem a pomůže Vám s hladkým procesem až po úspěšný nákup. 

+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

Moritz Linden
Konzultant