Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Garance nejlepší ceny
Vzorky zdarma
Schatex

Kobercový čtverec

Schatex Living "2624 Tmavě modrá"


 • Vhodný produkt do obytných i komerčních prostor

 • Příze vyrobená ze 100% polypropylenu

 • Protiskluzný, antistatický povrch

 • Snadná pokládka (samoležící čtverce)

x
85,00 Kč
za dlaždici
odpovídá 340,00 Kč za m²
Vč. DPH
Cena doručení: 300 Kč za objednávku
Doba doručení: 5-8 pracovních dní
Celková cena85,00 Kč
Podobné produkty
Přednosti produktu
 • Užitná třída 31: komerční prostory s malým nebo občasným používáním bez velkého náporu (např. hotelové pokoje, malé kancelářské prostory)
  Užitná třída 31: komerční prostory s malým nebo občasným používáním bez velkého náporu (např. hotelové pokoje, malé kancelářské prostory)
 • Antistatický produkt
  Antistatický produkt
 • Rozměrová stálost
  Rozměrová stálost
 • Vhodné pro podlahové vytápění
  Vhodné pro podlahové vytápění
 • Odolnost proti světlu
  Odolnost proti světlu
 • Protiskluznost DS
  Protiskluznost DS
 • Samoležící (volné pokládání)
  Samoležící (volné pokládání)
 • Označení CE
  Označení CE
 • Cfl-s1 (B1)
  Cfl-s1 (B1)
Schatex Living "2624 Tmavě modrá"

Chcete svou domácnost nebo kancelář pořádně předělat? Kolekce Schatex Living je pro Vás ideální řešení. Nepřináší pouze stylové kobercové dlaždice, ale rovněž pohodlí, jemnost a odolnost. Jsou vyráběné tak, aby vydržely běžný nápor v obytných prostorech a také mírnější provoz v komerčních prostorech. Výborně tak tato textilní krytina poslouží v ložnicích, prádelnách nebo domácích pracovnách. Nebojte se ani sundat si ponožky, koberec tvoří jemný materiál, po němž není možné uklouznout.

Kobercové čtverce jsou dostupné v několika stylových barvách se smyčkovou strukturou. Můžete si tak být jistí, že koberec nebude pouze pohodlný, ale rovněž odolný vůči opotřebení. Přesvědčte se, že jednotlivé odstíny se výtečně hodí do každého interiéru. Pokud chcete Vašemu obývacímu pokoji dodat teplo, zvolte odstín Terracotta, naopak do ložnice se hodí Beige pro minimalistický vzhled. Hodit se Vám však mohou i mnohé další, v řadě najdete i klasickou černou, hnědou nebo modrou.

Díky unikátnímu systému pokládky loose-lay, tedy instalace bez lepidla, můžete čtverce libovolně kombinovat, vytvářet originální vzory, a navíc měnit je v čase. Není důvod mít „nudnou“ jednobarevnou podlahu, když může zářit mnoha barvami. Udělejte si pruhy, šachovnici nebo jiné zajímavé prvky ve Vaší místnosti. Popusťte uzdu své fantazii, zaujme to vskutku každého. Objevte všechny úžasné možnosti nadesignování své vlastní podlahy, budete mít nejhezčí povrch z širokého okolí. Jednoduchost ještě doplňuje fakt, že čtverce mají rozměry 50x50 cm, a tak je snadno položíte opravdu všude a vyhnete se zbytečným ořezům.

Co se týče technických specifikací, ani tady produkt nezůstává pozadu. Čtverce pohlcují zvuk a prach, přičemž to druhé ocení zejména alergici, kteří jsou citlivé na znečištěné ovzduší. Koberec na sebe naváže malé části prachy a udrží je v sobě. Vy se jich následně zbavíte běžným vysáním jednou až dvakrát týdně. Tato textilní krytina je dále ohnivzdorná, při požáru šíří pouze minimálně kouř, což je výrazný bezpečnostní prvek v každé domácnosti.

O snadné pokládce Schatex kobercových čtverců už řeč byla, je však nutné doplnit, že podloží by mělo být připravené rovné, bez nečistot a suchá. Poté můžete těžší samoležící dílce ukládat na jejich místo. Při stěhování nebo jiné potřebě, můžete každý kus vyjmout a přenést jinam. To je největší výhoda modulárních krytin. Pouze u stěn můžete použít oboustrannou lepicí pásku, kterou zajistíte vyšší odolnost celé podlahy.

Product video
Informace o produktu
Properties
Vhodnost pro kolečkové židle
Příležitostné použití
Povrch
Smyčkový
Povrch
Smyčkový
Celková tloušťka
5,2 mm
Tepelná izolace
0,10 m² K/W
Rozměry
50 x 50 cm
Podlahové vytápění
Vhodný
Celková hmotnost
3779 g/m²
Výška vlákna
2,9 mm
Hmotnost vlákna
400 g/m²
Třída hořlavosti
Cfl-s1 (B1)
Materiálové složení
100% Polypropylen
Materiálové složení
100 % Polypropylen
Odolnost proti světlu
> 4
Rozměry
50 x 50 cm
Podložení
Podložení s výztuží skelných vláken
Rozměrová stálost
Vysoká

Osobně se o Vás postaráme!

Náš kompetentní BRICOFLOR team Vám rád poradí s Vaším projektem a pomůže Vám s hladkým procesem až po úspěšný nákup. 

+420 608 900 010
Po – Pá: 8-17 hodin

Moritz Linden
Konzultant