Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Vinylová podlaha s click systémem – cenově dostupný produkt vysoké kvality

Luxusní vinylová podlaha je moderním prvkem každého prostoru, který se chystáte renovovat. S výjimečnými designy připomínajícími dřevo, tvrdé dřevo nebo kámen je tento druh krytiny dostupný jen za zlomek ceny a věnované péče co klasické dřevěné podlahy. Vinylové podlahy jsou extrémně odolné a vyráběné z vysoce kvalitních materiálů, a přitom stále uživatelsky příjemné a snadno instalovatelné.

Dozvědět se více

Vinyl s click systémem

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Vinylová podlaha s click systémem – cenově dostupný produkt vysoké kvality

Luxusní vinylová podlaha je moderním prvkem každého prostoru, který se chystáte renovovat. S výjimečnými designy připomínajícími dřevo, tvrdé dřevo nebo kámen je tento druh krytiny dostupný jen za zlomek ceny a věnované péče co klasické dřevěné podlahy. Vinylové podlahy jsou extrémně odolné a vyráběné z vysoce kvalitních materiálů, a přitom stále uživatelsky příjemné a snadno instalovatelné. Tyty díly s click systémem jsou vybavené zátěžovou užitnou vrstvou se šířkou nejméně 0,3 mm, která zabezpečuje jejich vhodnost položení v intenzivně používaných domácích prostorech i mírně používaných komerčních místnostech. Ačkoli jsou samy o sobě silné a odolné, jsou vyráběné tak, aby byly snadno ovladatelné a pokladatelné, což umožňuje každému jednoduchou manipulaci bez speciální pomoci. Click systém je inovativní design který odstraňuje všechny obtíže, které převažovaly u tradičních metod montáže. Zaklikávání jednotlivých dlaždic nebo prken je velmi rychlé a jednoduché. Renovaci celého prostoru tak zvládnete opravdu za krátký čas. Spoustu odlišných vzorů Vám navíc zajistí, že si najdete produkt, který bude korespondovat s Vaší chutí a Vašimi potřebami.

V jednoduchosti je síla. Click systém u vinylu ji nabízí

Zaklikávací vinylová podlaha se stala běžně nabízenou normou na trhu s podlahovými krytinami. Systém montáže na zakliknutí těží z inovativních vlastností a komplexní kvality, což staví pokládku takové podlahy do zcela nového světla. Jedná se o skvělé řešení pro rychlou renovaci, kterou zvládne každý sám. Tím, že s jednotlivými díly je snadné pracovat a systém je velmi důmyslný, může renovaci provést kdokoli bez předchozí zkušenosti. Dílce si rozmístíte v místnosti a přizpůsobíte případným překážkám a postupně do sebe pomocí drážek zacvakáte. Nepotřebujete k tomu tedy žádné lepidlo, extra materiál nebo pomoc odborníka. Struktura vinylové podlahy se postará o bezpečnou přilnavost a zároveň značnou pevnost ve srovnání s masivní dřevěnou podlahou. Kromě férové jednoduchosti design vinylových podlah poskytuje ještě víc výhod. Nabízí například nepřeberné množství barev a textur, přičemž estetika těchto krásných podlah je pozvednutá do vyššího levelu s naprosto věrnými reprodukovanými imitacemi.

Užijte si stylové a přírodně vypadající designy od top výrobců

Nabízíme široké spektrum krásných designů zaklikávací vinylové podlahy, která lehce splní veškeré Vaše preference a zapadne do požadovaného stylu. Luxusní vinylové podlahy jsou dostupné v mnoha stylových variantách a pestrobarevných vzorech. Můžete u nás najít nejrůznější odstíny barev, imitace dřeva, kamene nebo keramických kachliček, a to vše od předních výrobců, kteří jsou Vaší zárukou kvality. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce po vysoce kvalitních produktech, je vinyl téměř neodlišitelný od pravých dřevěných podlah, vizuálně i texturami. Kromě svých nesporných technických kvalit je tu ještě jedna důležitá součást, a tou je cena. Za menší náklady totiž dostáváte nejkvalitnější možný produkt. S řadou dostupných kolekcí, od Gerflor Senso až po Tarkett Starfloor, máte obrovský počet produktů, které Vám poskytují vše, co si jen můžete přát. Snadno si vyberete pro Vás ten pravý. Výrobců vinylových podlah je hodně a v eshopu BRICOFLOR naleznete ty nejznámější včetně jejich tvorby. Můžeme zde vyjmenovat pár, jsou jimi například Allure, Amtico, Joka, Tarkett nebo Wineo. Užijte si právě jejich nejnovější styly.

Tarkett Starfloor Click 30

Tarket Starfloor Click 30 je na trhu velmi populární vinylová podlaha s click systémem. Celá kolekce čítá čtrnáct odlišných stylů, a dokonce i design retro dlaždic ve třech barvách. Tyto jedinečné a originální vzory retro dlaždic poskytují nádherné designy a barevné vzory, které každému místu dodávají nádech 60., případně 70. let a podtrhují individualitu interiéru. Zářivost kontrastních designů dlaždic navíc oživuje prostory. Veškeré designy jsou dostupné rovněž v šedé škále nabízející stejné výhody v jemných i teplých barevných prostorech. Jsou naprosto perfektní volbou pro moderní, ale stále příjemné domácí prostředí. Mimo tyto retro moderní designy, Starfloor Click 30 nabízí tradiční dřevěné imitace v obyčejných dřevěných dekorech. Například úchvatné tóny barvy z tmavého dubu naplní místnost milou živostí. Každá dlaždice nebo prkno dodávají prostoru pocit vzhled masivního dřeva a celkově vkusný dekorativní vzhled. Zaklikávací vinyl tak snadno navodí pocit, že chodíte vskutku po dřevěném povrchu.

Amtico Spacia Click

Amtico Spacia Click je vysoce kvalitní vinylová podlaha s click systémem, která nabízí styl a odolnost společně. Tento druh podlahy nevyžaduje vysoký rozpočet u aplikace ani v domácím, ani v komerčním prostředí. Kolekce v sobě skrývá devět různých dřevěných designů, od světle bílých tónů až po tmavě čokoládové dřevěné textury. Jednotlivé díly do sebe velmi dobře zapadají, a tak Vás čeká naprosto bezproblémová zkušenost s montáží podlahy. Povrch dlaždic je opatřený ochrannou vrstvou PUR, která Vám zajistí snadnější péči o dlažbu a také produktu dodá větší stabilitu a odolnost. S tímto vinylem tedy získáváte nádhernou podlahu bez nákladné instalace či ošetřování.

Přeneste si výhody a pohodlí do vašich domovů

Luxusní vinylové podlahy jsou ideální řešení, které nastavuje podlahářské trendy a k tomu omezuje náklady. Tyto krytiny spojují všestrannost a pevnost dohromady do jednoho produktu. Podlahy se zaklikávacím systémem jsou vhodné pro použití v jakékoli místnosti včetně ložnic, obývacích pokojů a určité z nich také pro kuchyň a koupelnu, kde za každé situace vytvoří robustní a odolnou podlahu. Užitné třídy, ačkoli se mohou lišit produkt od produktu, umožňují instalaci v obytných prostorech (domy, byty), komerčních prostorech (kanceláře, restaurace, hotely nebo školy) i některých průmyslových objektech. Zátěžová vrstva pomáhá podlahu chránit, a ještě prodlužovat její životnost. Povrch tohoto typu vinylu je velmi odolný proti poškrábání stejně jako opotřebení a zároveň velmi snadný pro udržování. Zvládne to opravdu každý. Struktura vinylové podlahy poskytuje extrémní stálost a odolnost a rovněž značné tlumení zvuku v prostoru. Některé výrobky luxusního vinylu jsou také vzduchotěsné, mají silné spojení a nepropouštějí vodu. Zaklikávací vinylové podlahy jsou navíc vyráběné zpravidla s odolností proti ohni a stále častěji recyklovatelné, a tedy šetrné k životnímu prostředí. Výběr dlažby s click systémem je už dnes poměrně rozmanitý a přináší do podlahových řešení značné pohodlí a kvalitu.

Objednejte si Vaši vinylovou podlahu s click systémem u BRICOFLOR

Ať už budete renovovat či vytvářet nový prostor pro komerční nebo privátní účely, BRICOFLOR Vám nabízí vinylovou podlahu s click systémem, která bude skvělým řešením každého interiéru. S širokým výběrem zaklikávacího vinylu za skvělou cenu si můžete být jisti, že si vyberete takový produkt, který bude nejvíce odpovídat Vašim představám. Objevte tedy všechny naše kolekce a užijte si novou dlažbu s garancí nejlepší ceny. Objednávku můžete provést z pohodlí Vašeho domova, a to navíc během několika minut. K dispozici je Vám také náš kompetentní tým.

 

✓ Nejnižší ceny na vinylové podlahy s click systémem  

✓ Vzorky zdarma 

✓ Nabídky na míru